nasiona marihuany

Nalewka z Topem pytanie.

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Napewno sa ludzie na tym forum którzy znają tajne receptury na taki napój, nigdy się w ten temat nie zagłębiałem ale zrobiłbym sobie cos takiego, może jakiś znawca napisze jak się do tego zabrać najlepiej
 
Ostatnia edycja:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Green Dragon, ślepy jesteś, czy co? Czy co
 
R

Rivi

Guest
Czy co ? czy co czy co czy co czy co czy co hehehehehhehe musiałem wybaczcie

Powiem tak. Próbowałem robić nalewkę, ale nie smakuje mi wódka z topami, smakuje... no źle smakuje i tyle. ch*j z działaniem bo działać działa i to bardzo mocno jak odpowiednie stężenie ale smakuje źle.

Ale kwestia gustu, próbuj może Ci podejdzie hehehe
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Grunt to odpowiednie stężenie najlepiej robic na spirytusie 96% Wiadomo że w smaku chu**we ale jak ja dałem 100g topow na 0,5 L spirutu to klepało mocno juz 5 ml najwięcej za***ałem 15ml na raz po czym oderwanie od rzeczywistości na cały wieczór i mocno poryty łeb następnego dnia , a 5ml do do szklanki soku dolewasz i praktycznie nie czuć smaku nie ma sensu robic słabej tej nalewki z " 1 topa" pożniej trzeba walnąc szklanke żeby klepło i chamować odruch wymiotny :zombi:
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
planuje dać około 65-70g kwiatków, czystch bez liści dobrze przesuszonych, na 0,5L spirytu. zobaczymy
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Nie zapomnij o dekarboksylacji , wyjdzie ci ok 300ml resza wsiąknie w topy i tego juz nie da sie wycisnąc lepiej
 

HASZMAN

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
159
Buchów
0
Ja to robiłem tak - na litr spirytu wrzucałem garść, dwie topków z liśćmi przytopowymi, zostawiałem na parę dni(około tygodnia) codziennie wstrząsając. Robi się to kur***ko ciemno zielone, potem przepuszałem przez węgiel aktywny bimbrowniczy(do kupienia w necie), mozolna robota, ale warto, naleweczka robiła się przezroczysta i jasno zielona(jak zielona wróżka, hehe). Po filtracji dodawałem syropu barmańskiego o ulubionym smaku i wody, coby stężenie było odpowiednie i smaczek wychodzi, jaki chcemy. Tylko nie pić kielich w kielich, odstęp czasowy wskazany, ja nie doczekałem końca imprezy...:zombi: Można spróbować wygotować temat przed wrzuceniem do spirytu, żeby tego ***anego chlorofilu się pozbyć, ale tego nie próbowałem.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
GreenLifeStyle, dlaczego wprowadzasz w błąd? Doczytaj troche chłopcze. Najlepsze stężenie alkoholu do wyrobu nalewek to okolo 70%.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Można w sklepach już dorwać spirul nalewkowy właśnie ma około 70%. Ja robię nalewki jak już ze spota nie mam jak wysuszyć zielska albo za dużo. Słoje zostawiam na miejscu po kilku tyg przychodzę tylko zlać i przefiltrować ciecz. Smak jest obrzydliwy moim zdaniem dlatego między czasie robię sok z pigwowca japońskiego a potem mieszam na oko tak aby było przyjemnie kwaskowe. Wtedy da się to nieźle łotać nawet ciepłe smakuje. Do słoja wrzucam sporo zielska dobrze opłukanego i wystrzyżonego nie wiem ile ale sroga moc jest. Nie wiem czy tylko u mnie ale nawet jak wrzucam prawie czystą sativę to nalewka z niej siada na ciało faza średnio przyjemna w stosunku do palenia, w ogóle zauważyłem że przez przewód pokarmowy wchłonięte thc działa jakby bardziej na ciało a nie umysł.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Doświadczenia z nalewkami nie mam więc nie wiem jak z dawkowaniem, czy jak zrobiłbym powiedzmy z 5g dobrej jakosci suszu i 0.5l spirytusu klepałoby jak nalezy? :D
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
Doświadczenia z nalewkami nie mam więc nie wiem jak z dawkowaniem, czy jak zrobiłbym powiedzmy z 5g dobrej jakosci suszu i 0.5l spirytusu klepałoby jak nalezy? :D

Jak już robić z 5g to na mniejszą ilość np. 200ml. Musiałbyś sobie ułożyć dobre proporcje i byłoby gites. No i wiadomo, najlepiej dużo suszu dać. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół