nasiona marihuany

Pytanie do mirków handlarzy

Wyszukiwarka Forumowa:

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Siemaneczko wszystkim, kiedys jak kupiłem temat od dilla dostałem skruszone liście w postaci topa, dużej bryłki która ważyła 0,7g. Czy ktoś wie jak posklejać skruszone liście żeby nadać im takie kształty? Wspomne też że w tamtym roku z odmiany Strong Berry miałem mocniejsze liście niż niejeden dill na osiedlu topy :D
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Może nie pomogę ci jak się je skleja bo nie za bardzo takie rzeczy robiłem Ale chciałem się spytać jak ci wyszła Zwykła strong berry ? Kiedy zindukowała ? jakie miała kwiatostany na Oucie ? łapała ją plecha czy raczej się trzymała. Moja ma dość ładne boby ale jest krzyżówką. I od każdego każda informacja cenna :p.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Może materiał był sprasowany? Kiedyś tak 20g drobnych kawałków topów, które oderwały się w czasie suszenia i przekładania zawinąłem w folię aluminiową, między deseczki i ścisnąłem w imadle. Wyszedł mi taki płaski placek, wtedy porozcinałem to na kawałki o podobnej powierzchni, poskładałem na jedną kupkę wszystko, w folię aluminiową i ponownie w imadło. W ten sposób otrzymałem taki "zielony baton" o wymiarach może 7*4cm i grubości 1,5cm. Wiadomo, że po takim zabiegu nie nadawało się to do dłuższego przechowywania, ale przynajmniej mogłem sobie normalnie nabić w lufę, albo spakować 1 kawałek w coś i w rękach pokruszyć do jointa bez używania młynka.

Kleju żadnego nie potrzebowałem, wystarczyła żywica ;)
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Sklejasz palcami(ściskasz te przytopowe zakrysztalone listki tworząc zbita kulkę)

Temat nie może być za bardzo suchy(na pieprz)

Ja tak wieśniakom formowałem z przytopowych listków lufki:D a nawet większe topy
 
R

rolnikdolpasz

Guest
No i dla mnie jesteś nikim …

Chu. mnie obchodzi twoja krytyka.Jak jeleń<piwofuck> to go w poroże.

POZATEM jak coś to formowałem TYLKO te ZAKRYSZTALONE<coolpalacz> listki a nie te wiatrakowe bez kryształków.:zombi:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Sklejasz palcami(ściskasz te przytopowe zakrysztalone listki tworząc zbita kulkę)

Temat nie może być za bardzo suchy(na pieprz)

Ja tak wieśniakom formowałem z przytopowych listków lufki:D a nawet większe topy

Jesteś totalnym popaprańcem poczekaj poczekaj ktoś ci kiedyś du*ę skopie za takie coś
 

bauman

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
76
Buchów
0
Ta tutaj na forum sami dobrzy dille,a dobrego i nie przyciętego staffu na ulicy próżno szukać...
 
R

rolnikdolpasz

Guest
-Żadnej dupy mi nikt nie skopie.Twierzdą,że mój miał był dobry.

-Na miał z samych zakrysztalonych listków,bądz skruszonych topów każdy mówił,że jest O.K>Jadac ze wsi do dużego miasta często można było natrafić się na totalną lipe z nasionami:pukel:

-Nie bój się,takie kulki z przylistków dobrego rd hair skunka z pola są lepsze niż nie jedno kupne miejskie zalane czymś:sunny: pseudopalenie a żeby nie niektórzy miałczeli-miał,miał,to lepeij im to pozbijać w kulki.:lol3:

---------- Post Zaktualizowany 13:46 ---------- Data pierwszego postu 13:43 ----------

Bardzo przepraszam-pytał gościu lak zlepić-zrobić z listków kulki to mu odpowiedziałem
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Moze nie toleruje takiego zachowania ale kazdy radzi sb jak moze a jesli sa łosie to szkoda tego nie wykorzystac:) ja najpierw zerkalem co jest, jak mi sie podobalo to bralem jak nie to spie****aj. Jesli ktos bierze w ciemno to pretensje w razie walka moze miec tylko do sb:p Teraz mam swoje i mniej pale niz to co musialem kminic :D dziwna sytuacja ale tak jest.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
-Jak twierdzicie,że to nie uczciwe-oszustwo,to już nigdy tak nie zrobię,tylko zostawię te zakrysztalone listki dla siebie,no chyba,że komuś z wihury miał pasuje.

-Czytałem gdzieś,że można w jakiejś takiej papierowej torbie zrobić z tych zakrysztalonych listków haszysz.

-Nie wiecie gdzie takie torby kupić i jak to ogarnąć?:jaraczz:
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Może nie pomogę ci jak się je skleja bo nie za bardzo takie rzeczy robiłem Ale chciałem się spytać jak ci wyszła Zwykła strong berry ? Kiedy zindukowała ? jakie miała kwiatostany na Oucie ? łapała ją plecha czy raczej się trzymała. Moja ma dość ładne boby ale jest krzyżówką. I od każdego każda informacja cenna :p.

Muszę przyznać że jestem zadowolony z tej odmianki :p wykiełkowała 12 maja rozpoczęła kwitnienie około 11 września, a na kose poszła 19 października, bo nie chciało mi się już czekać :D żadna plecha nie łapała, wszystko było ok, trzymałem ją w dużej donicy. Osiągnęła rozmiar 1,5m a więc nie było źle. :D W tym roku też mam tę odmianę na oucie i jestem zadowolony, powoli zaczyna puszczać włoski :p Ogółem palonko bardzo mocne, jak dałem spróbować ćpunowi który palił mocarza od kilku miesięcy i był po dwódniowym detoxie to powiedział że haj prawie nie różnił sie od mocarza był tak mocny :D z fartem :D

---------- Post Zaktualizowany 16:21 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

-Żadnej dupy mi nikt nie skopie.Twierzdą,że mój miał był dobry.

-Na miał z samych zakrysztalonych listków,bądz skruszonych topów każdy mówił,że jest O.K>Jadac ze wsi do dużego miasta często można było natrafić się na totalną lipe z nasionami:pukel:

-Nie bój się,takie kulki z przylistków dobrego rd hair skunka z pola są lepsze niż nie jedno kupne miejskie zalane czymś:sunny: pseudopalenie a żeby nie niektórzy miałczeli-miał,miał,to lepeij im to pozbijać w kulki.:lol3:

---------- Post Zaktualizowany 13:46 ---------- Data pierwszego postu 13:43 ----------

Bardzo przepraszam-pytał gościu lak zlepić-zrobić z listków kulki to mu odpowiedziałem

bardzo dziękuje Ci za odpowiedź, sądzę że marnowanie liści z tak mocnych odmian to głupota, pozwija się w kulki i później każdy będzie zadowolony. Lepsze pozwijane mocne naturalne liście niż jakiś maczany syf ch*j wie skąd.. pozdro ;)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Ta tutaj na forum sami dobrzy dille,a dobrego i nie przyciętego staffu na ulicy próżno szukać...

bo dobrych topow zrobionych z pasji sie nie goni tylko konsumuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół