nasiona marihuany

Northern Light Auto od RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

Ksiądz Mariusz

Active member
Rejestracja
Lut 25, 2015
Postów
43
Buchów
0
Witam Parafianie !

Jest to mój pierwszy smoke report na forum. Chciałbym Wam przybliżyć kilka informacji które zdołało mi się wywnioskować z obcowania z Northern Light'em Auto z własnego ogródka :).

Northern żył se jakieś 100 dni. Ostatni tydzień żywota, skórowałem go nagminnie i porównywałem sobie z dnia na dzień wzrost mocy, a można było wyczuć różnicę.... nawet na przestrzeni takiego krótkiego czasu moc wzrastała konkretnie, ogólnie jestem w stanie pokusić się o ocenę 8/10. Na prawdę moc tego palonka jest przyzwoita :joker:

Następnie konstrukcja topka. Topy były mocno zbite, klejące się i ciężkie. Z jednej wbitki do szkła udało mi się wycisnąć nawet do 10 buchów. Było to bardzo ekonomiczne :sunny: Jestem z tego bardzo zadowolony 9/10. Dodam że były bardzo urocze pod kątem wizualnym :smokee:


Kolejny opis to opis smaku. Niestety nie mogę wam go opisać i obiektywne ocenić... nie jestem smakoszem, i nie przepadam za smakiem MJ, mocno po niej kaszlę, nie ważne po jakiej ilości i w jaki sposób palę, cholernie mnie to denerwuje i zadziwia ponieważ palę paczkę fajek dziennie, dość mocnych, i zawsze ku**a oczy mi łzawią od kaszlu, a moim przyjaciołom nic podobnego, chociaż nie palą szlugów.... No nic, po prostu wrażliwe płucka mam :D
Jednak znajomi oceniali go na bardzo dobry, tylko tyle mogę napisać :D


No i co, przejdźmy do działania. Z tym działaniem bywało różnie, i to mi się najbardziej spodobało w tej odmiance. Jednego dnia, mogłeś mieć totalne zestonowanie, typowo indicowe, zaś drugiego.... Zaś drugiego byłeś wstanie przebrać się w dres, i pójść pobiegać ze słuchawkami po lesie. Coś pięknego na prawdę. Występuje mega gastro, które potem powoduje ból brzucha, i duże wyrzuty sumienia :D Niewątpliwą zaletą było też to, że palenie w godzinach wieczornych powodowało bardzo szybkie zasypianie, i dobry wypoczynek dla mózgu, z drugiej jednak strony, gdy paliło się w dzień, właściwości usypiających nie zanotowałem. Po prostu ta odmianka potrafi Cię zrozumieć, i umilać każdą porę dnia :D Śmiało dam 10/10.



Finalnie, z jednego krzaka, łącznie z podebranymi samplami udało mi się wyciągnąć około 30 gramów. Jestem zadowolony, szczerze nie wiem czy jest to dobry wynik jak na potencjał tego strain'a. Wiem, że ta odmianka jest naprawdę świetna i warto ją wybrać do swojego ogródka.

O to zdjęcie szczytu



Koniec Kazania... Palta Jointy !
 

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
NL od RQS to pewniak, szczególnie na outa. Ładne, duże, zbite. Miałem i w tym i poprzednim roku i dobrze wspominam.
 

John Abruzzi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
111
Buchów
3
Też testowałem tego straina i powiem Ci ,że np w porównaniu do Royal Ak Auto wypada bardzo mizernie jeśli chodzi o smak ,moc i strukturę topa.NL od RQS wyglądał pięknie, też był trzymany 100 dni ,podchodził pod fiolet,ale to typowa Sativa i dla smakoszy mocniejszych strainów ,jest to po prostu herbatka jeśli chodzi o moc.Smak wyszedł taki kwiatowy,ale więcej ten strain nie zagości w moim ogródku
 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
John Abruzzi Miałem nl auto jak do tej pory może nawet więcej niz 400 sztuk. Jeśli chodzi o ak auto to pamiętam że chodowałem 2 sezony , przetestowałem ponad 30 odmian automatycznych i jak do tej pory nie znalazłem nic mocniejszego od nl auto od rqs . Nie tylko ja mam taką opinie. Za ak auto nie chcieli kupić nawet za 7zł za gram a za nl 19zł i jeszcze w ręke pocałuja (kit że to indor) oczywiscie mowa tu o kolocku całym .
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Też testowałem tego straina i powiem Ci ,że np w porównaniu do Royal Ak Auto wypada bardzo mizernie jeśli chodzi o smak ,moc i strukturę topa.NL od RQS wyglądał pięknie, też był trzymany 100 dni ,podchodził pod fiolet,ale to typowa Sativa i dla smakoszy mocniejszych strainów ,jest to po prostu herbatka jeśli chodzi o moc.Smak wyszedł taki kwiatowy,ale więcej ten strain nie zagości w moim ogródku

NL to czysta Indica, a nie sativa, a skoro twoja podchodziła pod fiolet to nie ma co się dziwić, że była jak "herbatka". Fioletowe feno mają to do siebie, że są przyjemne i ciekawe w działaniu, ale słabsze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół