nasiona marihuany

Kierunek Praga

Wyszukiwarka Forumowa:

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
856
Odznaki
1
Praga

Witam. Jutro wybieram sie do czeskiej pragi. Jest w stanie ktos polecic jakies bary w ktorych latwo mozna dostac zielone? Oczywiscie w przyzwoitej jakosci. Oprocz baru shotgun bo ten polecil mi kumpel. Lokalny bar do ktorego zeby wejsc trzeba zadzwonic dzwonkiem otwiera i wpuszcza barman. Dostac mozna podobno kazda ilosc ale ceny troche wyzsze. Jezeli ktos byl w pradze prosilbym o polecenie jakichs lokali w ktorych warto zjesc w przyzwoitych cenach. Z gory dziekuje za odpowiedzi!
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
856
Odznaki
1
Dobra bar shotgun w pradze odwiedzony i sprawdzony. Otwarty od 12. Zeby wejsc trzeba zadzwonic otwiera barmanka po obczajce na kamerze przy barze czy nie psy. Wchodzac od razu czuc specyficzny zapach. Wzialem dwa piwa wszysycy palili przyjazna atmosfera. Obczailem kto gdzie podbija i po prawej stronie przy barze siedzialo dwoch gosci i laska. Podbilem i z miejsca mowie ze chce dwojke bo mniej tam nie sprzedaja oni mowia zeby podbic do tej laski. Wyciaga puche i daje 2 g. 500 koron. Temacik pachnir bardzo naturalnie i dziala rownie przyjemnie. Na miejscu mozna zapalic bez problemow, skrecac przy barze gdzie sie chce. Elegancka miejscowa polecam.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Sprawdź sobie jeszcze Kenny's Island :) byłem najpierw tu i na koniec wieczoru właśnie w Shotgunie :) Pozdro
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Sprawdź sobie jeszcze Kenny's Island :) byłem najpierw tu i na koniec wieczoru właśnie w Shotgunie :) Pozdro

Odwiedzasz kennys island i czujesz sie jak we francji ;)
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
bylem w pradze wlasnie chwile temu i zastanowila mnie jedna rzecz - ide sobie od klasztoru ulicami Uvoz/Nerudova patrze w witryne sklepowa z roznym gownem bonga i inne pie****y a tu pod takimi szklanymi przykrywkami ziolko - Super Lemon Haze i inne wystawione - wchodze pytam babki czy to ziolko normalne czy o co biega, taka calkiem spoko pani urody azjatyckiej mowi mi ze to ziolko jak najbardziej tylko ma malo THC a duzo CBD i co kto lubi ale dla niej jest git. 2g 500kc. Jako ze leb przepalony to nie zdecydowalem sie zainwestowac takiej kwoty w sianko, ale moze ktos probowal i mi powie czy to klepie cokolwiek - bo troche dla mnie to dziwne ze super lemon haze ma w ofercie z mala iloscia thc :crazy: - jak by to zrobili?
 
J

Jake Sully

Guest
Te ziółko ma bardzo mało ale to bardzo mało THC najaral byś się jak byś kilo spalił haha w Czechach sprzedaż marihuany jest nielegalna to ziółko co widziałeś to CBD ma THC znikome ilości ale turyści kupują haha za mostem Karola w stronę wieży też kilka takich sklepów jest. Odwiedź Ostrave i caffe de la Ostrava klimat i jaraniu pierwsza klasa
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
sprzedaje cbd strainy z iloscią thc ponizej pewnie 0,1 % albo 1, ale czesto pod ladą mają normalne zielsko, hmm w sumie normalne dla Polskiego konsumenta
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Te ziółko ma bardzo mało ale to bardzo mało THC najaral byś się jak byś kilo spalił haha w Czechach sprzedaż marihuany jest nielegalna to ziółko co widziałeś to CBD ma THC znikome ilości ale turyści kupują haha za mostem Karola w stronę wieży też kilka takich sklepów jest. Odwiedź Ostrave i caffe de la Ostrava klimat i jaraniu pierwsza klasa

W nazwie tematu stolica a ty o Ostravie piszesz - troche bez sensu, bo w Pradze masz kilkadziesiat knajp typu CdlO ;)
 
J

Jake Sully

Guest
Byłem w jednej gun.... Psy dupami tam szczekały. Po za tym on pytał o ziółko ze sklepu więc mu odpowiedziałem. Dodając od siebie coś o Ostravie więc nie wiem do czego pijesz zajaraj sobie zrelaksuj się bo szukasz problemow tam gdzie ich nie ma
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jestem zrelaksowany, nie komentowalem wypowiedzi o wietnamkach bo masz racje, ale odsylanie ze stolicy do Ostravy do baru z klimatem - no sorry, troche slaba rada, bo tak jak napisalem wyzej knajp z ziolem jest w Pradze kilkadziesiat, a klimat tez jest spoko
 

Apart23

Member
Rejestracja
Lip 3, 2020
Postów
10
Buchów
0
Siema bracie. Orientujesz się jak teraz po pandemii sytuacja wygląda w Pradze? Dalej te bary o których tutaj pisali, są aktualne? Czy może masz coś nowego.
 

Apart23

Member
Rejestracja
Lip 3, 2020
Postów
10
Buchów
0
A jak sytuacja ma sie w Kenny's Island,Realita Bar Prague, The Brutal Panda,Coctail Pub Pulpfiction czy slynny Shotgun. Zalezy mi zeby do 15 stej godziny ogarnac, potem niby tez ale mam 3 godziny oczekiwania na zabranie rzeczy do hotelu i fajnie cos by bylo ogarnac.

---------- Post Zaktualizowany 17:19 ---------- Data pierwszego postu 17:17 ----------

Jestem zrelaksowany, nie komentowalem wypowiedzi o wietnamkach bo masz racje, ale odsylanie ze stolicy do Ostravy do baru z klimatem - no sorry, troche slaba rada, bo tak jak napisalem wyzej knajp z ziolem jest w Pradze kilkadziesiat, a klimat tez jest spoko

Jednicku czyli po polsku "jedynka", czyli gram. Dalej dvojku, trojku, itp.



Tudle nudle calkiem spoko, jeden z 10 znanych mi barow w okolicy, gdzie da sie kupic palenie. Nie trzeba recytowac po czesku bo barmani nastawieni na turystow i po polsku/angielsku/niemiecku zrozumieja ;)





Tak tylko dopowiem, ze cena obiadu w "nieturystycznych" knajpach zaczyna sie od 20pln, piwko po 3.50 - 4 (chyba, ze pilsner), a gram ziola 35-40. Zycie na codzien nieco drozsze, ale miasto, klimat i podejscie do trawki na odpowiednim poziomie ;)

A jak sytuacja ma sie w Kenny's Island,Realita Bar Prague, The Brutal Panda,Coctail Pub Pulpfiction czy slynny Shotgun. Zalezy mi zeby do 15 stej godziny ogarnac, potem niby tez ale mam 3 godziny oczekiwania na zabranie rzeczy do hotelu i fajnie cos by bylo ogarnac.
 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Witam jutro wieczór na Pradze może ktoś ma jakieś opcje do rozkminy na mieście Dzisiaj padaka niestety podchodziliśmy po centrum i same przy***y oferujące tranzyt ch*j wie gdzie i same czarne. Chyba że to tu norma.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,721
Buchów
3,639
Odznaki
6
Masz na samej górze opisane, gdzie iść..Shotgun - mocno, klimatyczna miejscówka 😉
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół