nasiona marihuany

Dropsik Niebieski prostokąt.

Wyszukiwarka Forumowa:

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Witam. Przedmiotem jest dropsik. Niebieski prostokątny z wizerunkiem Litery A na jednej połowie a kwiatka na drogiej.

Smak bardzo gorzki. Dawka 1. Po około 45 minutach uderzenie ciepła i kocioł w bani taki wiecie przygniatajacy trochę aż człowiek chce usiąść.trwa to około 30 minut potem kocioł zachodzi i zaczyna się pobudzenie ruchowe i w głowie. Więcej Energi gadka itp każdy wie o co chodzi. Staje się trochę bardziej wrażliwy chyba ale nie dużo wydaje się że troszkę więcej rozumiem problemów itp. Dobry do bzykania fajne odczucia i można nieźle się wkręcić w sytuację. Ogólnie dobry trzyma z 3 h potem wiadomo spadek chęci ogólny.
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Podziwiam ludzi, którzy w zalewie research chemicals biorą wszystko, nie patrząc na choćby raporty w internecie.
np tu: www.pillreports.net
I nagle MDMA okazuje się PMA. LSD to Bromo ważka. A kreska krajówki to w skrajnym przypadku 2C-P.
 

Jano

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2015
Postów
74
Buchów
0
Uwaga na rozowe diamenty bo w nich jest PMA.
PMA wchodzi bardzo dlugo i juz po dwoch tabletkach mozna zaliczyc zgona (doslownego).Wydaje mi sie, ze siedzi w tym jakis benzofuran 5MAPB(nielegal od 1 lipca),6MAPB,5APB,6APDB lub cos takiego. Stwierdzam to po czasie ladowania (45min) i czasie dzialania (3-4h). Po nich zawsze jest kociol, nie raz caly peak a nie raz wlasnie wgniecie przez zalozmy pol godziny tripa i pozniej spid z bardzo duzymi oczami, czesto takze szczekoscisk. MDMA to na stopro nie jest, po mdma empatia przerasta wszystko, z dosyc mocna euforia i malym spidem.
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Brak eufori MDMA to nie jest

Euforia była. Ale pewności czy MDMA tam było nie mam.

Senior
Dropsik sprawdzony dila znam kupę czasu gówna by mi nie sprzedał to nie typowy zdzierus. Jakoś mu ufam przez 2 lata się nie zawiodłem jeszcze wiec się nie boję .
 
C

chrabonszcz

Guest


a jesteś pewien, że to wiagra nie była :sunny:
jak można w ogóle szamać tablety, pomijając erę riserczchemikals...
ja swoją karierę ćpuńską zakończyłem na tym:




ale były bez znaczkór oryginalności i różnej grubości. ale też z przedziałką.
i bania konkretna ziomki mówili ze na kwasie, ale jak się tematem interesowałem to było że to jakiś dziwny związek.
tak samo myszki miki.. i rolexy i myszki różne kolory różna moc.
jeden zawodnik zjadł parę zółtych i wk***iony poszedł myć szyby na skrzyżowanie :sunny: bo niby nic nie poczuł

orientujecie się czy rolexy jeszcze produkują? te "kwaszone" znaczy się :D

 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Sam mam ochotę na MDMA. Tylko u mnie prawie nigdy nie ma:( a jak się pojawią to raz na pół roku i za parę dni już nie ma..
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
można kupić testery mdma i sprawdzać jakość produktu.
 
P

Pizdaczek

Guest
Zielone Korony, jadłem je na World Of drum and bass w Atlas arenie w łodzi, mega groszki :]
obecnie jestem na etapie czerwonych supermanów ale są one mocne więc jak na moje możliwości (staram się po prostu dobrze ogarniać i mieć te ciepełko z tyłu głowy :D ) więc jem po połowie.
Mogę śmiało polecić ;]
a czasy gdzie dobry groszek typu Smile, mitsubishi czy Wisienki (potem weszły podwójne wiśnie, nakrapiane helem ale nie o te mi chodzi) kosztował 30,- za jednego i bania była na ok. 4-5 godzin to pewnie niewielu z was pamięta :) ba, śmiem twierdzić że niektórzy z was jeszcze wtedy dobrze w pieluchę srali :)
fajne czasy, ta beztroska...... echhh :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół