nasiona marihuany

godny zamiennik mylaru?

Wyszukiwarka Forumowa:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Nie lepiej pomalować po prostu biała farbą zamiast pieprzyć się z foliami?
 

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
tu bardziej chodzi o cene, a najmniejsza puszka to 1l w sklepie w którym dostanę jeszcze inne potrzebne rzeczy, żeby nie jeździć po całym mieście tracąc czas :)

cena tej foli to 7 zł za m^2 a za farbe zabule 20+ zł
do pcboxa w sam raz
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
folia ogrodnicza czarno biała - mam polecam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
tu bardziej chodzi o cene, a najmniejsza puszka to 1l w sklepie w którym dostanę jeszcze inne potrzebne rzeczy, żeby nie jeździć po całym mieście tracąc czas :)

cena tej foli to 7 zł za m^2 a za farbe zabule 20+ zł
do pcboxa w sam raz

Co to za sklep w którym mała puszka farby kosztuje 20zł+ ?
6-8 zł to jest max ile zapłacisz...
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
chyba dawno do ludzi nie wychodziłeś dobra jedynka to taki wydatek
 

Jureknarkoman

Member
Rejestracja
Cze 29, 2015
Postów
12
Buchów
0
ta folia, nie jest dobrze światłoszczelna. Malowanie to zdecydowanie mniej problemów do dużych growów w małym to już skąpnij na te kilka m2 folii np. diamond albo zwykłej biało czarnej jak do kiszenia ogórów. Są przynajmniej światłoszczelne.
 
M

makaro

Guest
Co myslicie o tej macie. Jest to mata którą daje sie za grzejnik. Mam troche tego. Myslicie ze to bedzie odbijac lepiej swiatło niz zwykła biała farba? druga sprawa to czy mogą byc z tym problemy z temperaturą przy hps 70 powierzchnia 0.19. Wentylacja od kompa wlot wylot nawiew. W pomieszceniu w którym jest boks jest ok 20 ale moge go dac w chłodniejsze miejsce
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
obleci na taka lampe i powierzchnie
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Ta mata odbija jakieś 60/70%, biała matowa farba ~85% więc? Chyba że chcesz ciepło jeszcze utrzymać to spoko.
 
R

Rivi

Guest
Najtańsza biała folia gruba z grow shopów świetna jest na każde projekty. Mylar bardziej izoluje temp więc temp jest wyższa niż w przypadku białej farby lub foli. Biała farba się nada, skuteczna i fajnie odbija więc kup sobie trochę białej farby i masz po problemie.
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Buduje boxa. Mam folię mylar. Elegancką z growshopu. Kupiłem też folię kiszonkarską czarno białą. Ale jak otworzyłem paczkę to już zgłupiałem. Rzeczywiście ta folia jest taka świetna? Ta biała strona nie wydaje się taka, że może super światło odbijać. Choć mogę się mylić. Mylaru mam mało dlatego zakup tej folii. Podpowiedzcie co kleić na ściany? Farba odpada.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Buduje boxa. Mam folię mylar. Elegancką z growshopu. Kupiłem też folię kiszonkarską czarno białą. Ale jak otworzyłem paczkę to już zgłupiałem. Rzeczywiście ta folia jest taka świetna? Ta biała strona nie wydaje się taka, że może super światło odbijać. Choć mogę się mylić. Mylaru mam mało dlatego zakup tej folii. Podpowiedzcie co kleić na ściany? Farba odpada.

Nam bardziej zalezy na rozproszeniu swiatla, a nie odbiciu. Biala folia jest dobra i spokojnie mozesz jej uzyc, nie zauwazysz roznicy
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Honza bardzo dziękuję. Rzeczywiście jeżeli ma światło rozpraszać to zmienia postać rzeczy. Uspokoiłeś mnie
 
M

Muerte

Guest
Biała matowa farba 15zł za litr,tania latwa w użyciu,nie pie****isz się z wycinaniem naciąganiem itp,liźniesz 2-3 razy i będzie lepiej niż GIT.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół