nasiona marihuany

Czy można tak zrobić?

  • Autor wątku UwielbiamTenStan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

UwielbiamTenStan

Guest
Czesc.

Musiałbym się dowiedzieć od was jak to jest z tym zapładnianiem tutaj mam taki rysunek na szybko zrobiony.


Czy można zapladniać np. rośline tą samą co jest np Lemon Kush zapłodnić lemon kush? bo nie wiem jak jest z genetyką bd i czy musze w jakimś odstępie czasu wysiac nasiona czy odrazu mogę dwa zasiać i zrobić jak na rysunku?

 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Tak mozesz robić dowolne krzyzówki, do tego ojciec może być równiez matka :D


Jeżeli sa to sezonówki to bezproblemu możesz wysiać w tym samym czasie a opryski zaczać w dniu zmiany FP, tylko musza to być pestki fem.

Swoja drogą myślę, że psikanie sts na całego krzaka nie bedzie potrzebne, dwie może trzy wieksze gałęzie załatwiłyby sprawe :D
 
U

UwielbiamTenStan

Guest
Tak mozesz robić dowolne krzyzówki, do tego ojciec może być równiez matka :D


Jeżeli sa to sezonówki to bezproblemu możesz wysiać w tym samym czasie a opryski zaczać w dniu zmiany FP, tylko musza to być pestki fem.

Swoja drogą myślę, że psikanie sts na całego krzaka nie bedzie potrzebne, dwie może trzy wieksze gałęzie załatwiłyby sprawe :D


Myślałem czym więcej pyłku pójdzie na krzaka tym więcej bedzie nasion ;DD


Ale jeszcze jedno mam pytanie czy idzie tak zrobić wysiać np. 3 odmiany Lemon kush, lemon haze, amnezia haze i pierw z nich zebrac pylek a pozniej zas wysiać te same odmiany i je pokoleji zapladniac tak zeby pylek z lemon kush nie dostal sie do amnezja haze?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół