nasiona marihuany

monster THC

Wyszukiwarka Forumowa:

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
czy miał ktoś te odmiany jeli tak prosze o lekki opis i sklep gdziE to kupił, bo ja nie mogę znajść żAdnego w necie. lub nie potrafie 1. bruce banner 3 -28%THC 2. a-dub -27,7%THC 3. r-18 -27,3%THC 4. blue cookies -26%THC 5. Nexus og -24%THC POZDRO.
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
jak monster thc to poszukaj Tutankhamon z Pyramid seeds =]
Genetics: Tutankhamon x Rudelaris and Indica Indoor: 7/8 weeks Outdoor: 55 days since seedling Yield: 450-550 gr/m2 THC: 20% CBD: 1.5% CBN: 0.4% 05 seeds 27.79 funtów, no ja akurat bnigdzi nie moge znajść tych j.w.

---------- Post Zaktualizowany 17:48 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------

Genetics: Tutankhamon x Rudelaris and Indica Indoor: 7/8 weeks Outdoor: 55 days since seedling Yield: 450-550 gr/m2 THC: 20% CBD: 1.5% CBN: 0.4% 05 seeds 27.79 funtów, no ja akurat bnigdzi nie moge znajść tych j.w.
kurcze to automat ale jest pełno sezonówka ale nie pisze ile thc
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
tutankhamon ma 33%

a tego bruce banner 3 znalazlem to na 1000 seeds jest ale 32 euro za peche. jaja se robia :)
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
dokladnie tak tez jest. jakis wielki CUP zrobili, posprawdzali ile komu wyszlo i jaraja sie tym komu najwiecej thc skaplo...jakoby high tylko od ilosci thc zalezal...
A wezmie inna pestke, inna lampe, inne warunki i juz bedzie inaczej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
I tak tyle THC nie osiągniesz. Oni mierzą THC najlepszego fenotypu który trzymają w klonie, uprawianego w idealnych warunkach. Z nasion będziesz miał kilka różnych feno, i szukaj se igły w stogu siana...
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
I tak tyle THC nie osiągniesz. Oni mierzą THC najlepszego fenotypu który trzymają w klonie, uprawianego w idealnych warunkach. Z nasion będziesz miał kilka różnych feno, i szukaj se igły w stogu siana...
tak rozumiem i wiem o tym że oni podają najleprzy wynik z kilu badań na zawartość THC , ale niech w domowych warunkach osiągne połowę z tego co oni tam sobie sprawdzili to będzie git. Nie mówie o całej chodowli zaraz tylko na sprube dla porównania chciałem zobaczyć, a ktos wcześniej uprawiał coś z takim wysokim THC (podawanym przez producęta) może jakieś opinie? a tu moje automaty pod led 400w wyszło 1,17g z 1W
 
Ostatnia edycja:

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Ja miałem Mazara z DP, który ma 20%. Po zrobieniu z tego ciastek klepało tak, że trzymało 7-8 godzin. :freak2: Wychodziłeś o 19 na imprezę, zjadłeś hardcorowo dwa ciastka i trzymało do 2-3 w nocy. Tak więc polecam z czystym sumieniem ten rodzaj na ciastka, jestem zachwycony.:freak2::freak2::freak2:
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
Ja miałem Mazara z DP, który ma 20%. Po zrobieniu z tego ciastek klepało tak, że trzymało 7-8 godzin. :freak2: Wychodziłeś o 19 na imprezę, zjadłeś hardcorowo dwa ciastka i trzymało do 2-3 w nocy. Tak więc polecam z czystym sumieniem ten rodzaj na ciastka, jestem zachwycony.:freak2::freak2::freak2:

mazar jest kozak i przy tym daje kozacki plon i to nawet w auto!!!
 

hubal1987

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
52
Buchów
0
Amnezja auto tez kozak od zs 200 z krzaka było hihi

---------- Post Zaktualizowany 00:50 ---------- Data pierwszego postu 00:40 ----------

tak rozumiem i wiem o tym że oni podają najleprzy wynik z kilu badań na zawartość THC , ale niech w domowych warunkach osiągne połowę z tego co oni tam sobie sprawdzili to będzie git. Nie mówie o całej chodowli zaraz tylko na sprube dla porównania chciałem zobaczyć, a ktos wcześniej uprawiał coś z takim wysokim THC (podawanym przez producęta) może jakieś opinie? a tu moje automaty pod led 400w wyszło 1,17g z 1W

Ladny wynik zeby taki byl zawsze było by miodzio
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół