nasiona marihuany

Budowa elektrycznego Pollinatora/Wytrząsarki do hashu/Separatora krok po kroku za grosze ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0

ja zastosowalem do ekstrakcji olejku mieszany rozpuszczalnik. najpierw spirytusem zalalem material by mokry byl, pozniej przepuszczalem przez to gaz. otrzymalem czarny olejek o przerazajacej mocy. produkt lepi sie i wyglada dokladnie jak smola.
0.1 zapelnia cala butle 1,5l gestym dymem. przyjmowane z wiadra wchodzi bez problemu i mozna trzymac i trzymac, ale gdy tylko sie dym wypusci kaszel przez minute, a gdy kaszel ustaje bomba wbija sie juz na calego.
probowales tego olejku? ile Ci wyszlo na setke wsadu?
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
nie próbowałem tego bo robię sobie przerwe, jestem już przepalony od tych ekstraktów. :zjarany: Mi też wyszedł czarny olejek, gęsty jak smoła bo to zdjęcie z wyżej to końcówka odparowywania rozpuszczalnika zobacz z boku jeszcze widać ropzuszczalnik, wyszło mi razem około 60ml, zostawiam sobie go na sam koniec, czyli na setke wkładu około 20ml, z tym że ja mieszałem te złoiki tydzień ;)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
ale ten rosin tech smakowo jak wyglądał ?
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
mógłbys pokazac jak przyczepiłes ośkę do silniczka?
#edit
dobra przeczytałem cały wątek. wiem już co i jak. kupiłem silniczek i ten regulatorek co poleciłeś. problem w tym że żeby go podłączyć trzeba mieć jakiś zasilacz, dzisiaj pojadę do elektronicznego i zapytam się czy nie ma tam tej przejściówki z silniczka na ośkę i jakiegoś zasilacza do tego regulatorka. pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
no raczej że trzeba mieć zasilacz :D myślałem że to banalne i każdy będzie wiedział :p zasilacz ma mieć tyle samo volt i tyle samo amperów co silnik, na prąd stały, co do zacisku podam Ci linka do tej przejściówki obawiam się że nie znajdziesz jej nigdzie, tylko na internecie albo w sklepach modelarskich :

http://www.modelmotor.pl/piasta-do-smigiel-stalych-6-mm-m8-mp-jet.html

z tym że musisz kupić taką specjalną na tyle mm ile ma Twój wał od silniczka, w moim przypadku to było 6mm nie wiem ile tam jest w Twoim, poszukaj podobnych, na internecie jest dużo rozmiarów piast zaciskowych, do tego musisz kupić złączkę między śrubą piasty a ośką (pokazałem też ją na zdjęciach), cena to chyba 2 zł dostępne w każdym większym sklepie budowlanym
 

hubal1987

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
52
Buchów
0
Po co tak kobinowac za 50 max 100 zl na darmowych serwisach co rusz stare nie do zajechania wirówki na all po 200 pozdro prl wirowki na olx sa mega 2 kilo liści ogarnie ci w 30 min wirówki z olx co tu jasniej
? Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
Po co tak kobinowac za 50 max 100 zl na darmowych serwisach co rusz stare nie do zajechania wirówki na all po 200 pozdro prl wirowki na olx sa mega 2 kilo liści ogarnie ci w 30 min wirówki z olx co tu jasniej
? Pozdro


po pierwsze, to mają być wolne obroty, po drugie siatka mesh jest konieczna, żadna wirówka nie da rady bo tylko zmiażdżysz trichomy i się przylepią do ściany z całym innym syfem, więc nie cwaniakuj tu
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół