nasiona marihuany

Parę pytań odnośnie coffeshopów

Wyszukiwarka Forumowa:

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Witam,
za pare dni wybieramy się z kumplem do Amsterdamu i mam pare pytań odnośnie tego wyjazdu.
Jak to jest z robieniem zdjęć w coffikach? Słyszałem też, że coffeshopy nie działają tam na zasadzie kawiarenki tzn. kupujesz, palisz, siedzisz, tylko kupujesz, palisz, wychodzisz.
Swoją drogą co myślicie o robieniu stopki przed wycieczką? Nie wiem czy po prostu mnie tam nie zmiecie po stopce stąd moje wątpliwości ;)
Jeżeli wejdę totalnie ujarany to zostanę obsłużony to czy mają prawo mi odmówić jak w przypadku alkoholu?
Sorry, że sporo tych pytań, ale zamierzam się tam delikatnie mówiąc zasymilować (przez tydzień:freak:) i nie chcę ukazywać swojej prawdziwej buraczanej twarzy
Pozdrawiam
 

mihal

New member
Rejestracja
Mar 13, 2015
Postów
1
Buchów
0
Witam,
za pare dni wybieramy się z kumplem do Amsterdamu i mam pare pytań odnośnie tego wyjazdu.
Jak to jest z robieniem zdjęć w coffikach? Słyszałem też, że coffeshopy nie działają tam na zasadzie kawiarenki tzn. kupujesz, palisz, siedzisz, tylko kupujesz, palisz, wychodzisz.
Swoją drogą co myślicie o robieniu stopki przed wycieczką? Nie wiem czy po prostu mnie tam nie zmiecie po stopce stąd moje wątpliwości ;)
Jeżeli wejdę totalnie ujarany to zostanę obsłużony to czy mają prawo mi odmówić jak w przypadku alkoholu?
Sorry, że sporo tych pytań, ale zamierzam się tam delikatnie mówiąc zasymilować (przez tydzień:freak:) i nie chcę ukazywać swojej prawdziwej buraczanej twarzy
Pozdrawiam


wez sie uspokoj, jedz, baw sie i nie szukaj dziury w calym.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Witam,
za pare dni wybieramy się z kumplem do Amsterdamu i mam pare pytań odnośnie tego wyjazdu.
Jak to jest z robieniem zdjęć w coffikach? Słyszałem też, że coffeshopy nie działają tam na zasadzie kawiarenki tzn. kupujesz, palisz, siedzisz, tylko kupujesz, palisz, wychodzisz.
Swoją drogą co myślicie o robieniu stopki przed wycieczką? Nie wiem czy po prostu mnie tam nie zmiecie po stopce stąd moje wątpliwości ;)
Jeżeli wejdę totalnie ujarany to zostanę obsłużony to czy mają prawo mi odmówić jak w przypadku alkoholu?
Sorry, że sporo tych pytań, ale zamierzam się tam delikatnie mówiąc zasymilować (przez tydzień:freak:) i nie chcę ukazywać swojej prawdziwej buraczanej twarzy
Pozdrawiam
idź do dobrego coffika, to napewno ci temat poskłada, np. idz do grey area weź jakiegos kusha, to napewno cie pozamiata :), raczej nie ma szans ze ktos cie nie obsluzy chyba ze nie masz dowodu, w niektorych są zawsze praktycznie sprawdzane, chyba ze jestes juz znanym pyskiem :)
Najlepsze coffy ode mnie to
Grey Area
Green Place
Voyagers
Green House
Erste hulpe

unikaj popeye, barraki i high times, maja ziolo spreyowane vanilla kush, apple cos
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
idź do dobrego coffika, to napewno ci temat poskłada, np. idz do grey area weź jakiegos kusha, to napewno cie pozamiata :), raczej nie ma szans ze ktos cie nie obsluzy chyba ze nie masz dowodu, w niektorych są zawsze praktycznie sprawdzane, chyba ze jestes juz znanym pyskiem :)
Najlepsze coffy ode mnie to
Grey Area
Green Place
Voyagers
Green House
Erste hulpe

unikaj popeye, barraki i high times, maja ziolo spreyowane vanilla kush, apple cos

Chciałem tylko napisać że wybieram się do amsterdamu za niedługo, przewertowałem wiekszośc świeższych tematów i twoje wypowiedzi są najbardziej pomocne .
Dzięki !

Jeżeli masz ochotę to możesz napisać , co można jeszcze ciekawego "zwiedzić" w amsterdamie ;) wyjazd na 1 pelny dzień , spanie i z rana powrót więc króciutko ;)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
ogólnie dopiero co wróciłem z amsterdamu i bardzo sie zawiodłem, zioło poszło w góre, ciężko znaleść odpowiednio wysuszone zioło(white ash), jako osoba które 3 lata swojego życia spędziła w amsterdamie, w dodatku nie w tak dawnej przeszłości jestem bardzo zawiedzony :(, następne wakacje w barcelonie

co zwiedzać jest mnóstwo róznego rodzaju muzeów, wiec do nich zapraszam
 

Dyonizy

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2016
Postów
242
Buchów
0
Nie zapomnij o burdelu i eros teatr! xD Nie no świruje. w teatrze nie byłem ale przyznam bułgarke przeleciałem xD Najlepszy kofik wg mnie Green House. na prawdę jest co robić w Amsterdamie, a nawet jak nic nie bedziesz robił to i tak się nie znudzisz... Jeśli to twój pierwszy raz w Amsterdamie... Ja prawie płakałem jak wyjeżdżałem z Amster, aż kluche w gardle miałem bo chciałem jeszcze zostać :D
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
To ja się wypowiem. Bylem w Amsterdamie parę razy i przeważnie chodziłem do tych coffów w centrum. Dla mnie wartymi uwagi są Dampkring, Green House, Old church lekki kasztan, Buldog jeden z najstarszych kofikow ale z jakoscia ziola troche gorzej przereklamowane i siedzenia nie wygodne. BABA tez spoko. Ogolnie zalezy kto po co przyjechal w kazdym ktos znajdzie cos dla siebie. W Barneyu dosyc mocne ziolko raz koleszka dostal zapasci padl na glebe i nie wstawal przez 20 minut masakra :D. Polecam wynajecie roweru ok 12-13 euro za dobre z ubezpieczeniem, k***y 50euro za 15 min mozna nawet sobie 2 wziac za 100 euro :D nie polecam nic kupowac od murzyunow raz przyjechalismy za pozno i cofiki byly pozamykane ogarnelismy temat od murzynow z ulkicy i nam dali jakies liscie i lodygi. Ogolnie jesli chcecie przyoszczedzic to polecam ładować sie w 3 osoby do 2pokojowego pokoju a np. w 4 osoby do 3ok pokoju. Zawsze tak roblilismy w novotelu duzy hotel nikt nie rozkmninia. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół