nasiona marihuany

Zabójcze extasy co to takiego?

Wyszukiwarka Forumowa:

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,titl...j-zycie-na-zawsze,wid,17839311,wiadomosc.html

Coraz więcej reportów o różnych gównach dodawanych do exstasy, które zamiast mdma okazują się jakimiś innymi śmiertelnymi substancjami dla organizmów. Są nawet testery stwierdzające skład chemiczny danej tablety. ku**a aż strach teraz krążka wziąć do gęby 10 lat temu nie słyszano o takich numerach jak się wzięło dropa to było się niemal pewnym, że nie wystąpią żadne dolegliwości a teraz...
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Ta kiedyś to były tablety Smerfy , Mitsubishi czerwone , Krzyżaki Jak sie za***ało to było jak w niebie mój ulubiony drag było to za czasów jak Manieczki były na topie całą noc sie zapie****ało , na sali co druga morda na parkiecie miała oczy jak 5zł ale nikt sie nie bił tylko sie 5tki przybijało , pożniej klimaty nieco sie pozmieniały kupiłem na balecie jakieś gówno mysle ze było to cos na bazie benzodiazepiny wcześniej kilka piwek i skończyłem z zapaścią w kiblu na jakieś 2-3h wyrzygałem troche jakiejś zułci i na tym skończyłem przygodę z "extasy" a teraz na baltach pełno na***anych chamów a muzyke grają jak w radio Eska je**ć takie balty , lepiej zaj***ć scieche i grac w gre<lol2>
 
R

Rivi

Guest
Słuchaj, wystarczy że ktoś jest uczulony na dany drag i już możesz mieć bardzo poważne problemy.
Dlatego ZAWSZE trzeba sprawdzać czy nie jest się uczulony, przykładowo zamiast 100mg zjadasz 10mg czyli 1/10 dawki i czekasz na reakcję. Jak jest ok jesz 1/2 dawki jest ok to możesz zapodać za jakiś czas całą i wiesz że nie zjedziesz. W pigułach teraz masz .. to na co trafisz, amfe, meth, betaketony itd zalezy na co trafisz i jaką fantazje ma producent. MDMA jak juz kupowac to w brązowych kryształach i zawsze sprawdzac jakosc testerem zeby nie kupic np 5-MAPB co wyglada tak samo i smakuje tak samo jak MDMA nawet podobnie działa... i to w tych samych dawkach.

Łykają coś, co nawet nie wiedzą co to i potem tak jest, albo ktoś przedawkuje albo ktoś umrze potem albo strachu sie naje albo reakcja alergiczna i moze tez umrzec. Co za ludzie bezmyślni... do tego dużo witamin przez planowanym ćpaniem, dużo płynów itd. i testy !!!

Dragi to nie zabawki. Jak ktoś używa to niech używa to z głową i tyle. Słyszałem że przypadki śmiertelne po MDMA też były, bo ludzie nie uważają, żrą dużo, mało płynów, mało witamin, intensywnie sie ruszają odwadniają i padają... albo uczulenie niech to będzie 1/10000000 ale trafi na kogos i po zabawie.

Tyle ludziska.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Ni mówiłem o tym co jest teraz , 10 lat temu były inne realia feta ,extazy , marysia tyle było na rynku lokalna dilerka nie miała koki czy coś w tym stylu bo małolatów nie było na to stać i zwyczajnie to nie schodziło dopalacze nie istniały , pewnie ze profilaktyka jest ważna pierwszą tablete w zyciu podzieliliśmy miedzy 3 osoby było ok wiadomo butelka wody zawsze przy sobie , ladnie klepalo nie bylem uczulony czy cos temat z***al sie gdzies po 2latach na rynek wrzucili gówno typu UFO zaczeła sie nagonka i dobre extasy znikneło praktycznie z rynku , ja co bym nie brał to robie test kumpel z Niemiec na urlop do Polski zawsze z 10g amfy przywozi mowi ze dobra ja to pie***le najpierw malutka grudka czekam z 40m nic sie nie dzieje , ok mozna solidną kreche wciągnąc.
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Ja tak samo zanim przyjmę standardową dawkę, zawsze zaczynam od mniejszych, żeby sprawdzić co i jak. Chociaż raz w życiu myślałem, że zejde po exstasy. Znajomy przywiózł wiatraki z holandii i coś było w nich nie tak bo dopiero mnie klepnęły po 6h a do tego czasu zjadłem ich 3 bo myślałem, że nie działają...
 
R

Rivi

Guest
:) lalalalaaaa lala la la la la laalaaa nie jeść tabletek bo szkodzą lalaalaaaa ;) a tym bardziej jak sie nie wie co jest w środku lalalaaaa
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół