nasiona marihuany

Ruch Kukiza vs Zjednoczona Lewica vs Korwin

Wyszukiwarka Forumowa:

Który komitet poprzesz w najbliższych wyborach parlamentarnych 25 października 2015?

  • Ruch Kukiza

    Głosów: 12 20.3%
  • Zjednoczona Lewica

    Głosów: 5 8.5%
  • KORWiN

    Głosów: 36 61.0%
  • Inna partia niepopierająca liberalizacji przepisów

    Głosów: 6 10.2%

  • Łącznie głosujących
    59

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Siemano

Wybory za ponad miesiąc. Jak się prezentują preferencje wyborcze wśród społeczności #.com? W mojej opinii są 3 komitety wyborcze, w których są kandydaci popierający legalizację marihuany.

1. Ruch Kukiza, z którego startuje Liroy, głośny ambasador trawki w PL oraz adwokat Marcin Majewski z Poznania, obrońca sądowy palaczy trawki. Samego Kukiza do trawki myślę, że nie trzeba też przekonywać.

2. Zjednoczona Lewica a w niej Janusz Palikot, człowiek blisko trzymający z Wolnymi Konopiami.

3. KORWIN, a więc Janusz Korwin-Mikke i jego podejście wolnościowe do wszelkich używek.

Niech prawybory się zaczną :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dobry topik :)

Liroy na premiera!
 
P

Para#normalni

Guest
Nie interesują mnie ruchy polityczne, których celem jest lekkie przesunięcie granicy wolności w kraju. Interesuje mnie wyłącznie WOLNOŚĆ i z tego powodu byłbym najbliższy zagłosowaniu na partię JKM.
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Żeby MJ przeszła potrzebna jest conajmniej 50 proc. większość parlamentarna, tymczasem sam Kukiz z Korwinem to za mało, bo te pedały z PiS i Peło będą przeciw.
 
F

fazogastor

Guest
Oj ma bardzo mylne pojęcie o Kukizie ktoś kto myśli że on coś zalegalizuje, on jest w gruncie rzeczy prawicowcem / narodowcem i za trawą specjalnie nie przepada.

Zresztą wystarczy popatrzeć kogo wystawił na swoich listach wyborczych - pełno tam narodowców, a jeszcze do niedawna był tam Bosak z młodzieży wszechpolskiej, ale się obraził o coś tam i sobie poszedł.

Jeżeli ktoś myśli, że tacy ludzie popierają legalizację to się grubo myli, oni prędzej by zwiększyli za to kary jeszcze bardziej.

Liroy na liście się nie znalazł, dlatego że popiera zioło, tylko dlatego, że jest Liroyem - rozpoznawalna postać która ma większe szanse niż ktoś mało znany ale 10 razy mądrzejszy od niego.

Chcesz legalizacji to (niestety?) musisz głosować na lewicę - tylko oni głośno i wyraźnie mówią o zalegalizowaniu nie tylko medycznej ale na własny użytek.

Korwin pewnie też by zalegalizował, ale jak dla mnie to niepoważny gość, bardziej pajac niż ktoś kto robi cokolwiek konkretnego.
 

Fafelek

Active member
Rejestracja
Sie 21, 2015
Postów
33
Buchów
0
Oj ma bardzo mylne pojęcie o Kukizie ktoś kto myśli że on coś zalegalizuje, on jest w gruncie rzeczy prawicowcem / narodowcem i za trawą specjalnie nie przepada.

Uwielbiam jak ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o polityce, próbuje prawić swoje morały.
Główny elektorat kukiza to lewicowcy, związkowcy i centr-lewicowcy. Niby coś tam pierdzieli o patriotyzmie i gra na emocjach ale to tyle.

Jak można nazwać prawicowcem kogoś, kto nie dość, że nie ma progoramu i się nie skonkretyzował, to jeszcze popiera przyjmowanie dziczy z Afryki? De facto jest ona zlepkiem zakamuflowanych terrorystów ISIS i przede wszystkim zgrają imigrantów ekonomicznych, którzy za wszelką cenę chcą dostać się do Niemiec, Francji czy UK, bo tam dostaną największy socjał i będą mogli bezkarnie wprowadzać swoje zacofane zwyczaje i kolonizować Europę za przyzwoleniem tamtejszego lewactwa.

Chcesz legalizacji to (niestety?) musisz głosować na lewicę - tylko oni głośno i wyraźnie mówią o zalegalizowaniu nie tylko medycznej ale na własny użytek.

No tak, najlepiej pier***ić gospodarkę i wszystkie aspekty życia i głosować tylko na tych, którzy oferują ganję. W końcu co nas obchodzi tragiczny stan finansów państwa, służby zdrowia, bankrtujący system emerytalny, kryzys demograficzny i nadchodzący ekonomiczny czy promocja pedałów, tranwestytów, gender, parytetów czy też ściąganie imigrantów do Polski i wyzbycie się suwerenności na rzec okupanta z EU (Niemiec)? Najważniejsze jest jaranie, by głąb jeden z drugim mógł się w spokoju odrzucać.

Ludzie mający takie priorytety są kulą u nogi u społeczeństwa. Takich śmieci, niestety, jest bardzo wiele.
 

Święty1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Poparł bym kogokolwiek , ale nie ma kogo jak na razie , więc dystans .
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
No tak, najlepiej pier***ić gospodarkę i wszystkie aspekty życia i głosować tylko na tych, którzy oferują ganję. W końcu co nas obchodzi tragiczny stan finansów państwa, służby zdrowia, bankrtujący system emerytalny, kryzys demograficzny i nadchodzący ekonomiczny czy promocja pedałów, tranwestytów, gender, parytetów czy też ściąganie imigrantów do Polski i wyzbycie się suwerenności na rzec okupanta z EU (Niemiec)? Najważniejsze jest jaranie, by głąb jeden z drugim mógł się w spokoju odrzucać.

Ludzie mający takie priorytety są kulą u nogi u społeczeństwa. Takich śmieci, niestety, jest bardzo wiele.

Ja też uwielbiam jak ktoś się nie zna na rzeczy a wypowiada się:) Otóż drogi kolego ja też należę do tych "śmieci" co to którym zależy w 1 kolejności na jaraniu. Dlaczzego? Bo jak cię złapią i dostaniesz zawiasy to na dzień dobry zmieni się twój stan finansów w związku z brakiem możliwości znalezienia pracy a to z kolei pociągnie za sobą szereg kolejnych konsekwencji. Co mnie obchodzi system emerytalny? Na emeryturę oszczędzam sobie sam, bo wiem, że ZUS mi gówno wypłaci podobnie jak większości w kategoriacha wiekowych 20-30. Polskiego państwa już w zasadzie nie ma. Zadłużenie licząc czas jaki był spłacany gierek to spłata kilkuset lat ( dług zagraniczny) i tysiąclecie dług wewnętrzny. Majątek narodowy został wyprzedany bezpowrotnie, co oznacza, że nie mamy już do niego żadnych uprawnień z tytułu dywidend itp. Gdyby jeszcze glosować na Korwina oszołoma to sprywatyzowałby on jeszcze resztki majątku narodowego w postaci PZU czy KGHM.

Jak ktoś nie chce zdychać na starość musi pracować za granicą i tam sobie prywaatnie odkładać na emeryturę to jedyna forma ratunku przed biedą.
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Co Cie obchodzi system emerytalny? Bo gdyby nie miał on charakteru nowotworu, przez który nasze Państwo zbankrutuje, to Twoi rodzice byliby bogatsi, Ty byś był bogaty, a może nawet stać by Cie było na posiadanie dzieci.

Dlatego trawka jest istotna, ale są rzeczy o fundamentalnym znaczeniu dla każdego Polaka.

P.S. Ja głosuję na znajomego z listy Kukiza. W końcu oddam głos z czystym sumieniem na osobę wiarygodną i etyczną. Reszta kandydatów z przeróżnych komitetów ode mnie z okręgu to karierowicze albo pitbulle prezesa.
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
System emerytalny to za***iście ważna rzecz. Statystyki są takie, że emerytury będą wynosić po max kilka stów a ludzie zarabiają takie grosze, że nie mają z czego odkładać na nią. Polska jest państwem teoretycznym a za kilka dziesięcioleci całkowicie się rozpadnie. Pracowalem dawniej jako analityk więc wiem co mówię:)
 
F

fazogastor

Guest
Gdyby ktoś wziął mocno za morde system emerytalny tak jak kiedyś Balcerowicz wziął za mordę inflację i ją szybko zdusił, to system emerytalny szybko by się okazał wydajny.

Tutaj właśnie Balcerowicza brakuje - on by się, za przeproszeniem, nie pie****ił tylko uciął wszystkie patologiczne przywileje, oraz wprowadził oszczędności w ZUSie. Jeżeli jest ktokolwiek zdolny to zrobić to tylko On.

Wtedy byłyby wypłaty dla prawdziwych starych emerytów którzy już się napracowali, a nie dla młodych 40-letnich byczków którzy 15 lat odbimbali w policji albo wojsku.

Niestety to mało możliwe, no bo wiadomo, Balcerowicz to ten "zły" przez którego teraz cały naród cierpi, szkoda, że jest całkowcie odwrotnie :)
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Gdyby ktoś wziął mocno za morde system emerytalny tak jak kiedyś Balcerowicz wziął za mordę inflację i ją szybko zdusił, to system emerytalny szybko by się okazał wydajny.

Tutaj właśnie Balcerowicza brakuje - on by się, za przeproszeniem, nie pie****ił tylko uciął wszystkie patologiczne przywileje, oraz wprowadził oszczędności w ZUSie. Jeżeli jest ktokolwiek zdolny to zrobić to tylko On.

Wtedy byłyby wypłaty dla prawdziwych starych emerytów którzy już się napracowali, a nie dla młodych 40-letnich byczków którzy 15 lat odbimbali w policji albo wojsku.

Niestety to mało możliwe, no bo wiadomo, Balcerowicz to ten "zły" przez którego teraz cały naród cierpi, szkoda, że jest całkowcie odwrotnie :)

Ja myślę, że dobrym kandydatem do tego typu zadania byłby Pan Janusz Szewczak
https://januszszewczak.wordpress.com/
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Bez urazy pany ale trza mieć grubo w berecie nawalone żeby podczas wyboru sugerowac się tym która partia jest za legalizacją . . .


Ps. A Palikmiotowi tak zależy na legalizacji zioła jak PO na obniżeniu podatków . . . :D
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
już o tym dawno mówiłem..
w najbliższej dekadzie żadna NOWA partia nie jest w stanie wprowadzić legalizację taką, jaką byście chcieli. najbliżej do legalizacji medycznej, importowanej z zachodu za grube pieniądze, dostępnej tylko w aptekach na receptę co za tym idzie większość z was będzie mogła tylko ją powąchać i nic z tego nie będzie można uszczypnąć.
 
F

fazogastor

Guest
Gandi - gdyby mu nie zależało, to by o tym nie trąbił w czasie, kiedy takie coś było bardzo niepopularne.

Przykre jak większość dała się zmanipulować i tak źle myśli o Palikocie.

Np. komisja "przyjazne państwo" - totalne odwrócenie kota ogonem, Palikot tam wykonał kawał ciężkiej roboty, przygotowali w tej komisji wiele świetnych rozwiązań, i co? PO spuściło to do kibla, przecież Twój Ruch miał za mało posłów żeby to samemu przegłosować.

...a potem we wszystkich wiadomościach można było usłyszeć, że "komisja była nieskuteczna", "Palikot nic nie zrobił" i tak w kółko przez pół roku.

Palikot został rozegrany i spacyfikowany po mistrzowsku, jeżeli nawet tak inteligentne osoby jak Gandi piszą o nim takie rzeczy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół