nasiona marihuany

Zdjęcia a przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:

Farmer Mateusz

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2013
Postów
93
Buchów
0
Witam, chciałbym zacząć przygodę w fotorelacjami i zastanawiam się nad "przypałem" za foty na kompie. Foty aparatem cyfrowym, lecz czy na kompie zdjęcia krzaków są "bezpieczne" przed służbami mundurowymi? :yeahh:
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Przezorny zawsze ubezpieczony - po update proponuję usuwanie zdjęć z kompa, aparatu itp.
Wiem, że smutni panowie mogą mieć chęć by je odzyskiwać z dysku, ale to już w skrajnych przypadkach chyba.
Tak na wszelki można je usuwać, żeby chociażby znajomi czy ktoś tam kto się na chwile do kompa dostanie przypadkiem na nie nie trafił :)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
ja robie to w ten sposób ze wkładam karte pamięci do laptopa i z poziomu karty dodaje foty na lapku nic nie zostaje w ten sposób a karte w razie wypadku możesz łatwo zutylizować :)
 
X

Xuen

Guest
Jak dla mnie to wlasnie wrzucanie fotorelacji tutaj jest sposobem na przypal. Za kazdym razem kiedy wrzucam tu zdjecie automatycznie usuwam je z tableta i problem z glowy. Jedyne o czym nalezy pamietac to wylaczenie funkcji automatycznego logowania zeby sie na muke nie w***ac :D
 

Farmer Mateusz

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2013
Postów
93
Buchów
0
Nie zakladajac nowego tematu, poleci ktos jakis aparacik najlepiej z saturna? Cena okolo 500zl
 
A

Azael

Guest
Kto bogatemu zabroni.
Kupisz nówkę za 500 to na drugi dzień warta już 350zł.
A aparacik to się musisz sprecyzować czy lustro, czy małpkę. Chociaż lustra za 500 nie dostaniesz. No nic. Poczytaj na "optyczne". (wygooglaj)
 

brygida

Member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
22
Buchów
0
wbij na cyfrowe(dot)pl w kompakty, sortujesz po cenie i dzida. Akurat ten sklep to chyba najbardziej ogarnięte miejsce w polszy jeżeli o aparaty chodzi. Co do kwestii przypału- fajnie po sformatowaniu karty zrobić na niej z 10-15 zdjęć, dane się nadpiszą i jeżeli coś już mieliby odzyskać to praktycznie same uszkodzone pliki ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół