nasiona marihuany

Mango dragon jiro special:)

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
SIEMANEJRO :) PO RAZ DRUGI W ŻYCIU ROBIĘ GREEN DRAGONA I TYM RAZEM CHCE POEKSPERYMENTOWAĆ.JAKO,ŻE PANUJE NA AMERYKANCKICH FORACH(TUTAJ MNIEJ) OPINIA,ŻE OWOC MANGO ZJEDZONY PRZED JARANIEM POTĘGUJE,PRZEDŁUŻA FAZKE ITD.WPADŁEM NA POMYSŁ :jaraczz: POSTANOWIŁEM ZROBIĆ NALEWKĘ Z MANGO,COTTON CANDY(OK 15 GR ŁODYG,LIŚCI CUKROWYCH I TROCHĘ TOPÓW)I SPIROLU ROZROBIONEGO Z WÓDĄ I LISTKÓW MIĘTY DLA ORZEŹWIENIA I KILKU MEGA SŁODKICH,DOJRZAŁYCH TRUSKAWEK.MANGO TEŻ MUSI BYĆ BARDZO DOJRZAŁE I SŁODKIE!!! TO WAŻNE !!! POPEŁNIŁEM DEKARBOKSYLACJĘ MATERIAŁU W PIEKARNIKU I WSZYSTKO RAZEM ZMIESZAŁEM I UMIEŚCIŁEM W ZAMRAŻALNIKU I CO JAKIŚ CZAS PRZYCHODZĘ,OTWIERAM I TRZĘSĘ SŁOIKIEM JAK POPIE****ONY PÓKI ŁAPA NIE ZABOLI.NIE WIEM JAK DŁUGO TO MACEROWAĆ I CZY CAŁY CZAS W ZAMRAŻARCE CZAS POKAŻE.WIEM,ŻE OWA MIKSTURA BĘDZIE KLEPAĆ ALE NIE WIEM JAK BARDZO.LICZĘ,ŻE W POŁĄCZENIU Z MANGO TO SIĘ ZROBI TAAAKA MIKSTURA,ŻE ODKRYJĘ MJ NA NOWO :D PLANOWANA DEGUSTACJA ŚWIĘTA-SYLWESTER ALE NIEWYKLUCZONE,ŻE ZAATAKUJE ZA KILKA TYGODNI:zjarany:






















JESZCZE MOŻE DORZUCĘ W TRAKCIE MACERACJI JAKIŚ SORT Z OBECNEGO GROW ŻEBY WZMOCNIĆ TEN WYNALAZEK NA MAX :pr: OCZYWIŚCIE JAK ZAWSZE ZAPRASZAM DO DYSKUSJI,PORADY,Z***Y ITD POZDR GROWERZY I PIĘKNE GROWERKI :) :p




 
M

Mielny

Guest
Dałeś mango, zielsko, miętę i zalałeś spirytem tak? Ciekawe, czekam na rezultaty ;d
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Dałeś mango, zielsko, miętę i zalałeś spirytem tak? Ciekawe, czekam na rezultaty ;d

Rezultaty będą..polecam..tylko dekarboksylacje koniecznie trzeba ogarniać żeby nalewka działała tj.trzeba
 
M

Mielny

Guest
Rezultaty będą..polecam..tylko dekarboksylacje koniecznie trzeba ogarniać żeby nalewka działała tj.trzeba
A potem to mieszasz z wodą czy jak, bo czysty spirit pić to mi się nie uśmiecha ;) A co to te dekarboksylacje?
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Na czysto walę :) trzeba być twadrym a nie miętkim :D dekarboksylacja= podgrzanie zioła żeby przemienić THCA w THC...mówiąc krótko,żeby nalewka miała nieziemskiego kopa :p
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Dzisiaj zlałem część miksturki do butli i niech leżakuje :) drugą część będę jeszcze macerował długo.Co do mocy to trochę przy filtrowaniu mi się rozlalo na deskę i to wypiłem słomką żeby się nie zmarnowało ;P działa...taka mała ilość mnie porobiła a 50ml to już będzie niezła jazdeczka :D

Kolorek dzięki mango zrobił się podobny do tymbarka :)

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
wygląda za***iście, że z takiej zielonej maziaji zrobił się soczek ;)
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Siemanejro....pierwsza część naleweczki ładnie się sklarowała.Na dno opadł miąższ mango ale nie wiem czy też nie trichomy i tutaj prośba do bardziej doświadczonych czy ją zlać znad osadu czy nie warto????

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
Możesz śmiało zlewać, THC już powinno być rozpuszczone. Ciekawy eksperyment, ja do poprawy smaku GD stosowałem landrynki, też spoko. Pozdrawiam, udanej zabawy po tym. :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół