nasiona marihuany

Teneryfa a zioło

Wyszukiwarka Forumowa:

rogue25

New member
Rejestracja
Lip 2, 2015
Postów
4
Buchów
0
Witam za jakiś czas planuję podróż na teneryfę.
Przeczytałem na forum że na plaży są ludzie sprzedający marry po 20 euro lecz gdy się poszuka można kupić za 4 eu. Pytanie nasuwa się samo :sunny: , jak szukać , i czy miał ktoś już styczność z kupnem tego typu rzeczy na tej wysepce .
Pozdrawiam :)
 

rogue25

New member
Rejestracja
Lip 2, 2015
Postów
4
Buchów
0
hehe przezorny zawsze ubezpieczony, tak trzymaj. :)
wracając do tematu to nie chce przepłacać bo 20eu to jest jednak trochę za dużo. Jednak jeśli będzie trzeba to zapłacę.
Swoją drogą z tego co wiem to policja nie może działać poza granicami swojego kraju :) a w Hiszpanii mery jest legalna/depenalizowana wiec luzik :)
Z ust znajomego (który zresztą przepłacił) usłyszałem że na plaży tam wszystko można kupić tylko za kosmiczną cene.
Więc jak był ktoś już na teneryfie i poopowiada troszkę jak tam jest z tym tematem? :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5

Proszę bardzo :)
 

rogue25

New member
Rejestracja
Lip 2, 2015
Postów
4
Buchów
0
Gdyby ktoś chciał wiedzieć co i jak ;). Murzyny(afroamerykanie) z zegareczkami i innymi torebeczkami stoją na ulicach. Co chowają pod pudełeczkiem każdy wie. Policja pilnuje porządku w taki sposób że gdy poczuje coś na plaży innym miejscu publicznym każe zgasić ale żadnych innych konsekwencji z tego co widziałem nie było, jednak podobnież zdarzają się inne reakcję policjantów.
3majcie się.
Pozdrawiam ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół