nasiona marihuany

Worek do transportu wody 20 - 30 litrów

Wyszukiwarka Forumowa:

Jak myślisz czy taki worek będzie praktyczny ?

  • Tak

    Głosów: 1 50.0%
  • Nie

    Głosów: 1 50.0%

  • Łącznie głosujących
    2

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Jak w temacie. Mam problem z transportem wody mam plecak 30 litrowy ale wchodzą mi 2 x butla po 5 litrów i szukam świetnego rozwiązania i tak pomyślałem aby wykorzystać przestrzeń w plecaku trzeba by było zastosować cos w rodzaju worka na wodę. No więc poszukałem w necie ale ciężko o takie duże wory na wodę ale znalazłem jeden w archiwum allegro a drugi to dosyć ciekawa opcja a i przy okazji dosyć tania. I tu stąd moje pytanie czy ktoś z was używa czegoś takiego do transportu wody ?


A tu znalazłem coś takiego nie do końca jest przystosowany do transportu wody ale może by się sprawdził.

https://www.centrumrowerowe.pl/akce...ek-transportowy-dry-bag-60-crosso,165385.html

Norweski worek z archiwum pojemność 20 litrów

...nie wklejamy linków z allegro.


A może macie jakieś inne propozycje i konstrukcję ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pilot

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2014
Postów
160
Buchów
0
A żeby kupić zwykły wzmocniony worek na śmieci taki duży którym mozna wyłożyć w środku plecak, zalać go wodą, zawiązać, zamknąć plecak ?
 

bauman

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
76
Buchów
0
Ja kiedyś używałem prysznica turystycznego,kupilem w Auchan za 40ziko,pojemność 40litrów. Ogólnie z pełnym wlaściwie nie da sie normalnie chodzić ;) zalezy tez jakiej jestes postury i jakie masz dojście na spota.
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Fajne worki ale sądzę, że przebije ten materiał na cierniach. Pasowało by miało to mocną powłokę.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
A żeby kupić zwykły wzmocniony worek na śmieci taki duży którym mozna wyłożyć w środku plecak, zalać go wodą, zawiązać, zamknąć plecak ?

To musi być pewna konstrukcja a nie że mi się odwiąże albo jakoś inaczej rozszczelni wole już wydać te parę złotych i mieć święty spokój.

Ja kiedyś używałem prysznica turystycznego,kupilem w Auchan za 40ziko,pojemność 40litrów. Ogólnie z pełnym wlaściwie nie da sie normalnie chodzić ;) zalezy tez jakiej jestes postury i jakie masz dojście na spota.

Hmm bardzo ciekawa alternatywa nie wiedziałem że coś takiego jest. A mógłbyś przybliżyć jak się ten materiał miał ? był stosunkowo cienki czy dosyć taki w miarę ? Bo jak kolega niżej mam podobny problem z cierniami całą masą xd

Fajne worki ale sądzę, że przebije ten materiał na cierniach. Pasowało by miało to mocną powłokę.


Mam tak samo jak ty ;) zachodzi ryzyko że ciernie uwalą wora a to rzecz jasna nie wchodzi w grę bo nikt z nas prysznica na spocie nie chce brać. I tak sobie myślę jak temu zaradzić i wpadłem na pierwszy pomysł aby użyć do ochrony takich worków. Ja osobiście chce to nosić w plecaku tak 20 litrów bo nie chcę przeciążać kręgosłupa czyli pierwszą warstwą jest plecak i tu już wg. uznania na taki 20-30 litrów worek można użyć takich jak na zdjęciu worków z 3 chyba już dadzą radę i nie powinno być problemów z cierniami chyba że ty naprawdę masz jakiś poligon to może być ciężko.

worki-zbozowe-worki-na-zboze-10-sztuk_0_b.jpg
 

bauman

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
76
Buchów
0
Hmm bardzo ciekawa alternatywa nie wiedziałem że coś takiego jest. A mógłbyś przybliżyć jak się ten materiał miał ? był stosunkowo cienki czy dosyć taki w miarę ? Bo jak kolega niżej mam podobny problem z cierniami całą masą xd

Materiał w dotyku i sztywności kojarzy mi sie tylko z dmuchanymi pływakami w łodziach typu RIB,nie wiem jak kolce bo nie posiadam takich w okolicy ;). Pozatym ja to zawsze ładowałem w duzy plecak turystyczny,z tym ze ladowalem 20-25L max wiecej strasznie siada na plecy i ogolnie ch***wo sie chodzi,raz mnie tak sciagneło ze sie wywaliłem do tyłu,worek ku mojemy zdziwieniu wytrzymał,ale przestalem uzywać go ze wzgledu na zmiane spota(nie musze nosić wody ;) ),ćwiczyłem też z patentem worek z tyłu,drugi plecak na brzuchu(z nawozami,opryskiwaczem,maczeta itp.) Rezultat na pewno lepsze wywazenie i wieksza stabilność,aczkolwiek chcąc nosic po 25 litrów i troche gratów trzeba miec nogi ze stali jak sie chce przejść dłuższy dystans ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół