nasiona marihuany

OS czyli Oddam Sprzęt :D trochę części HPS dla potrzebujących.

Wyszukiwarka Forumowa:

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Witajcie.

Wpadłem na pomysł podzielenia się sprzętem HPS dla potrzebujących.

Sam miałem kiedyś przygodę że spierdzielił mi się ballast w lampie,brak kasy na szybki zakup sprzętu spowodował marnymi plonami i kilkoma siwymi włosami więcej.


Od tamtego czasu systematycznie zbierałem sprzęt " na zapas".

Pozbierałem kilka sztuk (za dużo) i mogę się podzielić-co najważniejsze:

-Sprzęt jest leciwy
-Sprzęt jest używany
-Sprzęt jest sprawny i jeszcze długo posłuży.

Dla początkującego z ambicjami który mnie przekona dokładam żarówę son tia+ śmigniętą może 1-1,5miesiąca.

Zasady:

Potrzeba danego podzespołu-uszkodzenie własnego-zamontowanie mojego i pokazanie foto.

Dla tego co nie ma nic,a ma ambicje-foto boxu który czeka na hps (wtedy dokładam odbłyśnik i żarówę).

Reszta jak to standardowo w OS i regulaminie.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów i zrobimy losowanie.Chciałbym aby wszystko było obiektywnie.LOSOWANIE ZROBI KTOŚ Z MODÓW-tu wyślę prośbę jak będzie zainteresowanie.

Wszystko wysyłam na swój koszt.
Tych co coś wygrają proszę o pilnowanie kuriera.W adresie zwrotnym podaję adres feik i zwroty nie będą odebrane.


To chyba tyle.

foto:

Oprawy na żarówy gwint E47



Kondziak do układu 400w kupiłem nowy i zabuliłem 60pln



kondziak do 400w używany i sprawny



Układ do hps 150w kompletny



kolejny układ 150w


2x układ hps 400w

 

jamann

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2014
Postów
325
Buchów
4
Ja nie wiem czy tak można w ogole ze sprzętem ogłoszenia oddawać,
ale jeżeli admini pozwolą to może ja też dorzuce 1x zasilacz 250W PHILIPS (Made in poland) i 1x HPS żarówke 250W OSRAM (pare grow za nia, ale działa)


edit: Na forum dozwolone jest dzielenie się sprzętem.
Zabroniony natomiast jest handel.
Marm.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ja nie wiem czy tak można w ogole ze sprzętem ogłoszenia oddawać,
ale jeżeli admini pozwolą to może ja też dorzuce 1x zasilacz 250W PHILIPS (Made in poland) i 1x HPS żarówke 250W OSRAM (pare grow za nia, ale działa)

Tez wlasnie sie zastanawialem, ale jest to jednak zacna inicjatywa.
Moze by tak taki dzial Open Sprzet zrobic?
Sam bym sie balastami podzielil, bo mi miejsce zajmuja...
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Nie no pierwsze zapytałem czy można.
Jest odgórne zezwolenie to zrobiłem Oddam Sprzęt.
Mało to razy czytałem na forum gdzie co kupić itd?

Tu mają za free i mogą potrenować na sprzęcie.
 

grower11

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2015
Postów
266
Buchów
2
Cześć, to ja zacznę :D
Najpierw przedstawię swój outdoor
https://www.forum.haszysz.com/showt...indy-99-Blue-Berry-Easy-Chronic-Auto-Feminise
Teraz chcę spróbować indoora, w planach mam box 50x50x100cm, zdjęcie wrzucę jutro, ponieważ teraz jest późno, a nie mam jego zdjęcia. Chcę w nim posadzić Frisian Duck od Dutch Passion, pestki będę zamawiał w przyszłym tygodniu. Chętnie bym przygarnął układ do hps 150W, oszczędziłoby mi to wydatki na lampę, mógłbym kupić lepsze nawozy, oczywiście żarówkę i odbłyśnik też bym chętnie przytulił jeśli jest możliwość, ale nie chcę być zbyt zachłanny :) Oczywiście fotorelacja z uprawy będzie :)

edit :
1. Minimalny wymagany przez obsługę forum staż Użytkownika, uprawniający do wzięcia udziału w OSie, to 6 miesięcy i 50 sensownych postów.

Reszta jak to standardowo w OS i regulaminie.
Marm.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

MisterLufka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2015
Postów
199
Buchów
0
Da radę dać do zestawu 150w hps o mocy 100w ? Jeśli tak zgłosił bym się :)

edit :
1. Minimalny wymagany przez obsługę forum staż Użytkownika, uprawniający do wzięcia udziału w OSie, to 6 miesięcy i 50 sensownych postów.

Reszta jak to standardowo w OS i regulaminie.
Marm.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
A dlaczego to wszystko takie brudne? A co jesli bedzie jakies spięcie i ktos zostanie porażony prądem ?

Czytamy wyżej-sprawne-używane.
A co jeżeli kupisz na allegro i będzie spięcie i ktoś zostanie porażony prądem?
Brudne bo leży w szafce,jak bardzo Cię to razi to chyba kupię dodatkowo farbę i wszystko pomaluje HmmmYY ??? Może być?

Konopioland
Bo nie uzywane/uzywane, wygrzebane z szopy?
Nie ma co sie czepiac, chcialbys w takim stanie zdjecia, ze Niemiec plakal jak sprzedawal

No dokładnie,.Używany sprzęt ale obecnie nieużytek.Szopa to nie tak do końca.Trzymane w szafce w suchym miejscu.
MisterLufka

W tą stronę da radę,odwrotnie już nie podejdzie.
 
B

bonger

Guest
Witam.
Zacna inicjatywa. Z chęcią przygarnąłbym zasilanie 150W do mojego nowego projektu ~0,25m2.
Jestem w trakcie powolnego kompletowania sprzętu, a przyznam że ewentualna wygrana mogłaby sporo przyspieszyć. Na tę chwilę zamówiłem szafę http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/produkt/5529,szafa-flawia.html właśnie z myślą o 150W.

Ps. Nie znam się na pracy układów zasilających hps, ale w tej szafie chcę zamonować elementy, które nie będą hałasowały tak, abym nie mógł spać. Z tej racji, jeżeli ten sprzęt generuje spory hałas proszę o nie branie mojego zgłoszenia w losowaniu.
Pozdro 600!
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
ale wiesz że prawie każdy hps wytwarza jakiś tam hałas? Nie mówię że te tutaj buczały jak popierdzielone,ale jakiś tam pewnie dźwięk dra wrażliwych będzie słyszalny.

Teraz do tego dobry wentylator który będzie mocno szumiał.

Mi np. przeszkadzał PC box który miałem pod biurkiem.

Teraz musisz zdecydować czy pogodzisz się z tym że coś tam będzie mocno szumiało i wydawało dość dużo ciepła.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Czy ten os - jest ze sprzętem nielegalnym ?. Zaakceptowałem ta zacną inicjatywę, mam nadzieję że wszystko ładnie pójdzie.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
witam gdyby to wczesniej wystartowalo to bym nie kupowal giba 150 w :p A boxik jest taki :





0.36 m dark street 60R

Gdyby mialktos na zbyciu 150 w MH zchecia przygarne bo mam zamiar kupic ale jak bedzie szansa to z chcecia
POZDRO
 
S

Samuraj

Guest
Witam :) Sezon pomału się kończy więc trzeba coś zrobić IN :) Postanowiłem że zbuduję box'a 0.25m2 i właśnie idealnie pasowała by do niego 150. Jeśli udało by mi się wygrać to super a jak nie to mówi się trudno. Spróbować zawsze warto :p
 

MisterLufka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2015
Postów
199
Buchów
0
Proszę usunąć tego posta (nie wiem jak)
 
Ostatnia edycja:

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Oczywiście sprzęt jest legalny i ma służyć celom edukacyjnym bądź do oświetlenia podwórza,drogi,garażu.

Myślę że nie ma co więcej czekać.

Proszę admina a rozlosowanie 2 kompletnych zestawów 150hps Mam nadzieję że uczyni ten zaszczyt :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół