nasiona marihuany

Jakie nawozy

Wyszukiwarka Forumowa:

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Organiczne :

Bio Bizz
Bio Nova
Plagron

Mineralne :

Canna
Plagron
Hesi

Może nie są najlepsze, ale najłatwiej je znaleźć w dobrej cenie.
Wszystkiego czego potrzebujesz to 3 rodzaje nawozów. Osobny na WEG osobny na FLO i jakieś PK na puchnięcie. Nie widzę pilnej potrzeby stosowania innych nawozów.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ale celował bym w te produkowane w USA lub Kanadzie. Humboldt Nutrients, Advanced Nutrients, Remo Nutrients, Rock Nutrients, Green Planet...
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Organiczne :

Bio Bizz
Bio Nova
Plagron

Mineralne :

Canna
Plagron
Hesi

Może nie są najlepsze, ale najłatwiej je znaleźć w dobrej cenie.
Wszystkiego czego potrzebujesz to 3 rodzaje nawozów. Osobny na WEG osobny na FLO i jakieś PK na puchnięcie. Nie widzę pilnej potrzeby stosowania innych nawozów.

A ja słyszałem, że hesi to gówno tylko dobrze rozreklamowane.
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Może ktoś kupił jakiś bubel podrobiony i puszcza historię w świat. Dziwne, żeby taka marka odwalała jakąś partyzantkę.

Z własnego doświadczenia wiem, że Canna i Plagron to dobre, tanie (w przypadku plagronu) nawozy. I nie wiem czemu niektórzy gadają, że nawozy Canny ciężko wypłukać i potem palenie nie jest smaczne.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
A ja słyszałem, że hesi to gówno tylko dobrze rozreklamowane.

A stosowałeś? Czy tylko pie****isz i krzaki podlewasz domestosem, aby lepiej klepały, bo też tak słyszałeś?

Stosowałem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Brak efektów przenawożenia czy też braków w pokarmie, topy wyszły grube, ciężkie i zbite. Myślę, że 100g z automatu zamiast 10g (jak zdarzało mi się w poprzednich latach) świadczy też o efektywności nawozu.
Zastrzeżenia mam tylko do 1 produktu hesi - super vit, stosowałem w paru uprawach, nie zauważyłem praktycznie żadnych efektów.

---------- Post Zaktualizowany 23:55 ---------- Data pierwszego postu 23:54 ----------

Może ktoś kupił jakiś bubel podrobiony i puszcza historię w świat. Dziwne, żeby taka marka odwalała jakąś partyzantkę.

Z własnego doświadczenia wiem, że Canna i Plagron to dobre, tanie (w przypadku plagronu) nawozy. I nie wiem czemu niektórzy gadają, że nawozy Canny ciężko wypłukać i potem palenie nie jest smaczne.

Są mineralne i chyba tylko dlatego... Organiczne zawsze pod tym względem będą lepsze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół