nasiona marihuany

Projekt Odblysnik Wings

Wyszukiwarka Forumowa:

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Witam i przejdźmy do tematu na biegu. Panowie i panie pracuje obok pewnej firmy która robi cuda z metalu i tu pojawiła się pewna myśl. Mianowicie wszyscy wiemy ile kosztują wingi ja podpytalem dyskretnie pewnego człowieka z tej firmy i powiedział że z chęcią zrobi to jako fuszke tylko potrzebuje projekt i materiały bądź wykaz materiałów jakie są do tego potrzebne. Tu pojawia się moja prośba, może jest na forum osoba która zrobiła by taki projekt i wykaz materiałów bo w necie tego nie ma. Oczywiście gdyby wszystko się udało wiele osób mogłoby z tego skorzystać jeszcze nie wiem jaka byłaby cena ale podejrzewam że połowę taniej . Pozdro i czekam na pomoc.
 
P

pozitiv

Guest
jak robią masówke, to dogadaj się z nimi i rób biznes na allegro
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Właśnie o to chodzi że za dużo na raz nie da się bo gdybym legalnie chciał to firma skasuje tak że pewnie chu*a taniej bd albo wg odmówią bo mają w dupie takie pierdoły . Robią tam różne rzeczy od konkretnych konstrukcji budowlanych do artystycznych konstrukcji. Ich rynek zbytu to głównie skandynawia więc ceny kosmiczne mają. A tak ten pracownik został by po godzinach i zrobił dajmy na to kilka w miesiącu.
 
P

pozitiv

Guest
Właśnie o to chodzi że za dużo na raz nie da się bo gdybym legalnie chciał to firma skasuje tak że pewnie chu*a taniej bd albo wg odmówią bo mają w dupie takie pierdoły . Robią tam różne rzeczy od konkretnych konstrukcji budowlanych do artystycznych konstrukcji. Ich rynek zbytu to głównie skandynawia więc ceny kosmiczne mają.

i co z tego ? idziesz i gadasz ale to potem...

A tak ten pracownik został by po godzinach i zrobił dajmy na to kilka w miesiącu.

o to wlasnie chodzi - wyobraz sobie, ze duże firmy zaczynały w piwnicach albo garażach montując samodzielnie, mozolnie po kilka sztuk a teraz mają duże fabryki produkcyjne
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Nie zasmiecajmy wątku lepiej poczekać aż jakaś mądra główka się zgłosi i wtedy można myśleć a puki co jesteśmy w dupie.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Do zrobienia a-winga nie potrzeba zadnych kosmicznych technologii.
Odpowiednia blacha (miro) lub jakas biala (orca) plus pare pie**ol..
 
P

pozitiv

Guest
Do zrobienia a-winga nie potrzeba zadnych kosmicznych technologii.
Odpowiednia blacha (miro) lub jakas biala (orca) plus pare pie**ol..

ja mam na myśli lotnicze aluminium, perforowane , pokryte warstwą nano-szkła np. jak z cooltube
 

Raver

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2007
Postów
737
Buchów
0
Odznaki
1
Taką blache se załatw...
http://sklep.centrum-metali.pl/140-blacha-aluminiowa-skorka-pomaraczy
I na koniec polerke ***nij...

Do Wingsa Medium trza 1100x380 mm
(1mm masz 1000x400) mogło by być...
Do tego linka od roweru, nity jako stopery...
Kawałek płaskownika pod wieszaki i lampę...

Pokaż typowi fote o c ci chodzi, jak ogarnięty to z palcem w d.. Ci to zrobi za przysłowiową "flaszkę"...
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Dzięki bardzo.
Tylko chodzi właśnie o dokładne odwzorowanie winga. Dla siebie właśnie zamówię coś takiego
ale temat dalej aktualny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół