nasiona marihuany

Ogólna rozmowa o odmianach Green House Seeds Company

Wyszukiwarka Forumowa:

John Travolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
372
Buchów
1
znam lemon skunka, ten specyficzny zapach cytryny w boxie jest niesamowity :))
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Robią kiepskie nasiona, typowa masówka, która skończy się jak Nirvana.


Kolorowe nasiona? Nosz...
 
Ostatnia edycja:
A

Again...DIBO

Guest
Robią kiepskie nasiona, typowa masówka, która skończy się jak Nirvana.


Kolorowe nasiona? Nosz...
To fakt jest to masówka, ale bardzo tania. Nigdzie indziej nie kupisz nasion 100% feminizowanych ( tak u GH jest to 100% nie 80 nie 90 tylko 100%) w tak niskiej cenie niestety jest jeden problem... mutowanie się roślin który skutkuje nienaturalnym wzrostem ( mi się zdarzyły roślinki bardzo małe więc może jest możliwość, aż tak wielkich zmian, że wyrośnie nam gigant?)


W załączeniu zdjęcie mutanta.. za nim drugi a w oddali inne roślinki które mają również taką samą datę zasadzenia.


clear.gif



Gibcio;) ostatnio pojawiły się nowe odmiany w tym Lemon Haze.
 
Ostatnia edycja:

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Nie mam najlepszego zdania o GreenHouse pomimo że nawet aktualnie robię coś z ich pestek(trudno bym wyrzucił zakupione juz pestki). Generalnie wysadziłem pare ich pestek.
Na 2 testowane pestki big bang obie były mutantami z których wyrastały po dwie roślinki. Z 3 wykiełkowanych ktrainów wybrałem jako zdrowy tylko jeden (jeden po 4 dniach na wacie delikatnie sie otworzył,wylazł kielek i tyle, drugi puscil kielek,poszedl w glebe i przestal rosnac,trzeci kielkowal 4 dni i jakos dal rade).
Generalnie te ich strainy niezłe cyrki wyprawiają.
Pozatym zadziwia mnie to że oni prawie co miesiąc mają nowe odmiany , nie chce mi sie wierzyc ze to sa "dopracowane pestki/geny" .

Z tym ,że są bardzo tani też można polemizować - są i po 160 za 5 fem , moim zdaniem konkurencyjne cenowo jest femaleseds , co do jakości pestek narazie sam je testuje.
 

kolorek

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2008
Postów
209
Buchów
2
Ja mam dwa mixy indica koloryzwane i 3 najlepsze odmianki nie wykiłkowały takie jak White Widow, White Rihno, Cheese, mialem dwie Cheese jedna jest teraz najwiekszą roślinką i chyba najszybciej dojdzie do harvestu.
Jednaz roślinek ma zmutowane liście ale jakoś sobie radzi nie najgorzej;]
Ogolnie jestem zadowolony z roślin.
A 80zł za jeden mix to nie jest drogo można zawsze powybierac najlepiej rosnące roślinki:D
Moja ocena to 7/10 dla GreenHousu
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
czytam te posty i w sumie jestem zaskoczony - od dawna używam green H i miałem co najwyżej parę mutantów na XXX nasion.
Ostatnio mocno się zawiodłem ale na Female Seeds i DP jak zwykle problem z mutacją i kiełkowalnością (DP) nasion.

No cóż trudno dzisiaj o dobre nasiona w przystępnej cenie :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
U mnie na 3 Himalaya Goldy był jeden mutant, poza tym w porządku ale nie podoba mi się robienie z nasion już takiego konkretnego biznesu. Kolorowe nasiona... to mnie przeraża.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
zgadzam sie , niedługo będą świecące i gadające
niech poprawią genetyke a nie wyglad kulek.

plusa mają za patent na pakowanie nasion, bo np DP czy tam FS jak źle zabezpieczą list to szklag trafi sionka.
A GH opakowania wytrzymują naprawde wiele.
 
T

telemach

Guest
na 5 auh#2 jedna wykielkowala ale byla taka słaba ze zdechła zaraz po.nasiona wygladały na stare
 

empty.man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2008
Postów
328
Buchów
6
według mnie to dobre nasionka, choć niektóre odmiany nie są do końca ustabilizowane i zdarzają się mutanty w moim sativa mix mam jednego mutanta z dodatkowymi palcami wyrastającymi pośrodku liścia
zamówiłem na następny grow tego super lemon haze co to niby wygrał cannabis cup 08 LOL
zobaczymy za kilka tygodni na fotorelacji co znowu zmajstował Arjan z Nevillem
nie są najlepsi ale drogo nie mają, do tego sporo odmian i poszli troszkę dalej od konkurencji z oprawą graficzną i reklamą hehe <shiza>
mi się GH podoba szczególnie za mixy, 100%fem i asortyment
+ te ich filmiki z poszukiwań nowych odmian- Hunters !!!
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
niech poprawią genetyke a nie wyglad kulek
Kolorowa powloka na nasionkach zawiera srodek atygrzybowy i stymulator rozwoju korzeni. Ma to zapewnic prawidlowe i szybkie kielkowanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół