nasiona marihuany

[AF][46W][0.702m2] 60 Day Grapefruit od HolenderskiSkun pl

Wyszukiwarka Forumowa:

HardCore_Holland

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
225
Buchów
2
Plantonu nie polecam...straszny syf się zrobił. To nie to samo co było kiedyś. Poza tym ma za duuuzo azotu. Uważaj żeby Ci się panna nie zablokowała.
 

SiwySiwyDym

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2015
Postów
116
Buchów
0
Spokojnie, ciężko będzie sie jej zablokować bo NIGDY nie leje pełnych dawek. Wolę dawać mniej i "regulować" braki niż przenawozić i miałaby się zablokować :smokee: plant ma 3 liście doszczętnie zżółknięta i wysuszone i jeden tak w pół wysuszony, mogę je oderwać ?
 
C

cabino

Guest
plantonK to naprawde lipa i łatwo pali rośliny, lepszy jest florowit albo mineral żel od agrecolu a cena podobna i proporcje PK zblizone do tego co oferuje canna i plagron na kwitnienie. tutaj jest za dużo azotu względem PK.
a co do żółknących liści, to w tej fazie flo aż tak żółte liscie być nie powinny chyba ze azotku tez im nie podawales wogóle, ale widze ze były piekne zielone na wegu,a to dopieor początek flo pzeciez. generalnie ph tez moze być problemem i to mogą być dopiero początki jeśli nie sprawdzasz, bo nieodpowiednie po prostu zablokuje wchłanianie pierwiastków z gleby w tym moze zablokowac azot, wtedy najpierw żółkną a potem podlewając azotem roślina bedzie spalona bo nie przyswaja azotu a ten sie buforuje w glebie az zaczyna palic. dodatkowo liscie zawinięte do dołu wskazują własnie na przelanie które jest często mylone z niedopowiednim ph i jednak bym to dokładnie zweryfikował, ale nie beda sie tak zawijały od samego brau azotu.

a poza tym ilosc azotu nie jest problemem , tylko tak jak napisałem proporcje azotu do PK, wiec jesli doałbyś w odpowiednich ilosc samo PK do plantona tez byłoby zapewne OK
 

SiwySiwyDym

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2015
Postów
116
Buchów
0
Siema! :spalony:
33/12
Dzisiaj wypada 33 dzień życia mojej dziecinki :3 ! Plancik zaczął dostawać nawóz na flo i dziennie rośnie o jakieś 1-2cm. Zastanawia mnie tylko czemu topy się nie wiążą tylko są włosy : /




Nie miałem juz butelek ale grejfjut jest już większy od flaszce z żubra :D :sunny:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Co zrobisz jeśli przerośnie Ci boxa?
i gdzie te LST o którym pisałeś w pierwszym poście? :)

Tez mam tą odmianę o pare dni starsza od Twojej jak coś zapraszam.
 

SiwySiwyDym

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2015
Postów
116
Buchów
0
Bacznie śledzę Twoją fotorelke :3 pisałem, że zredygnowałem z LST :sunny: Jeśli przerośnie boxa to bede musial zbudować prędej większego bo next będę lecieć z 40x60x120 :D
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
no to buduj juz ta szafe bo ta pałka juz za duza jest na tego peceta LD:D:D:D
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
co do topów to nie martw się dopiero jest to początek kwitnięcia dopiero pokazują się włoski z biegiem czasu powinno wszystko ładnie się łączyć , zbijać;)
 

Czarodziej Wladzio

Evergreen
Weteran
Rejestracja
Maj 14, 2015
Postów
519
Buchów
0
No to niezła choinka z niej xD :D rób lepiej już większego boxa bo ciężko będziesz miał ją zmieścić :)
 

SiwySiwyDym

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2015
Postów
116
Buchów
0
Z braku czegokolwiek do zrobienia fotek nie wstawialem nic, ale proszę przenieść fotorelacje do zakończonych. wynik to 5,87g.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Chyba mokrego ci tyle wyszlo;) mi wyszlo 10gr ale byl jeden wielki top pielengnowany przez 3miechy.
Mogę tylko powiedziec ze odmiana aromatyczn, żywiczna, ***iaca po nosie i glowie
Na pewno zagości u mnie jeszcze raz
 
U

Usunięty 7230

Guest
:spalony: Siemanko !:spalony:

Jest to mój 1 growlog/fotorelacja więc proszę o uprzejmość :D

- rośliny - 60 day Grapefruit
- box - 39x18x37
- oświetlenie - 2x Świetlówki Osram 23w 1650lum
- medium - Ziemia uniwersalna 5,5-6,5pH donica ~4l
- wentylacja - 2x wentylatorki komputerowe, jeden in, drugi out
- nawozy - Weg biohumus naturalny, Flo plantonk(?)
- odmianę - 60 day Grapefruit
- warunki - Temperatura ~28stopni
- ogólne - Jest to mój 1 grow, więc wiele nie oczekuje, ale tak z +15g było by miłe
- trening? - Mocne LST z racji niskiego boxa

Ogólnie to grejpfiucik ma juz 2 dni i prezentuje się następująco Liczę na waszą pomoc ! :sunny:
BLESS!

Pytanko jak z zapachem przy weg/flo ? Dobre to to? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół