nasiona marihuany

Sylusia u Padawana czyli Szałwia Prorocza po dobrej stronie mocy

Wyszukiwarka Forumowa:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
To się rusza? Gdzie trzymasz te roślinki?
 

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
To się rusza? Gdzie trzymasz te roślinki?

Kilka sztuk na parapecie kilka w boxie na wszystkich jest to samo aczkolwiek na tych w boxie dużo dużo więcej tragedia normalnie ;/

No właśnie nic się nie rusza tak było by łatwiej, na początku pomyślałem ze jakiej jajca to są, ale ani nic nie łazi ani nic nie widzę żeby latało no nie wiem masakra Pozdro mordeczko I niech buch będzie z tobą
 

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
To co panowie nikt nie pomoże ? a może jakaś pani ? nikt nie miał takiego problemu ?
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Na 90% jest to grzyb. W sumie to na 100% ale wedlug mnie, reki sobie nie dam odciac.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Też obstawiałbym tak jak Hades - grzyb. Mączniak? Próbuj pryskać jakimiś fungicydami na mączniaka, zapewnij przewiew i zmniejsz wilgotność...

Btw. po co trzymasz je w boxie? Zwłaszcza przy obecnym stanie pogody?
I daj sobie spokój z zalepianiem dziurek woskiem :D Daj roślinie zagoić swoje rany. Nigdy nie kleiłem miejsca odciętego woskiem, nawet nie widziałem, aby ktokolwiek tak robił z innymi roślinami i nigdy nie miałem z tego powodu problemów.
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Na 90% grzyb z rodziny Erysiphaceae. Kup coś na mączniaka rzekomego i powinno pomóc o ile roślina przetrwa "odgrzybianie". Poza tym wilgotność w dół i dokładnie wyczyść okolice, w których rośliny przebywają. Szczególnie boxa o ile chcesz go używać dalej.
 

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
Panowie na czerwono napisałem :

15 maja zrobiłem oprysk z amistar opi 480 sc obstawiając mączniaka niestety nic nie pomogło nawet nie zatrzymało rozwoju zdesperowany znalazłem jakiś stary miedzian 50 wp i 26 maja opryskałem, jednak pozostał po tym tylko jakiś niebieskawy osad na liściach i wszystkim gdzie pryskałem ale problem pozostał ;/



Teraz obstawiałem wciornastki i wczoraj gdy wróciłem z pyrlandi porządnie opryskałem Agricolem całą roślinkę, wszystkie sadzonki całego boxa i wszystkie rośliny obok

Zobaczymy czy pomoże a może ktoś cos?



Pozdro mordeczki
I niech buch będzie z wami
 

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
panowie nic nie pomaga w niedziele znow spryskalem agricolem ale dzis jak podlalem zobaczylem jakies (moze 2) czarne muszki ehh w niedziele znow spryskam na mączniaka ;/ co mi pozostalo Pozdro mordeczki I niech buch będzie z wami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół