nasiona marihuany

Marihuana zabija komórki rakowe

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Azael

Guest
Naród wybrał.
Kto chce to i tak konsumuje.

Jak lubisz się pośmiać z idiotów to zapraszam na profil szumlewicza na facebooku.
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
decyzja nalezydo narodu.
szanujmy sie nie kazdy z nas to tempy h*j
 

Ruda Blondyna

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2015
Postów
56
Buchów
0
Ja jestem za dopisaniem pytania o konopie do referendum i tak miliony już poszły ;p
 

kosmix

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2014
Postów
141
Buchów
1
poczytałem komentarze pod tym artykułem... masakra jakaś (mówię tylko o niektórych z nich, bo reszta jest ok.) co za debile to piszą, nie mają najmniejszego pojęcia o MJ a krzyczą jakby im pół rodziny umarło z przedawkowania marysi (co chyba nawet możliwe nie jest - koleś kawał wosku wyjarał i żyje)... fajki i alkohol to są prawdziwi mordercy a nie mj... szkoda słów :/
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
poczytałem komentarze pod tym artykułem... masakra jakaś (mówię tylko o niektórych z nich, bo reszta jest ok.) co za debile to piszą, nie mają najmniejszego pojęcia o MJ a krzyczą jakby im pół rodziny umarło z przedawkowania marysi (co chyba nawet możliwe nie jest - koleś kawał wosku wyjarał i żyje)... fajki i alkohol to są prawdziwi mordercy a nie mj... szkoda słów :/

Dziwny ten Polski narodzik... MJ to święte zioło a represje wywierane na jego konsumentach są przerażające. Kiedy MJ zostanie zalegalizowana? Jak zdechnie katolicyzm. Takie moje zdanie:)
 

Mokasyn11

Member
Rejestracja
Cze 23, 2015
Postów
6
Buchów
0
Dziwny ten Polski narodzik... MJ to święte zioło a represje wywierane na jego konsumentach są przerażające. Kiedy MJ zostanie zalegalizowana? Jak zdechnie katolicyzm. Takie moje zdanie:)

A co ma katoliyzm do jarania? Nie mówię o starych babach bo one wszystko do jednego wora wrzucają.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
A co ma katoliyzm do jarania? Nie mówię o starych babach bo one wszystko do jednego wora wrzucają.

To, że te stare tłuste dziadki zwane księżmi wrzucają heroine, metamfetamine, krokodyla i resztę tych gówien do jednego wora z marihuaną, i jak dzieci posłuchają na religii w szkole, że marihuana zabija, a zęby wypadają to już mają przeprane mózgi. Na***anie winem mszalnym = ok, zapalenie jointa = biblijne jabłko. Zresztą śmieszny temat, ksiądz napie****ony winem.. czy to nie jest aby przeciwko woli jego boga? Przecież jak się na***ie to postrzega inaczej świat, inaczej myśli i to nie jest tak jakby odrzucał to co stworzył jego bóg? Alkohol zabija powoli i nie jest to czasem samo okaleczanie? Z tego co wiem to samobójcy trafiają do piekła więc czemu te grubasy, które głoszą 'słowo boże' sami jego nie przestrzegają?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół