nasiona marihuany

Eksperyment Mutant OG KUSH - czyli fotorelacja produkcji FEMi nasion!#

  • Autor wątku Usunięty 58869
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 58869

Guest
Fotorelka Produkcji
FEMi nasion
OG Kush wersji zmutowanej

prezentuje

Bio Nova




__________

  • materiał genów użyty to OG KUSh producent The Royal Queen Seed


Ta fotorelacja ma na celu naukę produkcji nasion feminizowanych. Mam klona od OG Kush-a poprzedniego projektu i mam zamiar wykorzystać ją do produkcji nasion. Matka klona była bardzo silną rośliną z charakterystycznymi zmutowanymi liśćmi i przeogromną łodygą w doniczce tylko 7L! Nie mogłem takiej okazji zmarnować aby stracić takie geny ;) Susz z Og Kusha niesamowicie zbity. Roślinkę klon podałem opryskowi Sliver Spray tylko dolne odrosty, będę powtarzał przez 10 dni.

Jak wszystko wyjdzie - uzyskam banany i mnóstwo pestek mutantów to ruszę z openseed-em na święta... dlatego warto mi tu doradzić w tym wątku i liczyć na powodzenie projektu do samego finału uzyskaniu świerzych ciekawy genowo pestek ;)

Fotki poniżej z oprysków...
_9190002.jpg

_9190003.jpg
_9190004.jpg
_9190005.jpg


Matka klona...
_7030028.jpg

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
H

HCT

Guest
Zdajesz sobie sprawe z tego, że z powstałych nasion i tak nie będzie roślin identycznych jak ta która jest teraz pryskana feminizatorem ? Tak czy siak powodzenia i pomysł dobry, szkoda kasy na nasiona jak się umie je robić samemu.
 
U

Usunięty 58869

Guest
no zdaję sobie sprawę będą nasiona S1, może jakiś % będzie z tym genem mutanta... tylko trzeba będzie trafić w nasionko z tym właśnie genem. Możliwe że połączę ten pyłek z Big Grapefruit lub lemon skunk tylko jedną gałązkę...?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jeśli nasiona uzyskasz z rośliny której robisz rewersje płci - to nie będą to nasiona f2 a s1
 
C

chrabonszcz

Guest


ciekawy projekt, będzie trzeba śledzić Twoje poczynania.

btw gdybym wiedział, że takie środki są - nie trudziłbym się z regularami hehe.

moja wiedza się zatrzymała na mieszance AgNO3 z siarkosodem :sunny: jakimiś chyba gotowymi szprajami z bodaj. no mercy i testem samego az.srebra - ze skutkiem takim ze od poczatku do konca flo generowało się hermienie.. i zapylic nie było czego
 
U

Usunięty 58869

Guest
jeśli nasiona uzyskasz z rośliny której robisz rewersje płci - to nie będą to nasiona f2 a s1

nie znam się na botanice jeszcze jestem amatorem :) zatem będą to nasiona S1 dzięki za poprawkę, troszkę poszperam w necie na temat tych określeń ;)

Rivi napisał:
A co z klonami ? One owszem, zachowają cechy matki :)

no mogłem tego klona trzymać na wegu dla klonów przez brak miejsca i sprzętu aby świeciło przynajmniej 16 godzin przynajmniej, aha właśnie dzięki że piszesz... spostrzegłem że mój mutant og kush pokazał preflowers przy dobie 15/9 czyli nadaje się również na outdoor :)


Óđinn napisał:
ciekawy projekt, będzie trzeba śledzić Twoje poczynania.

btw gdybym wiedział, że takie środki są - nie trudziłbym się z regularami hehe.

moja wiedza się zatrzymała na mieszance AgNO3 z siarkosodem jakimiś chyba gotowymi szprajami z bodaj. no mercy i testem samego az.srebra - ze skutkiem takim ze od poczatku do konca flo generowało się hermienie.. i zapylic nie było czego

dzięki milo mi... zawsze tam jakaś oszczędność i fajna zabawa :) również z nauką związana...
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
halo , ze sie spytam na czy polega mutant w tej matce bo patrze i nie widze
 
U

Usunięty 58869

Guest
siema tutaj masz listek matki i podobne cechy ma klon chyba mam rację zrobię aktualizację wątku jak się banany pokażą<joint>

04120063.jpg

05030010.jpg

05030009.jpg
 
U

Usunięty 58869

Guest
no chyba masz rację ale wyjątkowo trafiła mi się silna i dorodna roślinka szkoda by było zmarnować jej potencjał ;)
 
R

Rivi

Guest
Jak jest dobra to wykorzystaj jej potencjał czy do zrobienia femek czy do zrobienia klonów. Dobrze kombinujesz. Mnie tam się podoba hehe. Powodzenia ;)
 
U

Usunięty 58869

Guest
no mi też się podoba hehe - ostatnio jak byłem w Polsce to przy suszy 40 stopni stała sobie przez tydzień bez wody to przeżyła bazylię, która miała całkowicie suche liście jak papier... zaskoczony byłem kiedy odżyła wyglądał wtedy okropnie... eh przedłużył mi się pobyt w Polsce ;) Teraz zapytam czy wystarczy światło słoneczne(parapetowe) do prawidłowego przebiegu rozmnożenia czy lepsze światło z boxa?
Jutro wrzucę aktualizację z fotkami... na razie nic się nie dzieję pomijając popalone włosy od kwiatów mj.
 

kosmix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2014
Postów
141
Buchów
1
Jak geny ciekawe to i pomysł dobry, warto je zachować. Dzięki tobie poduczę się o feminizacji (wiem, że są już o tym wątki, ale im więcej tym lepiej). Może i mam mini boksa, ale może w przyszłości coś się uda i w nim rozmnożyć, podobno nawet duże odmiany da się skarłowacić na tyle, żeby się mieściły w małym boksie - a do rozmnażania nie muszą duże rosnąć ;) Tak więc powodzenia, zasiadam i paczę :)
 
U

Usunięty 58869

Guest
odświeżam wątek minęło już 11 dni...

Na razie nic ciekawego się nie pojawiło po opryskach 10 dniowych jedynie popaliło kwiatki. Czy wystarczy parapetowe światełko czy lepiej umieścić ją w box-ie i obserwować?...

_A010019.jpg

_A010020.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół