nasiona marihuany

outdoor 2015

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
Zapraszam wszystkich mieszkających na wyspie do wstawienia kilku fotek z tegorocznego outdoora .

Wiem ze pogoda nie rozpieszcza nas tak jak mieszkańców kontynentu,albo decydujesz sie na afy które i tak daja mały plon albo próbujesz z pełno sezonowymi które dochodzą w najlepszym razie w 75-80% z czego pleśń zjada nam jakieś 35-45% plonu.Mimo wszystko wstawmy kilka zdjęć z tego roku.

w tym roku do ziemi poleciało kilka nasion od kolegów z forum nepal/hindu kush niestety zostały z przyczyn przypału wyrwane i nie miały szans nawet porządnie wzrosnąć|(kolego miał przypał)ja jako osoba którą często odwiedzał mogłem ale nie byłem obserwowany.

W moim ogrodzie
zostały kilka moich crosów sudan x hdf oraz Bubble gum
ciekawe czy dojdą w 60%????





były również duck foot x kiling fields, jeden pryskany sts-em dla pyłku lecz nie dotrwał aby zostać ojcem pleśń zjadała poszedł pod nóż,oraz drugi który został aby cieszyć oko swoją mutacją .








user który mieszka na wyspie i wstawi zdjęcia które zrobią na mnie wrażenie Jeżeli chodzi o outdoor w tym kraju zostanie obdarowany

sponsorem jest sklep TrawkaSeeds.pl

 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No to moze sprobuje szczescia za rok bo w tym to wrazenia pogoda raczej nie robi :/ :) zeby cos chcialo dobrze zakwitnac ( przynajmniej u mnie ) ale kacza stopa z jajami rosnie nawet nawet :p
Z fartem ;)
 

white rabbit

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2014
Postów
53
Buchów
6
Piękny zaczarowany ogród - szkoda ze tylko userzy z wysp mogą pokazać swoje ogródki choć rozumiem idee ( pogoda nie rozpieszcza i uprawiać w tych warunkach to wyczyn ) pozdrawiam i życzę pięknej pogody ;]
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Dzisiaj będe na spocie to coś wrzuce ;)
PS. Braliście coś podobnego do melasy tutaj w Irlandii ?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/08/Black_Treacle_.jpg - to jest to? gdzie to można znalezc tutaj ?

Nie wiem jak w Irlandii ale podejrzewam ze podobnie jak w UK w dobrym sklepie zoologicznym, takim, gdzie sprzedaja wszystko dla psow. kotow, kur, koni itd. dostaniesz banieczke5L plynnej melasy za ok 10f.
Cos jak to: http://www.ebay.co.uk/itm/Natural-Animal-Feeds-NAF-Molasses-/161775900914?var=&hash=item25aa9858f2
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Dzieki!jutro lookne
lookne.. A ja szukalem w spożywczych.. :)
 

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
"Organic Blackstrap Molasses is extracted during the process of cane sugar production, in which all the beneficial nutrients of the sugar cane are concentrated into the molasses. This is a natural product and the consistency may vary. "

Dość ciekawy produkt, a jaki tani Mrowenus. Ważne, że działa :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Tylko jak chcialem zamówić wyskoczylo mi €17 za wysylke :-o
Ale jak to sklep ze zdrową żywnością zobacze na mieście u siebie bo jest podobny sklepik ;-)
 
D

DIABLO

Guest
na miescie znalazłem w sklepie tej samej firmy tylko juz nie organiczny
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Obiecane pare fotek z mego OUTa :)

Pleśni na razie brak, słonca też brak przez to krzaki (topy) słabo i wolno mi rosną i puchną..











... ale jak to mówią swoje to swoje <peace>
 

Dr Dina

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2015
Postów
96
Buchów
5
Nom, w tym roku slonca u nas tyle co kot naplakal
btw piekne planty :)
 

Drut..

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
130
Buchów
0
albo próbujesz z pełno sezonowymi które dochodzą w najlepszym razie w 75-80% z czego pleśń zjada nam jakieś 35-45% plonu.

Nieprawda!
Trzeba wiedzieć co sadzić! i odpowiednio o nie zadbać :p <peace>

Oto niektóre moje tegoroczne pełnosezonówki
wszystko doszło w 100%





















Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Co to za roślina na 1 zdjęciu? Wy***ana ciemna karnacja!
 

Drut..

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
130
Buchów
0
Coś od Warr seeds, ale nie pamiętam dokładnie bo deszcz zmył podpis.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół