nasiona marihuany

Zawiecha po LSD i Grzybach fakty i mity

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rivi

Guest
A tam, narkoman. Umiar zawsze miałem i dobrze na tym wyszedłem. Aktualnie nie palę nawet fajek, trawy też w sumie bo czasu nie ma, psychodeliki tym bardziej, nawet nie pije. Praca, siłownia, narzeczona, troszkę czasami szperam w sieci, a tam nie ma czasu na ćpanie hehe pamięć mam świetną, fizycznie wyglądam lepiej, siły coraz więcej. Żyć nie umierać hehehe. W przeszłości owszem, lubiłem szaleć, próbować. Ale różniłem się znacznie od znajomych, sam cel tripowania choćby na psychodelikach był u mnie innym, oni dla zabawy .. hehe mieli zabawe a ja znowu żeby przeżyć coś co mną wstrząśnie i pomoże zastanowić się nad niektórymi sprawami. Tyle. Coś dodałem od siebie ;) O zdrówko bardziej dbam, o ciało, praca mnie zmusiła żebym porządnie popracował nad siłą bo nie dosyć że bardzo ciepło to jeszcze ciągle coś ciężkiego nosić, zapinać, odpinać, montować, przenosić itd człowiek się nazapie****a, 3 tygodnie wolnego nie miałem bo tak wyszło ale nie narzekam. Ciesze sie że robota jest, pokombinowałem i jest hehehe

Życie jest piękne :) hehehehhee serio jakiś dobry humor dzisiaj mam ;)

Wylewny troche za bardzo jestem, ale tak już mam. Z resztą chyba zauważyliście. Gęba też mi sie nie zamyka jak zaczne gadać to też końca nie ma.

Co do mnie i mojej wiedzy. Heheehhehee jest ograniczona i malutko wiem. Ale staram się to co mnie interesuje, dowiedzieć się jak najwięcej z dostępnych informacji i przeważnie to później na sobie testuję i wyciągam wnioski. Tak najlepiej się ucze i potem wiem czy to prawda czy głupoty. Czy działa czy nie hehe

Dobra ide sie relaksować i trzeba bedzie pogłówkować potem troche hehe
 
N

Nik Fiend

Guest
Łe tam, tu same narkomany hłe hłe. To co napisałem ja działo się 20 lat do tyłu, teraz tez jestem sportowiec. Przystopowałem z siłownia bo szafa mi sie skończyła, mało pale zioła a do alkoholu to jak do kościoła, pod przymusem tylko. Rivi ja też mam dzisiaj humor, wczoraj miałem, i jutro też będę miał, jak nie, to sobie załatwie, <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół