nasiona marihuany

Zbijanie tolerancji na wszelkie dragi za pomocą DXM

Wyszukiwarka Forumowa:

OrganicMan

Member
Rejestracja
Maj 17, 2015
Postów
15
Buchów
0
Pewnie nie wiedzieliście o tym że za pomocą DXM(Acodin), przyjmowanym w odpowiedni sposób można zbić tolerancję na większość substancji psychoaktywnych. Dzieje się tak przez wpływ Dextrometrofanu na receptor nikotynowy(nie jest tylko od fajek:sunny:) i receptor NMDA, a także w mniejszym stopniu wielu innych receptorów.
Przez antagonizm(blokowanie receptora) szybciej dochodzi do odczulania innych receptorów, w ciągu tygodnia lub dwóch można zbić tolerancję praktycznie na wszystko łącznie z fajkami MJ. Przez swoje działanie ułatwia też zerwanie kontaktu z używkami.

Nikogo nie namawiam do prób, każdy wszystko robi na własną odpowiedzialność !
Info z relacji innych osób, i własnego doświadczenia.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Ale do***ałeś Codeina to pochodna opium jak sobie pie****niesz 2 tygodniowy z nią maraton to juz ci może na stałe zostac w głowie filtrowanie proszków na kaszel.
 

OrganicMan

Member
Rejestracja
Maj 17, 2015
Postów
15
Buchów
0
@GreenLifeStyle: Ty w ogóle czytasz co piszesz, czy od razu po kropce enter wciskasz. Weź przeczytaj mój pierwszy post, wpisz nazwę substancji o której piszę(dekstrometrofan) w google, tam dowiesz się że z opium nie ma nic wspólnego. A nie farmazony piszesz po przeczytaniu tytułu wątku.
Tej substancji bliżej jest do słynnej Ibogainy, niż do opium czy czegokolwiek innego.

A to że kojarzy się z "nieogarniającymi gimbusami" to inna sprawa.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Ale czy ten siet jest chemiczną podróbka leków na bazie maku?
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
eeee ale żeby zbić tolerancje na MJ to wystarczy tydzień nie palić i ja mam wtedy tolerancje 0 :p bez żadnych wspomagaczy
 

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
Ale czy ten siet jest chemiczną podróbka leków na bazie maku?

Zgadzam się... ludzie to ćpają, bo chcą mieć bombę na wzór opiatów

A tutaj wyciąg z wiki:
"Dekstrometorfan pokonuje barierę krew-mózg, wykazuje następujące działania na ośrodkowy układ nerwowy:

jest agonistą receptorów σ1 oraz σ2
blokuje otwarty kanał NMDA (przy wyższych dawkach)
blokuje wychwyt zwrotny serotoniny (jest SRI, choć niewątpliwie nie można go uważać za SSRI wskutek wielokierunkowości jego działań na inne receptory)
jest antagonistą receptorów nikotynowych α3β4
według niektórych źródeł blokuje wychwyt zwrotny dopaminy (poprzez agonizm fragmentu PCP2 receptora NMDA), jednak działanie dopaminergiczne jest kwestionowane.

Dekstrometorfan zazwyczaj powoduje wyrzut histaminy z mastocytów, co jest przyczyną swędzenia i zaczerwienia skóry, a także podwyższenia temperatury ciała. U niektórych osób reakcja ta może być wybitnie silna, co może doprowadzić nawet do wstrząsu anafilaktycznego, dlatego zaleca się ostrożność i unikanie lekkomyślnych zachowań.
Efekty te można zniwelować przy użyciu antyhistaminików, jednak nie każdy jest skuteczny (zazwyczaj potrzebne są te silniej działające) i nie każdy można bezpiecznie łączyć z dekstrometorfanem.

Dekstrometorfan zażyty w większych dawkach, znacznie przekraczających dawki terapeutyczne, wykazuje działanie narkotyczne (ang. recreational action) charakterystyczne dla dysocjantów (choć wykracza ono poza zakres "klasycznych dysocjantów" ze względu na szerokie spektrum działania na różne receptory) oraz nieznacznie euforyzujące. Z tych względów bywa on używany do celów rekreacyjnych. Nazbyt częste używanie dekstrometorfanu skutkuje znacznym wzrostem tolerancji na działanie rekreacyjne, natomiast skuteczność przeciwkaszlowa raczej się nie zmniejsza.

W niższych dawkach powoduje zwykle lekkie uczucie upojenia i nieznaczne pobudzenie połączone z gadatliwością; sporadycznie: halucynacje przy zamkniętych oczach; przy wyższych może powodować wrażenia całkowitego oderwania od ciała (OOBE) i utraty własnej tożsamości (depersonalizacja). Powoduje także niezborność ruchów (ataksję), zaburzenia równowagi, kłopoty z mówieniem, opóźnienie reakcji, rozszerzenie źrenic (u osób ze słabą funkcją CYP2D6 lub po uprzednim zahamowaniu tego enzymu w różny sposób), przyspieszenie pulsu. W przypadku masywnego przedawkowania (takie sytuacje są sporadyczne, głównie w celach samobójczych), połączonego wówczas z utratą świadomości, może dojść do depresji układu oddechowego i śmierci. Działanie wywołane dekstrometorfanem można z dużym przybliżeniem porównać do ketaminy oraz PCP, choć jest od nich nieporównanie słabszym specyfikiem."
 
R

Rivi

Guest
Zgadzam się... ludzie to ćpają, bo chcą mieć bombę na wzór opiatów

Kodeina to przecież też opiat. Przecież kodeina w organizmie przekształca się w morfinę i stąd działanie psychoaktywne i przeciwbólowe. No i to jeden ze składników opium (kodeine masz w opium, morfine itd). Kodeine syntezujemy z maku (z opium).

Dekstrometorfan zazwyczaj powoduje wyrzut histaminy z mastocytów, co jest przyczyną swędzenia i zaczerwienia skóry, a także podwyższenia temperatury ciała. U niektórych osób reakcja ta może być wybitnie silna, co może doprowadzić nawet do wstrząsu anafilaktycznego, dlatego zaleca się ostrożność i unikanie lekkomyślnych zachowań.
Efekty te można zniwelować przy użyciu antyhistaminików, jednak nie każdy jest skuteczny (zazwyczaj potrzebne są te silniej działające) i nie każdy można bezpiecznie łączyć z dekstrometorfanem.

Co do wyrzutu histaminy, jak przeciwdziałać : 8g korzenia imbiru do buzi, żuć 10 minut i wypluć. Działa szybko i długo, nie ma wyrzutów histaminy ani po jakimś tam DXM (najsłabszy z psychodelików...), ani po opiatach czy tych lżejszych (kodeina, opium) ani po cięższych czy innych co powodują ten paskudny stan. U znajomych wyrzut histaminy następował już po 20-30 tabletkach więc... w małych dawkach leku acodin tak na prawdę (chodzi o dawkę psychoaktywną) więc obowiązkowo trzeba się zabezpiecza jak już ktoś się zdecyduje to nie lekkomyślnie...


Zastanawia mnie, jak taki DXM ma niby odblokować receptory żeby inne dragi działać zaczęły bo tolerancja do 0 spada... co ? Ekspert ze mnie żaden, ale wg mnie nie ma opcji. Wydaje mi się że trzeba przeczekać i tyle. Odbudować to co w organizmie zostało zaburzone co może trwać i kilka tygodni, albo i dłużej zależy co ile i jak.....

Ja bym nie żarł tego DXM, raz że ch***wo działa no bądźmy szczerzy ludzie co to jedzą... co w tym widzą ? Ani przyjemności, ani ekstazy, ani wizji jakichś konkretnych , robochód w mniejszych dawkach w większych nie ma opcji na ruszanie sie w ogóle, nie przyjemnie ogólnie uczucia, wywija jak na łódce itd no trzeba mieć nie równo pod sufitem jak ktoś może coś takiego lubieć ale jak ktoś lubi sie ch***wo czuć to niech to je ;)


No dobra załóżmy że to ma jakiś sens.. blokowanie receptorów innych żeby te właściwe odczulić ?..
Jakie dawki ? Żeby ćpać DXM żeby czuć jego działanie lekko, mocno, bardzo mocno bez kontaktu z rzeczywistością czy może tak żeby nie działało psychoaktywnie w ogóle czyli w dawkach leczniczych po prostu bo w małych dawkach bardzo małych tam te kilkanaście czy kilkadziesiąt mg to działa przeciwkaszlowo np.

Opisz jak to na Was podziałało, co braliście i ile czasu i jak tolerancja rosła jak opadała itd zakładasz temat a nie ma żadnych konkretów, nic. Po niektórych sbubstancjach wystarczy 1-2 tygodnie bez ćpania i hormony w dyńce się same regenerują i potem dawki początkowe działają jak poprzednio i tolerancja się cofa. Więc i bez DXM sie da ale zależy jak mówię co, jak długo, czy nie ma tolerancji krzyżowej itd
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Ale czy ten siet jest chemiczną podróbka leków na bazie maku?
Tak jak pisze Rivi przekształca sie w organizmie , Nie jest to żadna podróbka ludzie CODA to robią z Acodinu ale nie tylko leku na kaszel ktory kupisz sobie w aptece a ekstrakcja jest bardzo prosta w gogle jest wiele opisów ,
 

OrganicMan

Member
Rejestracja
Maj 17, 2015
Postów
15
Buchów
0
@Rivi: A więc podam konkrety.
Od ponad pół roku używam EPH w dawkach medycznych, jednak zdarzyły się dwa takie okresy kiedy dawki poszybowały w górę, a że wiedziałem o patencie z DXM to postanowiłem działać. Pierwszego dnia 5tab. + po godz następne 5, nie ukrywam że chciałem poczuć lekki efekt rekreacyjny, przy tak niskiej dawce rozłożonej na 2x nie ma nieprzyjemnych efektów ubocznych, za to muzyka brzmi nieziemsko, leżałem tak 2h(chociaż nie było problemu ze wstaniem) i słuchałem muzyki grającej centralnie wewnątrz mnie, mogąc z niej wyłowić każdy poszczególny instrument. Następnego dnia czuć lekki efekt antydepresyjny jaki pozostawia po sobie DXM, tego dnia 2x 2tab. w ciągu całego dnia, i przez resztę tygodnia po 2-3tab. dziennie. Spadek tolerancji czuć z dnia na dzień. w dodatku w ciągu całego czasu używania DXM utrzymuje się lekki działanie typowe dla SSRI. Po tygodniu wróciłem do dawek EPH prawie takich jak na początku.

na forum hyperreal'a jest wątek poświęcony temu tematowi w dziale o DXM, z RC już nielegalne MXE miało podobne działanie, ale nie sprawdzałem więc się nie wypowiem dokladniej.

@GreenLifeStyle: A co do tej ekstrakcji o której piszesz, to pewnie oddzielanie paracetamolu od kodeiny z leku Antidol. Nie ma to nic wspólnego z tym tematem.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
eheh Organic no fajnie, ale powiedz jeszcze czy gdyby gówno od gołębi z krakowskiego rynku zbijało tolerancje też byś je zajadał ?
o ku**a jeśli ktoś nie potrafi sobie zrobić przerwy przez kilka tygodni od jarania, zajadania,wciągania to jest już na dnie, i warto sobie to uświadomić bo gorzej być nie może jeśli doprowadzasz sie do takiego stanu, jeśli Ci faktycznie nie zależy i masz świadomość że jesteś już zeszmacony to wpie****aj syf żeby lepiej kopał inny syf, FC patologia.
 

OrganicMan

Member
Rejestracja
Maj 17, 2015
Postów
15
Buchów
0
eheh Organic no fajnie, ale powiedz jeszcze czy gdyby gówno od gołębi z krakowskiego rynku zbijało tolerancje też byś je zajadał ?
o ku**a jeśli ktoś nie potrafi sobie zrobić przerwy przez kilka tygodni od jarania, zajadania,wciągania to jest już na dnie, i warto sobie to uświadomić bo gorzej być nie może jeśli doprowadzasz sie do takiego stanu, jeśli Ci faktycznie nie zależy i masz świadomość że jesteś już zeszmacony to wpie****aj syf żeby lepiej kopał inny syf, FC patologia.

Odpowiadając na twoje pytanie. Nie, nie jadł bym gówna gołębi z krakowskiego, nawet gdybym wiedział że jest od ekologicznych gołębi.
Od jarania miałem półroczną przerwę, nie dawno się skończyła ;)
A co do dalszej części twojego postu, to EPH używam bo nie mogę dostać MPH od lekarza, a mam podstawy medyczne, ale nie będę tu tego tematu roztrząsał. Przerwy robiłem, lecz efekty były nikłe w porównaniu do tej metody.
Jak już wspomniałem w poprzednim poście, dawka pierwszego dnia nie musi być wyższa. Jeśli całkowicie odstawić to na co chce się zbić tolerancję, może być tydzień po 2x dziennie, podobnie jak przy przeziębieniu.
Poza tym nie potrzebuję kazania, jestem świadom ryzyka. Chciałem tu tylko przedstawić i omówić metodę o której wiem, a nie dyskutować o sobie.
Tak więc proszę by dalsza dyskusja dotyczyła tylko tematu.

A no i bym był zapomniał, słówko na temat działania na receptory.
Blokowanie receptora NMDA w niskich dawkach używane jest przy chorobie alzhaimera aby poprawić ich pamięć, niektórzy naukowcy uważają że większość komunikacji w mózgu odbywa się za pomocą tych receptorów. DXM blokując ten receptor krótkotrwale obniża tolerancję na substancje psychoaktywne, ale to długotrwała blokada receptora nikotynowego powoduje utrwalenie się tego stanu, dla tego trzeba przyjmować DXM przez ok. tydz.

Jeśli ktoś ma opanowany angielski, to poniżej podaje co wrzucić w google aby poczytać trochę o wpływie receptora NMDA na tolerancję na, alkohol, opiaty, benzodiazepiny, i barbiturany
GOOGLE: NMDA Antagonists and Tolerance to Drugs Affecting
the Central Nervous System
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół