nasiona marihuany

Startuje fundacja lecząca olejem konopnym!

Wyszukiwarka Forumowa:

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Ty przodem :LOOL: ale wcześniej spytam - kimże jesteś żeby osądzać ludzi, którzy działają w dobrej sprawie chorych pacjentów? Naczytałeś się gówna i jadu na FB i piszesz teraz z zawiścią puste posty o kimś kogo nigdy nie poznałeś?

Aspargin widzę że jesteś gościem który wierzy w pierdoły które zobaczy w telewizji i w dodatku broni ich z wielką zaciekłością. Może jeszcze opowiesz nam coś o dzielnych Amerykanach broniących demokracji na świecie ?
Ta wspomniana dwójka działa w jednej i tylko jednej sprawie. Sprawie własnej kieszeni. Wykorzystując do tego chorych i cierpiących ludzi.
 
P

Para#normalni

Guest
Najłatwiejszym sposobem na stwierdzenie tego byłoby dowiedzieć się ilu osobom "zrefundowano" leczenie z wydanej kwoty ponad 900k zł.
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Aspargin widzę że jesteś gościem który wierzy w pierdoły które zobaczy w telewizji i w dodatku broni ich z wielką zaciekłością. Może jeszcze opowiesz nam coś o dzielnych Amerykanach broniących demokracji na świecie ?
Ta wspomniana dwójka działa w jednej i tylko jednej sprawie. Sprawie własnej kieszeni. Wykorzystując do tego chorych i cierpiących ludzi.

Czcze gadanie, bo akurat Amerykanów nie lubię - co nie znaczy, że wszyscy są jednakowo źli ;) Jednak w Polakach najbardziej niepokoi mnie niepohamowana zazdrość co do tego, że ktoś zarabia na czymś pieniądze (i to ile!) <lol2> Telewizji nie mam, nie oglądam. Raczej jestem antymedialny, jeśli już tak mamy sobie się przedstawiać od strony zainteresowań... Ja jedynie bronię słusznych inicjatyw, bo któż więcej w PL pracuje nad poprawą wizerunku MJ? Może Ty?

Wesołych Świąt
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół