nasiona marihuany

DIY Stół do koko/hempy inne sprawy.

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Taki sobie pomyślałem,że stół sklecę pod donice bo trzymając planty w koko-wiadoma sprawa-podlewa się często i przelew musi być(powinien).
Przy jednym plancie-prostota,ale jak się ma już kilka to podlewanie może zająć trochę czasu i być dość upierdliwe...
Nie całkiem przypadkiem jestem dość zabieganym osobnikiem(jak większość z nas) więc z szacunku do czasu którego i tak mi zawsze brakuje postanowiłem sklecić stół coby trochę mniej pracy było przy tym skądinąd prostym zabiegu.
Sprawa nie jest trudna do zrealizowania jednakże trzeba manualnie nie być kaleką i parę narzędzi posiadać-wiadomo.
Nie będę tu opisywał całej historii bo z obrazków idzie to zrozumieć.
A jakby co to nożna pisać czy pytać w temacie...
Reasumując-przy takim stoliku na pewno czasu sporo się zaoszczędzi...już mogę to potwierdzić.I może za piękny nie jest swoją funkcję sprawuje bez zarzutu.
Tyle tekstu(zastanawiam się czy potrzebnego-ale co tam)foto.
Podstawa-blat na wymiar,nogi przyklejone i przykręcone.


Płyta falista-jakiś rodzaj plexy.Wystarczająco sztywna,nie odkształca się pod ciężarem zalanej donicy.

kanaliza

riki tiki.:)

kanaliza z boku.

spust do kuwety która jest pod stołem.

pierwszy spływ-małe korekty pochylenia.Woda popłynęła.

wynik końcowy.

tyle.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Pomysł prosty,tani i pewnie skuteczny :) Oby więcej takich przebłysków.Łap buszka
 

frubel

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2010
Postów
106
Buchów
0
Fajny projekt. Zrobiłem podobny stół do waterfarm aby łatwiej było wode wylewac ;)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Fajnie ,że się komuś pomysł spodobał.W sumie to była szybka akcja(takie pierwsze podejście)jak będę miał więcej wolnego to postaram się zrobić do drugiej szafy z tym,że trochę inny patent.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół