nasiona marihuany

Czy juz mozna zebrac pyłek ??

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr.Bean

Guest
Roslina od wczoraj stoji w wodzie czy to sie juz nadaje do zbioru tego pylku ??Do czego najlepiej to zebrac zeby przechowac 3-4 dni??









 
S

Smutas

Guest
Widzę, że niektóre jajka niżej się już pootwierały, ale ogólnie roślinka jeszcze nie jest gotowa. Będziesz mógł zbierać, jak właśnie te jajka się porobią żółte, jak małe banany, hehe. I będą z nich rozchodzić się płatki na boki.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jak się zacznie pyłek sypać na liście, to wtedy jest gotowy.
 
M

Mr.Bean

Guest
A ile mniej więcej jej brakuje?? Bo ona jest w tym słoiku da rade tak przez ten czas??
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Tydzien dwa i bedzie pylic. Nie wiem czy da rade w sloiku, szansa jest.
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Ja bym jednak posadził w medium, nawet marketowym.
 
W

Weed44

Guest
O ile dobrze widzę, to w s/oiku jest ziemia. Nie podlewaj za dużo to pożyje do zbioru pyłku
 
T

TymczasowyPalacz

Guest
a jak jest lepiej zbierać pyłek i zapładniać czy najlepiej taka rośline zostawic z panna i niech sama robi co chce? Co jest lepsze?
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
a jak jest lepiej zbierać pyłek i zapładniać czy najlepiej taka rośline zostawic z panna i niech sama robi co chce? Co jest lepsze?

A można przecież tak i tak ;) Często zbierałem pyłek na papier jeżeli już pootwierała się większość bananów przy roślinie żeńskiej i później tym zebranym pyłkiem dla pewności poprawiałem :p
 

qra

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2010
Postów
43
Buchów
0
Mam pytanko. Z wyrwanego męskiego osobnika zostawiłem sobie topa , załadowałem go do wody po czym musiałem to wszystko wywalić . Stwierdziem że nie zaszkodzi spróbowac - kilka największych kwiatków schowałem do ciemnego pojemnika no i ~15h póżniej otwieram pudełko i zonk - dwa banany się otworzyły . Czy to jest normalka przy zerwaniu kwiatka czy męszczak był już na granicy otwarcia kwiatków ? I czy to będzie działać ? Aktualnie jescze 2-3 banany sa na dobrej drodzie a pył siedzi w torbie plastikowej z odsysaczem wilgoci . Kwestia żeńskich - dopiero zaczynają kwitnąć i myslę że ze 3 tygodnie to najwczesniej do jakiegoś sensownego kwiatka na zapylenie . Pył da radę ?? Kiedy sypać na kwiatka ?Zawodnik to Pure AK48 x Maroc REG z F2 seeds (.. jak na niego patrze to piździernik najwcześniej )
 
H

HCT

Guest
W temperaturze pokojowej to chyba 3 tygodni nie przetrzyma, z tego co pamietam u mnie nie dal rady. Musialbys go w jakiejs lodowce/zamrazalce trzymac. Gdzies byl temat z wyjasnieniem w jakiej temperaturze najlepiej, chyba w tym dziale.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół