nasiona marihuany

200-300 zapalniczek

Wyszukiwarka Forumowa:

PanKomendant

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
143
Buchów
1
Siema pany.. nudzi mi się strasznie.. nic na tym forum się nie dzieje :/ mam około 300 zapalniczek z szachu (takie hobby ) :lol3: :spalony: ma ktoś może jakiś pomysł co fajnego mogę z nich zrobić ? Chciałem wszystkie wrzucić do ogniska :lol3: ale trochę szkoda.. niektóre są fajne :bounce: jakieś pomysły ?
 

ENGINE

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2014
Postów
115
Buchów
0
ja kolekcjonuje i mam sporo ;) również . nie wyrzucaj
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
465
Odznaki
4
Zrób open zapalare:sunny:
 

PanKomendant

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
143
Buchów
1
Hahaha.. właśnie u nas to się nazywa szach... :D zapalniczka to najbardziej rozkradana rzecz na świecie.. haha :D
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Ale bym ci do***ał za celowe podkradanie zapalniczek gnoju jeden. Zabawa... dla ***anych gimbusów. Pie****nij sie w pusty dzban!
 

kosmix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2014
Postów
141
Buchów
1
Napełniaj nimi puszki z gazem do zapalniczek... A tak na serio - nie kumam po cholerę je podpie****ać ziomkom?
 
S

Samuraj

Guest
Dobea jak nie masz co znimi zrobić to dawaj te Ciekawsze na Open zapalniczka bo mi co chwile giną a zawsze się przydają ;)

Ps. Tylko dawaj te działające ;)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
niejednokrotnie na następny dzień po paleniu znajdywałem w kieszeniach czyjeś zapalniczki lub nie miałem swoich. Dobrym rozwiązaniem jest zaznaczyć swoją zapalniczkę, gdy ktoś będzie ją miał mówimy że w tym i tym miejscu są wyryte np twoje inicjały i pozamiatane.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół