nasiona marihuany

nowe przepisy dotyczące uprawy marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

rogue25

New member
Rejestracja
Lip 2, 2015
Postów
4
Buchów
0
Szkoda że w Polsce się tak "nie da". Nasi politycy są niewyedukowani w wielu sprawach, Czasami mam wrażenie że pisanie i czytanie jest im obce a sami wyszli z jaskini... eh szkoda :(
 

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
dobrym przykładem jest komuchowski
a kopacz jest jedną wielką pomyłką, nawet po dywanie nie potrafi chodzić, widocznie nie dla niej jest

no ale rozumiecie, Polskie społeczeństwo jest nastawione na jaranie tak że to NARKOTYK a narkotyk to zło bo ludzie przedawkowują i robią głupie rzeczy takie jak skakanie z balkonu, ale tak jak wspomniałeś ludzie są niewyedukowani w tej sprawie i sie nie znają, mi matka mówi że " mam ten szit z domu wynieść, tu nie będę hodował, to jest karalne..."
ja wiem że chce dla mnie dobrze, bo nie chce żebym wdepnął ale cóż......
 
3

3one

Guest
Hhahaha dobre - ciekawy ten bloger - zielonego pojecia nie ma o prawie w hiszpanii :)
Po pierwsze prawo ma sie zmienic od lipca nie od dzis ....
2. Nie bedzie mozna nigdzie sprzedawac marihuany (fajny joke debilu)
3. Nie wiadomo czy prawo wejdzie bo jeszcze koalicja po wyborach nie dobrala sie - wiec moga byc kolejne wybory w lipcu a nowa ustawa bedzie "jesli wogole" przesunieta na nastepny rok
4. Art 36.1 (nie pamietam dokladnie podpunktu) w "codigo civil" (prawo cywilne) bedzie mowic - wolne tlumaczenie:
Hodowla roslin o dzialaniu pobudzajacym jest karalne jezeli uprawa bedzie widoczna z miejca publicznego.
Wniosek: OUTDOOR calkowicie odpada - INDOOR - mozna tu interpretowac prawo na rozne sposoby. Informacje z relacji z dominujacych growshopow i zgrupowan "club de marihuana" (zrodlo youtube)
Tak jak tam mowia - generalnie zabroniona hodowla (tym bardziej sprzedaz) - tu dalej sie komplikuje temat bo dochodza club de maria - czyli kluby hodowli - mozna do takiego lokalnego sie zapisac ale jak wiemy bedziesz juz w systemie - tam jest hodowla dopuszczona przez wlascicieli ale prawo wyraznie mowi i bedzie mowic ze takie kluby nie maja prawa komercyjnego. Nie ma oplat za czlonkostwo, w srodku zielsko z uprawy kontrolowane i tylko dla czlonkow (w praktyce pod lada sprzedadza ziolko ale ostatnio kumpel mi mowil ze krzycza 7-8€ za gieta - zal du*e sciska). Wracajac do tematu - wedlug historii wyrokow w ostatnim roku przynaleznosc do clubu marihuany pomaga w orzeczeniu na korzysc delikwenta zlapanego na uprawie + oczywiscie ilosci zgromadzone w domu (tu 20g na dzien srednio dla nalogowego palacza - wieksza liczba uznawana jest na sprzedaz - mozna miec max zapas na 3 miesiaca czyli 20x90 =1800g w momecie nalotu).
P.S. Sklepy ogrodnicze sadzonki beda sprzedawac - leze i kwicze

Czekam na buchy - mam nadz ze czesc z was uniknie wiezienia lub grzywny - growlandia nie specjalnie w tym pomaga buahahah
 

gosu

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2016
Postów
46
Buchów
0
Odnośnie wyborów to już od dawna są zapowiedziane na 26 czerwca...

Co do artykułu (z zeszłego roku) to nie wiem skąd takie farmazony ktoś wyciągnął, jak zajrzysz w boe to zobaczysz, że ta ustawa co weszła 1.07.2015 o bezpieczeństwie mieszkańców, czyli tak zwana "Ley Mordaza" to jest głównie narzucenie większej kontroli przez organy władzy i służby publiczne, nowe kary itp. To jest to prawo, które zabrania Ci filmować działań policji - słynny przykład babeczki, która sfotografowała źle zaparkowany radiowóz i wrzuciła na facebook, dostała za to mandat.

Trzeba by też ruszyć po sznurku do kłębka, wrzuciłeś link do artykułu ze strony, która sparafrazowała słowa adwokata, który na swoim prywatnym blogu rozważał w jaki sposób tę ustawę można interpretować, ale odkąd weszła w życie to nie pozostawia złudzeń.

Edit.
Na el mundo jest wyszczególnienie co się zmieniło klik.

I mamy:
18 Plantar y cultivar drogas en lugares visibles al público. (Sadzenie i hodowla narkotyków w miejscach widocznych publicznie.)
Od 601 do 30000 euro grzywny.

Nie oznacza to jednak, że sadzenie w miejscach niewidocznych jest dozwolone. Ciekawe jest użycie konkretnych słów sadzenie i hodowla, co nasuwa od razu na myśl, że chodzi o cannabis.

Indoor jednak cały czas jest objęty precedensem, więc jak ktoś uprawia w chałupie i nie narusza tym spokoju sąsiadów to będzie ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół