nasiona marihuany

Prosty czy Krzywy

Wyszukiwarka Forumowa:

Prosty vs Krzywy

  • Mam idealnie prostego

    Głosów: 8 24.2%
  • Na oko troche krzywy

    Głosów: 25 75.8%

  • Łącznie głosujących
    33
  • Poll closed .

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Siema jest taka sprawa Dośc mocno ochlałem sie dziś z mym dobrym koleżką , wracając od panny zadzwonił żebym wyszedł napić sie z nim wódki na propozycje przystałem z ochotą bo kolegą nie odmawiam pomocy Ale może przejdźmy do sedna jego panna ma ochote sie z nim wyruchać , a on sie troche czai jak juz bylismy mocno nabici to powiedział że sie troche wstydzi bo ma lekko krzywego i że może go wysmiać bo ona troche taka wariatka nie ma dla niej tabu otwarcie gada o sexie , mowie mu bierz ją od tyłu alle on mowi ze ona mu mówilą ze jak będą dlużej to jak do tego dojdzie to chce widziec i miec kontakt wzrokowy nie wiem co mu doradzic , jak dla mnie to ona ***nieta jest jak go oleje to moze farmazony opowiadac i siary mu narobic , zachęcam panie groverki do wypowiedzi na ten temat ale ogólnie walcie prosto z mostu wszyscy co o tym myslicie.
 
Ostatnia edycja:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
W naturze idealnie proste linie nie występują :crazy:
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Użytkownicy którzy czytali temat: 13

Głosujących:0

hehe
Nie wstydzcie sie
 
W

Weed44

Guest
Jaś i Małgosia idą przez las. Zachciało im się bzykać, więc jadą z tematem.
Nagle słychać głos Małgosi:
- Aaaa! Pokrzywy!!
Jasiu:
- Co krzywy, jaki mam taki pcham :D
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Może i to śmieszne ale na bank wykrzywił mu sie od trzepania ;d kolega jest prawo czy lewo ręczny ? jak prawo to kut*sa ma przekrzywionego w lewo :D
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Może i to śmieszne ale na bank wykrzywił mu sie od trzepania ;d kolega jest prawo czy lewo ręczny ? jak prawo to kut*sa ma przekrzywionego w lewo :D

Haha też to kiedyś słyszałem od kolegi :) Tylko to chyba jakiś mit jest :p
Krzywy czy prosty, nikt nie jest idealny :)
 
G

Guest

Guest
Hah, normalnie jak bym czytała bravo.
Kolega wstydzi się bzyknąć panne ze względu na skrzywionego zaganiacza?
Jestem pewna, że z sexu będzie klapa.
Kobieta przejmie inicjatywe, zawstydzi chłopa i zblokuje na całe życie :lol3:.
Kur.. ja myślałam, że tylko babska mają dziwne tematy rozmów..
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Eeee... Co do chu*a? Oddałem pierwszy głos w ankiecie? Tylko ja mam prostego? Poza tym same bumerangi?
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Drogi GreenLife Style.
Na wstępie pragnę podziękować, że zdecydowałeś się powiedzieć wprost o problemie. Gdyż nie tyczy się on tylko "Twojego kolegi". Wielu nastolatków ma podobne problemy.
Skrzywienie penisa (prącia) jest czymś naturalnym i większości przypadków nie powinno być powodem do niepokoju. Jeśli jednak skrzywienie penisa utrudnia współżycie (a czasem nawet je uniemożliwia) lub jest przyczyną dyskomfortu psychicznego, wskazana jest konsultacja u urologa.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Krzywa wieża w piź**ie.
 

HASZMAN

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
159
Buchów
0
Hehehehe, od trzepania, to włosy między palcami rosną!:crazy: ku**a, ile Wy macie wiosen? Mniejszy, większy, krzywy, prosty, jak kolega wyżej przytoczył - jakiego mam, takiego używam i nigdy nie słyszałem, żeby dziewczyny narzekały(no może rozmiar ma znaczenie, tu jak zwykle odwieczna debata, w której zdania są podzielone). Jeśli "kształt" przyrodzenia nie powoduje bólu u partnerki, to wsio oki, niech kumpel nie bierze do bani, tylko się bierze do roboty, bo go ktoś wyręczy, a jak laska będzie pier***ić później po ludziach farmazony, to znaczy, że musi se mleko spod nosa wytrzeć(bo na śmietanę jeszcze nie zasłużyła) i ostawić ten sport na czas, gdy do tego dojrzeje...
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
No jak przystało na porządny bumerang, mój zawsze wraca i trafia do celu.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Kobieca pochwa i tak najbardziej unerwiona jest na 8cm także i małym możesz dogodzić kobiecie,nic straconego.Fi sie liczy ptaka bo niektóre kobiety lubią ten sport i są delikatnie mówiąć rozszerzone tam...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ciężko jest zamieszać wiadro łyżeczką...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół