nasiona marihuany

Nasionko z automatu, czy to możliwe?

Wyszukiwarka Forumowa:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Siema,
mam pytanko jak w temacie: czy z automatów może powstać nasionko?

Ostatnio juz jakiś czas po ścince przewietrzając swoje zbiory z AF white widow na dnie słoika zobaczyłem nasionko,
moze mi ktoś odpowiedzieć czy to możliwe, ze automat ,,wyprodukował" sionko :)
Uprawa indoor pod Cfl, palonko pierwsza klasa.
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
A bananów na automacie nie było?Nie zauważyłeś?Może miałeś herme i sie zapyliła,uprzedze 2 pytanie-nie siej jeśli była mocno pohermiona bo z siona wyrośnie taka sama herma(jeśli mało bananów można zaryzykować).
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Co do bananów to nic takiego nie widziałem Hmm..
A jeżeli herma to co? Chu:kowe palenie? Na zebrane 50gr suchego wylukałem dosłownie jedną pestkę.
Co do sionka to raczej nie będę ryzykował z sadzeniem jednak kusi mnie czy wogóle wykiełkuje.
 
Ostatnia edycja:

thegustator

Chiński zwiadowca
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
163
Buchów
0
Najprawdopodobniej to roslinka delkiatnie shermila i stad to nasiono. Czasem takie banany moga sie pojawic wewnatrz topka i nawet nie ma szans zeby takiego zauwazyc - bardzo mozliwe ze bylo tak w tym przypadku (powstala tylko 1 pestka). Ja bym sadzil takie nasiono - nasiona z seedbankow tez w pewnym stopniu hermia. Jeszcze moge dodac ze z tej pestki zapewne bedzie panienka :)
 
M

Mr.Bean

Guest
Miałem tak w tamtym roku na automacie jack Herrera wyszło z niego ok. 15 g i w tym było ok.20 nasion wysadzilem je w tym roku i lecą sobie normalnie żadne hermy tylko ze to pestki regularne u mnie z tych pestek na 6 2 męskie
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
A jesteś pewny że to herma zapyliła? Z hermy nie powinny wyjsc w 100% męskie osobniki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół