nasiona marihuany

Czarno przed oczami

Wyszukiwarka Forumowa:

gilera1231

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2014
Postów
27
Buchów
0
Witam mam 18 lat 172 cm wzrostu i ważę 55 kg (jem jak głupi ale nie mogę przytyć. Palę marihuanę bo lubię się zrelaksować. Ale od jakiegoś dłuższego czasu mam tak że jak leżę na łóżku i wstanę to robi mi się czarno przed oczami i czuję się jak bym miał zemdleć. Nie mam tak cały czas ale raz na tydzień tak się dzieje. Ogólnie prowadzę dosyć zdrowy styl życia lubię chodzić jem dużo. Palę też papierosy ale od września zapisuje się na siłownię. Miał ktoś tak z was czym to może być spowodowane? Uważam że ganja nie ma z tym nic wspólnego bo jaram raz na tydzień (Jestem na detoxie bo kolega mówił że za nie długo dobre palenie będzie). Pozdrawiam
 

Gniewomir

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2015
Postów
89
Buchów
0
a może masz słabe ciśnienie...? wstajesz i krew odpływa z mózgu i robi ci sie ciemno idź do lekarza może
 

Avgan666

New member
Rejestracja
Lut 22, 2009
Postów
1
Buchów
0
Witam, powiem ci tak przy tym wzroście i masie ciała jest to normalne.Żaden lekarz nigdy nie potrafił mi odpowiedzieć co jest ze mną nie tak. Odp. na 10 konsultacji zawsze padało że mam za***isty ponad przeciętny metabolizm i że czasem serduszko (pompka nie nadąża). tłoczyć tego wszystkiego. Podejrzewam że jesteś szczupły masz wydłużone mięśnie i ponad przeciętne żyły(w sensie długie ). ten typ tak ma. zapytaj Ojca lub Matkę jaką budowę ciała miał twój dziadek. Genów nie oszukasz możesz je ewentualnie przy "zdrowym trybie " poprawić jednak będzie to ograniczone. mam 191 ważę średnio 65- do maks życiowy 80. nic na to nie poradzę. budowanie mięśni przy takiej budowie trwa dłużej niż u niższych osób. Wolniej wstawaj zrelaksuj się i będzie oki.
pozdro i powodzenia
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Z opisu sądze,że jesteś nazwe to profesjonalnie Ektomorfikiem czyli szybka przemiana materii jak kolega wyżej pisał,też mam taką budowe ciała i z siłownią naprawde hardkor żeby coś na masie przybrać bo trzeba pożerać mase jedzenia i to jeszcze w odpowiednim bilansie B W T.Jak ci sie rano robi ciemno to znaczy,że albo licha kolacja była i co sie z tym wiąże nadmierny spadek cukru w organiźmie i stąd to osłabienie z rana,albo pompka nie wyrabia,ja waże 68-70kg tak mi skacze waga przy wzroście 176 i też czasem choć rzadko kołuje mi sie lekko w głowie z rana właśnie od pompki,zanim wejdzie na obroty ale mroczków przed oczami nie mam choć wiem,że jest ich 2 w M jak miłośc XD.Możesz sprubować wstawać z rana powoli budząc sie i nie rwać od razu na nogi tylko sie wybudź i usiądź na łóżku dopiero potem powoli do toalety.
 
Ostatnia edycja:

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
Ja to wam na to powiem, sorry taki mamy klimat. Jest za gorąco, nasze organizmy nie są przyzwyczajone i dzieją się różne takie rzeczy.

Ale jak coś to go go to doctor.
 

Pilot

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2014
Postów
160
Buchów
0
Może musisz serce wzmocnić, jakieś cardio np.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Może też mieć mało cukru w krwi. Zjedz batona, czy co tam.
 
F

fan

Guest
Cukrzyca.?anemia.?do lekaza konkretnego na badania idz bo tu nikt nie jest jasnowidzem..
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
po 1 - nie masz 18 lat.
po 2 - udaj sie z tym problemem do lekarza rodzinnego, on pokieruje cie z tym dalej. zrobisz sobie badania i w razie koniecznosci pokieruje cie do specjalisty
po 3. wez sie za siebie, moja zona wazy tyle co ty. moglbym rzucac toba jak oszczepem ;)
po 4 - uzywanie tego samego nicku na roznych portalach to glupota...
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
po 4 - uzywanie tego samego nicku na roznych portalach to glupota...

Nie masz 100 % pewności że to on gra namiętnie na PS3 ;)

ale prawdą jest że przy użytkowniku gilera1231 na zapytaj.onet.pl (wtf) widnieje data 29/06/1998 ;) co łatwo policzyć , wiek wynosi 17 lat
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
No ma 17 a nie 18. Na kfd w tamtym roku żalił sie ze dostał wpierdy od dwóch kolesi i chce ćwiczyć bla bla. Usuń chłopak tutaj to konto albo zmień nick
 

gilera1231

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2014
Postów
27
Buchów
0
Najlepsze jest to że nick pożyczyłem od kolegi z forum Ps3trophyclub :D Ale o koncie na zapytaj nic mi nie wiadomo chcecie zdjęcie dowodu? Wracając do tematu byłem u lekarza i okazało się że nic mi nie jest po prostu za szybko rosne i krew do mózgu dopływa za wolno. Dał mi receptę na Magnez który ma wzmocnić mój organizm czy coś w tym stylu.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Najlepsze jest to że nick pożyczyłem od kolegi z forum Ps3trophyclub :D Ale o koncie na zapytaj nic mi nie wiadomo chcecie zdjęcie dowodu? Wracając do tematu byłem u lekarza i okazało się że nic mi nie jest po prostu za szybko rosne i krew do mózgu dopływa za wolno. Dał mi receptę na Magnez który ma wzmocnić mój organizm czy coś w tym stylu.

Wrzuć zdjęcie dowodu , będzie wszystko jasne .
Tylko koniecznie z zamazanym zdjęciem ale takie dane jak imię i nazwisko oraz miejsce zameldowania muszą być widoczne abyśmy mogli sprawdzić twoją wiarygodność . Pamietaj o tym .
 

ENGINE

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2014
Postów
115
Buchów
0
mi sie czarno przed oczami robiło bo za***aniu wiadra,albo głębszego buszka z bonga.
ważę 80 kg przy 179 wzrostu.
chłopaczku jedz bardziej zdrowe rzeczy, ! więcej białka mniej cukrów.
od 2 lat mam spokój z tym ciemnem przed oczami. to wszystko o odżywianie chodzi.
jedynie wiadro haszu mnie zamkneło umysł 2 dni temu. tez ciemno było. przez kilka sekund po wiadrze.
ALE TO WSZYSTKO KWESTIA ODŻYWIANIA SIĘ.
pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół