nasiona marihuany

Cydry

Wyszukiwarka Forumowa:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Są tu fani cydrów ? ja osobiscie lubie sobie walnąć po pracy cydr dobrze schlodzony :) orenzadka taka, idealny wstep do jointa
Np. Rekoderling, kopparberg
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
straszna moda się zrobiła teraz na te cydry, mi jakoś nie podchodzi. Spróbuje schłodzony tak jak mówisz. Jaki Ci najbardziej podchodzi z Ambry ?
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
heh ja pije co mam pod ręką, a ambry nie mam i też jakimś fanatykiem tych trunków aż tak to nie jestem :), ale lubie sobie taka orenzadke ***nąć do bata
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Ja jedynie te, które robiłem teraz pijam. Jednak przerzucam się na swojskie winka.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja też lubię cydr, każdy w sumie. Ale najlepszy jak dla mnie jest Lubelski, Strongbow i Green Mill z tych które są w Polsce dostępne.
 

shaqens

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2015
Postów
92
Buchów
1
tylko lubelski zimny cydr super rzecz do blanta w gorący dzień<coolpalacz>
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Historia zatoczyła krąg i w Polsce znów pije się jabole tylko że w "luksusowej" oprawie. Już nawet się nie mówi sie na to jabłecznik tylko "cydr". BK fchÓy.

Stal.in te szwedzkie sa spoko ale w Anglii mieszkasz, pij lokalny produkt. Poszukaj w sklepie jakiegoś w dużej plastikowej butli 3l z Aston Manor Brewery. Tylko nie kupuj białych sajdrów bo ***ią drożdżami na kilometr. Musi być "dry". To dobre gówno, raczej trafisz na świeże i masz w takiej butli to samo co w małych szklanych buteleczkach tylko kilka razy taniej.
 

shaqens

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2015
Postów
92
Buchów
1
Ice King no tak chyba jednak nie do końca jest to jabol :) fermentacja owoców, a rozcieńczalnik pełen siarki to jest jednak różnica... Pije wina (nie jabole) lubie oczywiście jak ty to nazywasz "luksusowe" choć te co ja piję wcale, a wcale takimi nie są - jednak dla mnie różnica pomiędzy dobrym Bordeaux, a winem wyprodukowanym w polsce i nazywa się Szate de Bordo JEST..
 
G

Guest

Guest
Cydr to nie wino , inaczej jest robiony , w sumie można dziabnąć do śniadania :).
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
He he zaraz będę się tu delektować specjałem o nazwie Crumpton Oaks Farmhouse Dry AOC Special Private Reserve Vintage 2015 i zobaczę jakie to jest

Szklana od Strongbowa bo nie miałem innej

cider.jpg


Produkt tutejszy żeby nie było że nie wspieram lokalnej sceny

cider2.jpg
 

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
Cydr z cukrem i słodzikami, wstydziłbym sie Ice cos takiego wstawić.
Śmiem twierdzić, ze to najgorsze świństwo jakie moze byc. Cydr słynie z tego, ze sam w sobie jest bardzo esencjonalny, słodki i aromatyczny.

Cydr produkuje sie ze specjalnych odmian jabłek o wysokim stężeniu cukrów. Nie spotkałem sie z wytrawnym cydrem.

Polska jest liderem w produkcji tego trunku. Specjalizujemy sie w wytwarzaniu. U nas mozesz spotkać naturalne cydry z cynamonem czy żurawiną lub morwą.

To co przedstawiłeś nie stało by u nas na półce obok wysokiej jakości a gdzies na dole.

Zapewne smak był cudowny, oj tak, te słodziki robią rewolucje, ale w głowie i brzuchu. Dosyć, ze alkohol powoduje powolna smierć, zabija nasze komórki to w dodatku z połączeniem takich produktów jak cukier ( biała smierć ) i słodzik ... To mieszanka strasznie wybuchowa

Ups! Cydr w plastiku? Blee! Badania naukowe potwierdzają, iż PP, PS, PE i ich pochodne takie jak HDPE przedostają sie do produktów spożywczych.
 

shaqens

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2015
Postów
92
Buchów
1
To pewnie ten jabol o którym wcześniej mówił Ice.. BKa fChÓj? w Polsce są za***iste cydr to fakt, ale czemu ciebie deprech wszędzie k.a pełno? Na awans liczysz?
 
G

Guest

Guest
Wczoraj spotkałem cydr w tesco , buteleczki chłodzą sie na wieczór .<joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół