nasiona marihuany

Czechy

  • Autor wątku TymczasowyPalacz
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie tylko cyganie, polaczki( napisane celowo) też. Od azjatów też nie kupuj, boli głowa po ich paleniu. Strasznie przenawożone. Chyba że na handel chcesz to może być bo tanie i wygląda i pachnie ok.
 

Adamus94

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2015
Postów
51
Buchów
0
Jeżeli masz flote na prawnika to wybronisz się typa tu z miasta obok ***li jak wracał i miał ze sobą 0,5 kg i jechał z Cieszyna nie wiem jak ale siano na prawnika wyciagnął i chodzi se dalej po mieście :D Pytaj od razu o Stodolnie na Ostrawie tam na końcu masz Coffe Shop typek gdzies od 19 / 20 wieczorem tam opie****a materiał naprawdę skun taki że jak przewinąłem przez 5 worków 15g to i tak musieliśmy wracać z otwartymi oknami tak ***ało w aucie a dodam że ten przewinięty mat jeszcze w majtach 3małem :D Cenę napewno przy większych ilościach z nim stargujesz :D Typ normalnie mówi po polsku xd Weź tyle kasy ile potrzebujesz i rozmień na korony bo rzadko przyjmują w polskiej walucie :D jak wracaliśmy to w pszczynie jeden radiowóz mijaliśmy i tyle :D Jak ktoś nie buja się całym autem ludzi po materiał to nie ma żadnego problemu z przewozem :D A materiał ostravie mmmm no chyba najlepszy jaki paliłem :D typek wyciągnął mi w tym coffiku ze 2 pie****ne puszki z matem i dał powąchać zobaczyć i wybrać który chcę i ile którego chcę :D Zostaw se auto pod Albertem na ostravie tam już masz rzut beretem na stodolnie zapytaz czecha a zara Ci poda drogę :D
 

Adamus94

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2015
Postów
51
Buchów
0
Tak jak pisaliśmy bo wiadomości mi padły. Weź tą dyche na spróbowanie i zapytaj od razu o spuszczenie ceny jak byś wrócił po więcej :p
 
T

TymczasowyPalacz

Guest
Tak jak pisaliśmy bo wiadomości mi padły. Weź tą dyche na spróbowanie i zapytaj od razu o spuszczenie ceny jak byś wrócił po więcej :p


za 2 dni zaczynam urlop wiec trzeba pojechac i zobaczyc co i jak tam jest. Tylko co gdzies do baru isc zeby kto sie odezwał że on ma ziolo xddd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół