nasiona marihuany

grzybki copelandia jadł ktoś ? ile ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
Wpadły mi w ręce grzybki halucynki z tym że jakaś mniej popularna odmiana nazywa się copelandia miał ktoś kiedyś styczność ?

Będzie to mój pierwszy raz z grzybami i nie wiem za bardzo jaką dawkę przyjąć oraz w jaki sposób ? lepiej zjeść same, zrobić sobie kanapeczki na śniadanie i wrzucić tam grzybki a może herbatka ? która forma jest najmniej inwazyjna dla żołądka i przy tym nie traci na mocy ? mam 5g myślałem o 2g na pierwszego tripa :)

hmm poszperałem trochę w necie i widzę że ta odmiana nazywana jest też Panaeolus cyanescens o ile dobrze wszystko rozumiem

zdjątka:
WP_20150903_16_20_51_Pro.jpg

WP_20150903_16_21_22_Pro.jpg
 
B

bonger

Guest
Z tego co mi wiadomo to te grzyby są dużo mocniejsze od ps cubensis czy nawet naszych łysych. Podobno 0.5g już robi dobrze, więc lepiej uważać przy dawkowaniu. Na psilosophy z pewnością znajdziesz rzetelne info na temat tego gatunku.
Pozdro!
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Grzyby cebulandia? Pierwszo slysze...
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
2,5 wrzuć - ja zawsze herbatte robiłem - szklanka + zmielone w młynku grzyby + saszetka herbaty owocowej. mieszasz zawiesine i pijesz zeby nic nei zostało, Jak poczujesz uczucie wykałaczki w gardle to juz nie ma odwrotu. Zapal małego bucha przed będzie mniej stresowo i pozytywnie juz na grzybach. Zaplanuj to sobie - żebyś się nie nudził. Dobrze mieć coś twórczego do robienia + muzyka. fajnie sie po domu chodzi - zwiedza każdo pomieszczenie.Piękna rzecz :)
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
1,5-2g na pierwszego tripa powinno wystarczyć tak jak Lesio mówi. Tylko zażyj jak będziesz miał więcej czasu wolnego, taki chilloutowy dzień zeby w pełni wykorzystać potencjał grzybków. Buszek mile widziany.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół