nasiona marihuany

Startuje fundacja lecząca olejem konopnym!

Wyszukiwarka Forumowa:

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
czekałem aż w końcu ta fundacja wystartuje...
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
tylka skad takie rewelacje ze owa fundacja bedzie leczyc olejem z konopi?
 

WatchingTheSky

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
377
Buchów
0
tylka skad takie rewelacje ze owa fundacja bedzie leczyc olejem z konopi?

Odpowiedź jest w drugim filmiku.

Oczywiście fundacja nie będzie bezpośrednio leczyła - to skrót myślowy - ale w zamyśle jest stworzenie własnej plantacji konopi i wyrób z nich oleju lub suszu, który będzie trafiał do pacjentów z pominięciem procedury ściągania stuffu z zagranicy.
I druga sprawa to edukacja i badania, które fundacja także ma zamiar prowadzić.
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Niech się dzieje w temacie, niech ludzie słyszą, czytają i się oswajają z tematyką.
 

trzyxszesc

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
209
Buchów
0
Promujemy! Bez promocji nie da rady, a w internecie mozna zdzialac cuda. Wystarczy, ze kazdy wrzuci na nk, fb itp. Pozatym wrzucmy info na nasze ulubione fora.

Powodzenia!
 

JebaćMiłość

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2015
Postów
29
Buchów
0
Promujemy! Bez promocji nie da rady, a w internecie mozna zdzialac cuda. Wystarczy, ze kazdy wrzuci na nk, fb itp. Pozatym wrzucmy info na nasze ulubione fora.

Powodzenia!

Za***ista inicjatywa o ile by to się udało zrobić. Ja zrobiłem temat na jednym z forów i zachęciłem do obejrzenia tego filmiku to uzyskałem odpowiedzi typu " od razu się poczułem zdrowszy" wyśmieli to tylko -.- Żenada durne ludzie
 

WatchingTheSky

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
377
Buchów
0
Za***ista inicjatywa o ile by to się udało zrobić. Ja zrobiłem temat na jednym z forów i zachęciłem do obejrzenia tego filmiku to uzyskałem odpowiedzi typu " od razu się poczułem zdrowszy" wyśmieli to tylko -.- Żenada durne ludzie

Spokojnie, emigracja naszych rodaków do krajów bardziej cywilizowanych przyspiesza proces normalizacji poglądów naszego rodzimego społeczeństwa. Wydarzenia jakie zachodzą po obaleniu komuny w Polsce i tak zachodzą znacznie szybciej niż w krajach niebędących nigdy pod takim reżimem. Nasze społeczeństwo po 20 latach wykonało znacznie większy skok świadomości niż inne społeczeństwa w takim samym czasie, więc coby nie mówić o narodzie polskim, to jestem dobrej myśli - kiedyś dogonimy zachód.
 

trzyxszesc

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
209
Buchów
0
Za***ista inicjatywa o ile by to się udało zrobić. Ja zrobiłem temat na jednym z forów i zachęciłem do obejrzenia tego filmiku to uzyskałem odpowiedzi typu " od razu się poczułem zdrowszy" wyśmieli to tylko -.- Żenada durne ludzie

Rowniez chcialem rozglosnic sprawe na pewnym popularnym forum. Przerazilem sie w jakiej nieswiadomosci zyja ludzie, szczegolnie mlode pokolenie. Jest poprostu przekonanie KONOPIA = ZLO NAJGORSZE. Mam wrazenie, ze ludzie sa coraz bardziej ograniczeni umyslowo, ale w koncu zyjemy w systemie, a takie sa jego zalozenia.

Gadajcie znajomym, niech znajomi przekaza dalej. Nie przemowimy do mas z krzeselka, ale moze chociaz pewnym jednostka.
 

padawan

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
337
Buchów
0
Witam

Mam nadzieje panie i panowie, że nie pierdo.. bez sensu jak ci z rządu, a wręcz przeciwnie bierzecie sprawę w swoje racę, i zamiast tracić sianko na fajki, zielsko, czy browary przelaliście choć drobną cześć ?? samym gadanie i wsparciem ta inicjatywa nie wypali !! a skoro można upiec 2 pieczenie na jednym ogniu to dlaczego nie skorzystać ? nikt wam nie każe przelewać te 50 zł ja dałem aby 20 zł i myślę, że też wystarczy. Pomagajmy innym a za razem sobie !!

i pamiętajcie

„Liczą się czyny nie słowa !!!”


Pozdro mordeczki
I niech buch będzie z wami!!!
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Shajah Ciekawe czy ty dasz... Nie znasz mnie nie oceniaj, a jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to poświęciłem połowę mojej skromnej wypłaty na ich fundację.
 

Ciężki

New member
Rejestracja
Sie 6, 2014
Postów
3
Buchów
0
Witam, wreszcie i jeżeli to wypali, to uwierzę w Polaków!

Oczywiście zapłacę i to dużo, sam mam uszkodzone nerwy i pomimo wielkiej ilości leków przeciwbólowych, morfiny, fentanylu i innych - cierpię, czasami bardzo mocno. Jeżeli ten olej mi pomoże, to ... (nawet nie wiem co napisać).
W zasadzie najważniejsza dla mnie jest dostępność leku, natomiast wspaniałe byłoby to, gdyby biedni Polacy dostali coś co choć trochę ocali ich przed łapczywością koncernów farmaceutycznych.
Pani Kopacz wypowiadając się, że już jest lek na rynku z marihuany, potwierdziła że siedzi w kieszeni lobbingu, dlaczego?
Lek kosztuje 2500 zł na miesiąc i nie ma żadnych rabatów, więc ilu chorych Polaków na to stać? Mam zamieszkać pod mostem i cały majątek (skromny) przeznaczyć na walkę z bólem? - Marzenie przemysłu farmaceutycznego, a Pani Kopacz uważa, że jest wszystko si.

Chciałbym wierzyć, że uda się to zrobić w uczciwy sposób, można np, gdy już będzie gotowy projekt od strony prawnej, to dać do oceny poprawności w innym kraju np Niemczech. Pan Jerzy bardzo uczciwie do tego podchodzi i niech Pan na siebie uważa, tam gdzie możliwość zarobienia dużych pieniędzy, tam wszystkie chwyty dozwolone, swoją drogą mamy szczęście do Jurków!

Pozdrawiam!
 

BioCan

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2016
Postów
6
Buchów
0
Srali muchy będzie wiosna.
Ta cała fundacja Polacy dla Polaków to spółeczka dwojga niezłych gagadków Jerzego Zięby i Doroty Gudaniec.
Niezły przekręt, było o tym dużo na grupie facebookowej Uniwersytety dla nauki pajace do cyrku.
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
pajace do cyrku

Ty przodem :LOOL: ale wcześniej spytam - kimże jesteś żeby osądzać ludzi, którzy działają w dobrej sprawie chorych pacjentów? Naczytałeś się gówna i jadu na FB i piszesz teraz z zawiścią puste posty o kimś kogo nigdy nie poznałeś?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół