nasiona marihuany

Autko do 5000zł. Jakie? ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
To chyba żadna tajemnica że jak ktoś sprzedaje samochód to nie dlatego że jest taki za***isty.. ze prawie wcale nie trzeba tankować bo tak mało pali i chyba nie dlatego ze się w ogóle nie psuje prawda?W każdy samochód trzeba inwestować i tyle. Grunt to kupić taki w który chce się inwestować;) pozdr
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
powiem tak jestem 3 włascicielem autko krajowe nie sprowadzane a to ze za niedługo cos dołoże to pewne ;)
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
To chyba żadna tajemnica że jak ktoś sprzedaje samochód to nie dlatego że jest taki za***isty.. ze prawie wcale nie trzeba tankować bo tak mało pali i chyba nie dlatego ze się w ogóle nie psuje prawda?W każdy samochód trzeba inwestować i tyle. Grunt to kupić taki w który chce się inwestować;) pozdr



np.honda Prelude 3gen SWAP na H22a1 :>:>


a cop do spalania takiej wersjii hondy to ja zalałem w lutym i do teraz jezdze :D:D:D:D a bak tylko 40 Litrów :D takze sie oplaca :D
 

Drut..

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
130
Buchów
0
Myślę że najlepszy wybór to nysa albo tarpan ewentualne żuk . Samochody nie do zajechania <lol>
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
siema po prawie 10 miesiącach użytkowania jestem za***iscie zadowolony :D pali troche ale silnik duzy wiec nie dziwota. troche musiałem dołożyc do niego w sumie jakies 3 tysie w ciągu tych 10 msc. Polecam każdemu mały a zapie****a jak królik po koksie :D czuje że długo nim pojeżdże jeszcze.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,361
Odznaki
1
Que? 1.8 to duzy silnik?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
znaczy duży jak dla mnie wraz z mocą. wczesniej bujałem sie pierdkim 1.4 90km a tu dosc duzy skok wiec jakos tak mi sie napisało
 

///M Power

fu*k The Police!
Rejestracja
Cze 22, 2015
Postów
156
Buchów
0
W tym seacie masz 1.8 20v Turbo :sunny: Jeśli się o ten silnik dba, wymienia filtry, oleje to długo posłuży.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
dokładnie ten. wszystko na bieżąco staram sie robić. i tez nie gasze go odrazu jak jest nagrzany slyszalem ze turbinka wtedy po dupie dostaje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół