nasiona marihuany

Pytanie do mirków handlarzy

Wyszukiwarka Forumowa:

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Moze nie toleruje takiego zachowania ale kazdy radzi sb jak moze a jesli sa łosie to szkoda tego nie wykorzystac:) ja najpierw zerkalem co jest, jak mi sie podobalo to bralem jak nie to spie****aj. Jesli ktos bierze w ciemno to pretensje w razie walka moze miec tylko do sb:p Teraz mam swoje i mniej pale niz to co musialem kminic :D dziwna sytuacja ale tak jest.

widziały GAŁY CO BRAŁY :D
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
a ja powiem tak kto jest nieuczciwy oszukuje niech dupke zmoczy i sie zesra na rzadko i wszystkiego najgorszego

elo pozdro nara
 

Ruda Blondyna

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2015
Postów
56
Buchów
0
Nikt nie mówi że wszyscy są super ale sory kolego, każdy ma swoją granice moralność, rozumiem można zarabiać ale po cholerę wyje.. by robić ? mało ucinacie ?
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
bo dobrych topow zrobionych z pasji sie nie goni tylko konsumuje
Gówno prawda, dobrych topków nie dostanie janusz z ulicy który nie ma dojścia do takich rzeczy tylko ma dojście do dilera który od razu wie że frajer przyszedł to po co ma mu dawać sort z pierwszej ligi.
To totalna bzdura że w polskich miastach są chu**we sztuki, są doskonałe topy nie raz sobie kupuje piątala ale tylko z tego względu że mam sentyment do osiedlowego zielska i lubie czasem zapalić takie jarańsko.
Faktem jest że nie każdy mirek który goni ma dobre zielsko, sprzedaje to co dostaje poprostu.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
jasne ze sa dobre sztuki, jak i dobre sztuki odrazu wiecej kosztuja teraz ceny wachaja sie od 25 zl do 60 zl przy gramie , gdyby byl legal to kazdy diler(sprzedawca) ktory walil by w chu*a lisciami za oszustwo poszel by siedziec lub przynajmniej dostal by kare,
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
a czy ja powiedziałem że kogoś mam zamiar oszukiwać? na wstępie mówię że to liście przytopowe - ktoś będzie chciał to bierze nie to nie, proste i nie spinaj dupy ;)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
nikt nie spina dupy, nawet do ciebie nie pisze,forum to cos jak spoleczenstwo w realu kazdy ma prawo sie wypowiedziec , powiedziec co sadzi


:spalony:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
-Powiem tak-wiem o co wam chodzi.-Byle jakie liście,które nic a nic nie klepią ususzone gdzies na szybko=WAŁ:zombi:

-Mi chodzi tylko o te zakryszytalone z dobrego sortu typu whithe whidow,czy rh skunk po które jak ktoś mie odwiedził,to twierdził,że mój mielec jest kozacki.Jak topy się skończyły to zostawał mielec a jak komuś nie pasowało,to nie przychodził.Od razu jak zadzwonił czy można wpaść to MÓWIŁEM ZANIM PRZYSZEDŁ-``jest końcówka,mam TYLKO mielec:(``-nawet jak pozbijałem go w kulki.Sorry nie miejcie mnie za oszusta.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
-Pozatem jak kilka lat temu jezdziłem do większego miasta i kupowałem załóżmy 10sztuk za te 200-220zł to na dnie były ze dwa w miale(chyba pokruszonych przylistkach) a tylko osiem w topach i jak powiedziałem to gościowi to powiedział,że on to tak dostaje i chu. :yeahh:go to obchodzi-nie chce,nie pasuje to niech nie biore łaski mu nie robie.Spinał się i goscia olałem i tyle(zreszta nie tylko ja)-jak ma mieć do mnie problem:heated-argument: i się unosić,że sprzedaje szajs, to licho z nim.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-Lepiej powiedzcie jak to z tymi papierowymi torbami do robienia z tych zakrysztalonych listków hashu;
1.)Gdzie takie torby kupić?
2.)Jak to ogarnąć?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
O robieniu haszu jest inny wątek.

Jeśli ludzie widzą co masz w worku i chcą to kupić za żądaną cenę i potem wracaja po więcej to w czym problem?

Pojawi się ktoś kto im zaoferuje ładne topy i cena będzie odpowiednia to pójda do niego a nie do ciebie. Wolny rynek. Klient wybiera z dostępnych opcji tę która mu pasuje.
 

Azor

New member
Rejestracja
Wrz 5, 2015
Postów
2
Buchów
0
Wiesz, ja mam taką zasadę,że częstuję a nie handluję. Litość to zbrodnia.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja też częstuję bezpłatnie kawą i ciastkami ludzi którzy przychodzą do mnie w gości ale wiem że są miejsca gdzie za to się płaci. Tzw kawiarnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół