nasiona marihuany

Kierunek Praga

Wyszukiwarka Forumowa:

Kokretny

Member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
6
Buchów
0
Witam wszystkich jadę dzisiaj do Jeleniej góry na kilka dni, w tym czasie będę chciał pojechać na jeden dzień, ew. noc do Pragi. Już raz tam byłem, w styczniu, ciężko było a na pewno nie tak łatwo jak piszą na forach. Ktoś był w ostatnim czasie i wie o czymś o czym ja nie wiem? W styczniu można było dostać w Styx'ie i Chapelle Rogue dobre kawałki, reszta na ulicy. Ktoś zna jakąś nową miejscówkę?

A może ktoś jest z okolic Jeleniej Góry i ma ochotę wybrać się ze mną(jadę sam)? Pozdro
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
A może ktoś jest z okolic Jeleniej Góry i ma ochotę wybrać się ze mną(jadę sam)? Pozdro
a masz długie nogi, blond włosy i rozmiar 3 ? ;)
w wielu miejscach nie będzie z tym problemu - ale żeby dalej one istniały nie propaguje ich w żaden sposób.pospacerujesz sobie to poczujesz stąd i z owąd zapach - zamiast pytac czy sprzedadza, lepiej zapytaj czy mozesz z nimi zapalic.
 

Kokretny

Member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
6
Buchów
0
Niestety nie. :(

Chodzi mi o pewne miejscówki takie jak np. Styx, który wymieniłem. A spacerowanie w poszukiwaniach mam już opanowane, jednak z tym zapachem to nie tak łatwo. I żeby było jaśniej jadę dziś do Jeleniej ale do Pragi w piątek albo sobote. <joint>
 

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
W pradze z ogarnięciem tematu jest chyba najmniejszy problem. Tak jak wg.poleceń idź poczujesz zapach i podbij. Ja w pradze szedłem pamiętam mostem karola i gdzieś dalej były knajpki w których było sporo murzynów z tematem. Nazwy nie pamiętam a co do klubów to można jeszcze ogarnąć temat w mischmasch albo sasazu.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
proponuję olać szukanie tematu - w pradze jest dużo ciekawszych lokali do zwiedzania - odwiedz Gold Fingers albo Hot Peppers to zobaczysz o czym mówie ;)
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Siemanko forumowicze,
Odgrzewam temat, czy ktoś może mi polecić jakąś dzielnice, ulice itp. Gdzie można znaleźć knajpe w której można usiąść z przy pifku i bacie na legalu ?? pzdr :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Siemanko forumowicze,
Odgrzewam temat, czy ktoś może mi polecić jakąś dzielnice, ulice itp. Gdzie można znaleźć knajpe w której można usiąść z przy pifku i bacie na legalu ?? pzdr :)

Praha 3, Zizkov, ulica Bojivojova ;)
 

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
Tam jest mnostwo knajp, mozna chodzic od jednej do drugiej i popijac staropramenki z pilznerami:)
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
w 2015r od mlodego typa na recepcji hotelu w ktorym przebywalem dostalem instrukcje ale nie mialem czasu sprawdzic - powiedzial mi ze bar ktory zna to tudle nudle a zgadac ponoc warto tak 'Dobry den, jedno pivo prosim a ktomu jeste jednicku prosim' .
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Praga zwiedzona, musze przyznać, że miasto jest naprawdę mega ładne z duza ilością klimatycznych miejscówek, cenowo jest ok za obiad zapłacicie jak w Polsce a piwko bardzo dobre i mega tanie nawet w knajpach. Honza dzięki za podanie adresu ;), na miejscu szybko spotkałem kumatych lokalsów ;) pzdr. Nie pamietam dokładnie ile kosztowało ale za G wychodzi cos ok.40 pln, temat całkiem dobry.Po sezonie wakacyjnym planuje drugiego tripa do Pragi ;) Pozdro !
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
co to znaczy te jednicku - 1g ?

Jednicku czyli po polsku "jedynka", czyli gram. Dalej dvojku, trojku, itp.

w 2015r od mlodego typa na recepcji hotelu w ktorym przebywalem dostalem instrukcje ale nie mialem czasu sprawdzic - powiedzial mi ze bar ktory zna to tudle nudle a zgadac ponoc warto tak 'Dobry den, jedno pivo prosim a ktomu jeste jednicku prosim' .

Tudle nudle calkiem spoko, jeden z 10 znanych mi barow w okolicy, gdzie da sie kupic palenie. Nie trzeba recytowac po czesku bo barmani nastawieni na turystow i po polsku/angielsku/niemiecku zrozumieja ;)



Praga zwiedzona, musze przyznać, że miasto jest naprawdę mega ładne z duza ilością klimatycznych miejscówek, cenowo jest ok za obiad zapłacicie jak w Polsce a piwko bardzo dobre i mega tanie nawet w knajpach. Honza dzięki za podanie adresu ;), na miejscu szybko spotkałem kumatych lokalsów ;) pzdr. Nie pamietam dokładnie ile kosztowało ale za G wychodzi cos ok.40 pln, temat całkiem dobry.Po sezonie wakacyjnym planuje drugiego tripa do Pragi ;) Pozdro !

Tak tylko dopowiem, ze cena obiadu w "nieturystycznych" knajpach zaczyna sie od 20pln, piwko po 3.50 - 4 (chyba, ze pilsner), a gram ziola 35-40. Zycie na codzien nieco drozsze, ale miasto, klimat i podejscie do trawki na odpowiednim poziomie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół