nasiona marihuany

B+ na jesienno-zimowe dni

Wyszukiwarka Forumowa:

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
Nie jadam muchomorów, ale przydatna informacja :D
Odstepy zbierania grzybów jedno-dniowe, na życie pojawił sie już piny i wyglada na to że beda bardzo dorodne w drugim zrzucie

zrzut I

Żyto


ryż


siano


trawa


troty
 

Synthol

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2015
Postów
43
Buchów
0
Pięknie to wygląda :D Ryż chyba ma najwięcej pożywki... Będziesz robił jakieś odciski ?
 

ollko

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
90
Buchów
0
Ciekawy pomysł żeby ciastka z żyta zrobić.ładnie to wygląda,ale mam pytanie,co to jest takie małe sterczące ,,grzybiątka' na tym zdjęciu:

Bo ja też czasami takie coś miałem i nie chciało nic z tego urosnąć.
 

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
To jest tylko odstajaca grzybnia a dokladnie "za***isty szczep grzybni" zakladam ze próbuje znaleść nowy punkt zaczepienia gdzie mogła by się dalej rozwijać

Żyto nadrabia zaległośći


a tu trawa


reszta powoli puszcza piny

Dziekuje wszystkim
 

ollko

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
90
Buchów
0
Jak sądzisz co jest lepszym substratem na ciastka żyto czy ryż.Bo szczerze mówiąc jeżeli wyniki były by BARDZO podobne to przerzucam się na żyto którego mam pod dostatkiem i nie muszę się wtedy bawić w mielenie mąki i robienie ,,ciasta".Co szybciej skolonizowało substrat,gdzie był krótszy czas do owocnikowania?
 

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
Na każdym substracie inaczej rośnie jak narazie żyto i nasiona trawy dały najwiecej owocników :D trody dały 5 ogromnych mięsistych magicznych grzybków, ryż też 5 tylko troche mniejszych, sezam dopiero daje I zrzut grzybki sa mizerne chude i mało ich.
Co do przerastania to wszystko szło praktycznie równym tempem

II zrzut
Żyto


Ryż


Siano


Nasiona trawy






Troty
 
B

bonger

Guest
Podobają mi się kształty tych ciastek, wyglądają niczym magiczne wieże. Na trawie najładniejsze ;)
Pozdro!
 

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
Koniec wszystko zebrane.
Teraz trzeba się przygotować na najlepsze planuje dwa wejscia poziom3 pozniej 5.
Grzyby wysuszyłem na wiór
Pytanie do bardziej doświadczonych na 5 poziomie strasznie rzygałem, jak temu zapobiec?

III rzzut
Żyto dało grzyba wielkości dłoni bez palców




Ryż


Siano


Nasiona Trawy




Troty



II zrzut
Sezam
 
Ostatnia edycja:

zania989

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2012
Postów
72
Buchów
0
Bardzo ładna uprawa :) Ile wyszło suchego ? Jaka była temperatura podczas owocnikowania ? I jeszcze jedno pytanko, czy mógłbyś podać jakie proporcje były z tymi nasionami trawy i co to za trawa ? Bo jest troche odmian - sportowe murawy, na pole golfowe, pastewne, ogródki przydomowe.

W styczniu ruszam z uprawą i chce robić ciastka ryzowe i z nasion trawy.
Pozdro
 

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
Suchego wyszło 34g, temperatura pokojowa, ciastko z nasionami było zrobione tak samo jak ryżowe tylo zamiast ryżu były nasiona i to już nie będą ciastka ryżowe ^^ nasiona trawy najtańsze jakie były ale jeżeli chcesz żeby Twój torcik miał nasiona na murawe nic nie stoi na przeszkodzie chyba :p
Ogólny przepis
1,5 części mąki z brązowego ryżu
4 części wermikulitu
2 części wody
*Wody dałem 1,5 cześci
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół