nasiona marihuany

Dane miej więcej ile kasy Rząd zarobi

Wyszukiwarka Forumowa:

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Yo OKO Witam
Tak mnie jakoś wzieło na cyferki ,i postanowiłem się z wami nimi podzielić . Ile kasy dało by Rządowi naszemu legalizacja naszej kochanej MJ . W naszej kochanej pl mamy -
7 miast ponad 400,000tys ludności
9 miast do 400,000tyś ludności
24 miasta do200,000tyś ludności
71 miast do 100,00 tyś ludności
112 miast do 40,000tyś ludności
187 miast do20,000 tyś ludności
181 miast do 10,000 tyś ludności
214miast do 5,000 tyś ludności
i 109 miast poniżej 2,500ludków:)
Obliczyłem se tak miej więcej ile powstało by kofiszopów w pl. W wiekszych miastach na jednego kofiszopa przypadało by 40,000ludzi w miejszych po 1 szt a może i 2 . Wyszło mi pod kresko miej więcej coś takiego.
Jak by zalegalizowano naszo kochano MJ to powstało by około1,100 kofików w pl co by w każdym 2 osoby pracowały ,właściciel i parobek:) czyli 2,200miejsc pracy w samych kofikach . jak by kazdy kofik sprzedawał kilogram zioła miesięcznie to zapotrzebowanie by wyniosło na polske rocznie około 13ton z dobrym hakiem,policzmy 14 ton po 30 zł z czego dla pańsctwa naszego w podatki by poszło 22% to 14 ton to 14tyś kilogramów razy 30zł minus 22% dla państwa daje 420,000,000 zysku dla państwa by poszło z tego około72milionów z hakiem rocznie. To mało czy dużo? Pisałem to haotycznie za co nie miejcie do mnie żalów i pretensji chce pokazać wam ile by przyniosła legalizacja MJ w pl dla pazernych świń w rządzie dane moje są chaotyczne i na ban zanizone
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
23.jpg

Tu miał być obrazek rycha peji z tekstem "nie głupie" wpiszcie se w googla


Dragonek, widzę, że na matematyce się znasz :D Ale to nie powód by olewać język polski.


Tak na poważnie to tylko wyliczenia, myślę, że realne wpływy do budżetu byłyby sporo większe, nie licząc samego podatku vat, dolicz podatek dochodowy pracowników, akcyze, która na pewno będzie. 2200 osób zatrudnionych to niewielka liczba, myślę, że ogólnie w tej "branży" miejsce pracy znalazłoby jakies 10-20 000 osób na samiutkim początku, więc sam podatek dochodowy byłby na prawdę duży, ludzie zarobią, wydadzą, także gospodarkę to nakręci. Kolejna kwestia to mniejsze wydatki budżetu na walkę z "dilerami" i okazjonalnymi "palaczami".

Reasumując, kasy z tego byłoby tak na szybko licząc ... w ch*j, albo i jeszcze więcej
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Turystyka by doszła bo holandia mała jak nasze jedne woj , Hole idzie objechać samochodem w 2 dni a pl?a ludzie specjalnie jadą do niej ćmikac na legalu i po bake . To polandie w 2 tygle nie zwiedzisz na bank wychodziło by 2 dni na jedne woj a to jest niemożliwe.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Można tu ugryźć też tak
Stan Waszyngton populacja 7mln ludzi.
Polska ~38 (nie licząc irlandi hehe)

roczny wpływ do budrzetu stanu waszyngton 70mln $

38/7=~5.4 * 70 000 000 = 387 000 000 i to w DOLARACH.
niech w Polsze będzie tylko polowa z tego zważywszy na sytuacje finansową społeczeństwa
daje to i tak 730 000 000 Polskich Złotych,
które można by spożytkować na szkoły, domy dziecka, finansowanie leczenia dla najbardziej potrzebujących, drogi, mieszkania dla ludzi i jeszcze by zostało, żeby na wiejskiej z tego nakradli!

Nie wiarygodne, że nie kumają czaczy jaka kasa im koło nosa przechodzi
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Fajnie, tylko że sprzedasz alkoholu i fajek też by wtedy spadła, a kto wie czy inne branże też by nie poleciały przez to. Mogło by się wtedy okazać że kasy w korycie jest mniej niż przedtem i nie mieli by z czego kraść.


niech w Polsze będzie tylko polowa z tego zważywszy na sytuacje finansową społeczeństwa
daje to i tak 730 000 000 Polskich Złotych,
które można by spożytkować na szkoły, domy dziecka, finansowanie leczenia dla najbardziej potrzebujących, drogi, mieszkania dla ludzi i jeszcze by zostało, żeby na wiejskiej z tego nakradli!
To po co im zabierać? Skoro mają teraz kasę, to niech spożytkują ją sobie na co chcą.
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
O profity z alko bym się nie martwił. koka, alko, ganda i dziwki zawsze w modzie.
polak nie kaktus, pół litra dziennie statystycznie na głowe przypadada
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Na matematyce sie zna, na języku polskim niekoniecznie :D tak czy siak fajnie rozpisane.


Buchaj leci~!


A po co to legalizować i brać podatek do skarbu państwa, jak mogą brać wszystko typy w garniturach i świnie też dostaną do prywatnej kieszeni pod stołem.
 

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
je**ć legalizacje,tylko depenalizacja i szerokie zastosowanie w medycynie i tyle,całe to zamieszanie jest nie potrzebne bo żyjemy w kondominium i to nie my zyskamy zwiększając budżet poprzez legalizacje MJ.(mam na myśli wszystkich polaków a nie tylko growerów).
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Załóżmy że bedzie prawdziwa legalizacja. Ile ton suszu ściągnie rolnik z ha? Teraz doliczcie sobie wasz podatek;)
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Ale na bank jak do porzeczek się tu do interesu nie dołoży.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Nie zauwazylem zeby w stanach napie****ali hektary.
growami zajmuja sie normalni ludzie a na ich prowadzenie trzeba miec pozwolenie i spelniac konkretne warunki.
Puki korporacje nie przejmuja kontroli wszytko ma rece i nogi.
Sam bedac w obcym mieacie wolal bym kupic bake w renomowanym kofiku niz od dilla.
to jak z dziarami. Kolega kolegi dziara i to 2 razy taniej jak w studio hehe
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Nie zajmują się tym normalni ludzie, bo właśnie by "napie****ali hektary". Tam nie ma prawdziwej legalizacji jak z ziemniakami, a tak powinno być.
 

HaszLov

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
460
Buchów
2
Ale na bank jak do porzeczek się tu do interesu nie dołoży.

Jak ja bym chciał pracować w takim kofiku nawet na miotle :D

Otworzył bym sklep z kumplem na wsi przy głównej ulicy hahah za***iście by było xd , i pier***ić obecną prace !
hehe :D
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Na obecnym etapie są to rzeczy niepoliczalne. Gospodarka narodowa jest zbyt złożonym systemem. Natomiast jeżeli produkcje, dystrybucje i spożycie wyregulowane by w liberalny sposób, to korzyści były by kolosalne. Przede wszystkim setki tysiecy miejsc pracy w turystyce, gastronomii, farmacji, handlu i przy produkcji konopii. Wzrost PKB rzędu 2% (w mojej opinii). Polska stała by sie tak popularnym krajem jak nigdy dotąd. Policja zaczęła by sie zajmować poważnymi sprawami (optymalizacja działalności nakierunkowana na prawdziwe przestępstwa typu gwałty i kradzieże lub po prostu obniżka kosztów jej działalności). Nastąpiła by poprawa jakości towaru oraz rzetelna edukacja. To by wyszło oficjalnie. Natomiast nie możemy zapominać, ze obecnie handel i spożycie marihuany ma miejsce. Wiec ta praca jest wykonywana i wynagrodzenia są pobierane. Po prostu te procesy zostały by unormalizowane. W mojej opinii ceżko powiedzieć czy spadla by sprzedaż legalnych juz narkotyków, czyli tytoniu i alkoholu. Alkohol jest w pewnym sensie substytucyjny wobec ganji. Tytoń nie.

Ja bym ułożył to w ten sposób. Zlikwidował zupełnie podatki dochodowe, a w ich miejsce wstawił podatek przychodowy 1% przed którym zagraniczne koncerny nie mogły by uciec, jak to ma obecnie miejsce. Ujednolicił VAT na wszystkie produkty. To jest pomysł.Centrum im. Adama Smitha, który mam nadzieje, ze podchwycił Paweł Kukiz. Dziurę po tej reformie wyrównał bym akcyza na ganje właśnie. Wtedy gospodarka by ruszyła +5% PKB i naprawdę zaczęlibyśmy gonić Zachód, a Emigranci mogli by myślec o powrocie do PL. Tak sie tylko rozmarzyłem...
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Nie zajmują się tym normalni ludzie, bo właśnie by "napie****ali hektary". Tam nie ma prawdziwej legalizacji jak z ziemniakami, a tak powinno być.

Po to wlasnie sa ograniczenia w ilosci krzewow.. zeby nie napie****ali hektarow..
i zajmuja sie tym normalni ludzie a nie korporacje puki co. Najpierw zaopqtrywali medyczne centra a teraz maja wieksze pole manewru.

Wystarczy delikatnie zmienic spojzenie nie nastawiac sie na niewiadomo jaka produkcje. A legal jest pelen w niektorych stanach. Jedyne ograniczenia sa do ilosci i spozywania w miejscach publicznych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół