nasiona marihuany

Ekstrakcja – czyli jak pozyskać BHO domowym sposobem (Butane Hash Oil)

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
zacier, na unikatowebonga.pl są szklane tuby ekstrakcyjne. Niedrogie i w różnych rozmiarach. Jeśli planujesz kolejne ekstrakcje to polecam ;)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Nie filozuj Śmieszek, rajstopa po operacji była cała nie rozpuściła się.
Pozatym gdyby olej był mocno zanieczyszczony to by miał inny kolor.

@Stal.in co do strzykawki to wiem, żeby lepiej tworzywa sztucznego nie używać przy takich procesach,
ale to był eksperyment i nie robiłem tego na litry tylko, żeby zobaczyć co i jak.
Rozwałkowałem tak jak pisałeś i podgrzewam parę razy dziennie. Myśle, że za parę dni będzie gotowy na próbę

Zacier zrób sobie szklaną tubę ekstrakcyjną z jakiejś wąskiej, długiej butelki, po przez odcięcie dna (metoda taka sama jak przy robieniu szklanek z butelki) i zrobienie dziurki w nakrętce, aby można było dawać gaz.
Też nie rozumiem tego czepiania się o rajstopy/pończoche.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Z tubą problemu chyba nie będzie.
Mam niedaleko siebie sklep dla chemików, w którym paręnaście lat temu zaopatrywałem się w sprzęt do destylacji. Mieli tam różne cuda więc coś pewnie bym tam znalazł.
To była próba, żeby zobaczyć co i jak, jak nastepnym razem będę robił to lepiej się przygotuję ;)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
my teraz bedziemy probowac zamiast siatek 50 micronów na tubach uzywać filtrów do kawy :p, ciekawe czy coś to pomoże
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Robiłem przez filtry do kawy i jest dobrze, żadne zanieczyszczenia roślinne nie mają prawa się przedostać.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Mrozicie butan i materiał przed zabiegiem czy lecicie z takim?
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Czy można sobie poradzić bez komory próżniowej uzyskując sensownej jakości produkt końcowy? Dla niewielkich ilości i bez pośpiechu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Bez komory lepiej nie robić butanem a dexo/mr wax czyli eterem dimetylowym. Jest mniej toksyczny i łatwiej odparowuje z oleju.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Bez komory lepiej nie robić butanem a dexo/mr wax czyli eterem dimetylowym. Jest mniej toksyczny i łatwiej odparowuje z oleju.
tak zrobię właśnie... a może jakiś prosty patent za zaimprowizowanie próżni się nada. Nie wiem, jakieś pojemniki spożywcze "próżniowe", duża strzykawka albo jeszcze coś innego?
 

domoww12

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
40
Buchów
4
A co myślicie żeby olejek na papierku wsadzić do jakiegoś pojemnika, zamknąć go w worku zgrzewrka próżniową i włożyć do kąpieli w ciepłej wodzie ?
Tam też jest próżnia
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
A co myślicie żeby olejek na papierku wsadzić do jakiegoś pojemnika, zamknąć go w worku zgrzewrka próżniową i włożyć do kąpieli w ciepłej wodzie ?
Tam też jest próżnia
Lepsza taka niż żadna. Jak zobaczysz ile jeszcze gazu wychodzi z takiego oleju już wstępnie odparowanego z butanu po wrzuceniu w próżnię to będziesz wiedział o co chodzi.
 

bofba

New member
Rejestracja
Wrz 24, 2022
Postów
3
Buchów
0
A co myślicie żeby olejek na papierku wsadzić do jakiegoś pojemnika, zamknąć go w worku zgrzewrka próżniową i włożyć do kąpieli w ciepłej wodzie ?
Tam też jest próżnia
Nic to raczej nie da bo gaz będzie zamknięty w worku próżniowym
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół