nasiona marihuany

Nawóz jesienny? Ochrona przed niską temperaturą?

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackSkun

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2015
Postów
32
Buchów
0
Witam.
Ostatnio razem z burzą kwiatów, zakupiłem rownież Agrecol "Jesienny nawóz uniwersalny". W związku z tym mam do Was kilka pytań.
1.Czy ktos kiedys miał do czynienia z czyms takim?
2. Jakies przeciwskazania?

Po prostu z racji późnego flo chciałbym,aby roślinki miały jak najlepiej,oraz były odpowiednio nakarmione.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
może być więc i brak przeciwwskazań
bylebyś trzymał się instrukcji dawkowania
 

BlackSkun

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2015
Postów
32
Buchów
0
Dzięki za szybką odpowiedz. <coolpalacz> Nawóz jest w postaci granulatów.

Jak sądzicie, w jakiej dawcę mogę go najlepiej stosować ?


PK 13-27
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Z tego co zauwazyłem jesienne nawozy mają to do siebie, że często są długo działające,a nie o to chodzi żeby do konca zycia rośliny koksowac ja chemią. Zamiast podsypki granulatem proponuje rozcienczać metodą prób i błedów i sprawdzać dawkowanie :D
 

BlackSkun

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2015
Postów
32
Buchów
0
hmm... Na początek myślę,ze dam 1g/na 1l. wody...
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Nie wiem co masz na myśli o ochronie przed temperatura. Jak będzie prze 2-3 dni w nocy przymrozek to rośliny szlag trafi na 80%
 

BlackSkun

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2015
Postów
32
Buchów
0
Nie wiem co masz na myśli o ochronie przed temperatura. Jak będzie prze 2-3 dni w nocy przymrozek to rośliny szlag trafi na 80%

Narazie temperatura u mnie do końca września ma oscylować w granicach ok. 11-10*c, także ogl. chodzi mi o tą pogodę w stosunku do rozwijania się (kwitnienia) rośliny, oraz dodania im kilka składników pokarmowych.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Nie wiem co masz na myśli o ochronie przed temperatura. Jak będzie prze 2-3 dni w nocy przymrozek to rośliny szlag trafi na 80%

W zeszłym roku moja roślina przezyła 4 przymrozki(o tylu wiem), najwiekszy -3 po nim jak poszedłem na spota liscie były oklapnięte i mysłałem,ze czas wyrywać,ale przyszło słoneczko przeżyła i dała dobrze kopiący plon :D
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ten jesienny nawóz jest po to żebyś go po zbiorach rozrzucił naokoło spota ażeby roślinność maskująca urosła duża na wiosnę i latem następnego roku.
 

BlackSkun

Active member
Rejestracja
Maj 30, 2015
Postów
32
Buchów
0
Ten jesienny nawóz jest po to żebyś go po zbiorach rozrzucił naokoło spota ażeby roślinność maskująca urosła duża na wiosnę i latem następnego roku.

Ice King - sądzisz,ze roślinki zle zareagują na to?
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Ice King - sądzisz,ze roślinki zle zareagują na to?

Czytaj ze zrozumieniem ::p
Nie zareagują źle, chodziło mu o to że ten nawóz potrzebuje czasu żeby zacząć działać a jak już zacznie to robi to długo :p
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Czytaj ze zrozumieniem ::p
Nie zareagują źle, chodziło mu o to że ten nawóz potrzebuje czasu żeby zacząć działać a jak już zacznie to robi to długo :p

Stąd była moja sugestia żeby nawóz rozpuszczać z woda i podlewać zamiast podsypywać.
 

PsiQutas

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
39
Buchów
0
Nie lepiej poczekać? Wątpię że nawozy coś pomogą na temperaturę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół