nasiona marihuany

[AF] [ AK-47], Shaman [Fem],+NO NAME, SKROMNY OUT 15

  • Autor wątku AmnesiaLemon
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
A

AmnesiaLemon

Guest
Witajcie forumowicze, trochę późno się zebrałem na tą fotorelacje ale lepiej późno niż wcale. W tym zawodzie siedzę już od 3 lat i chciałbym sie podzielić z wami moimi krzaczkami :D Ten out trochę nie poszedł mi po myśli ponieważ zakupiłem 3 shamany (orion) i 3 passiony #1 (orion) a do tego Ak47xLowryder x5. Niestety zawaliłem na starcie przy kiełkowaniu :pl: Jednak nie zrażam się tym bo myślę że w tym roku dostane owocne plony. AK-47 AF dostałem w gratisie od oriona jak na razie to dobrze się trzyma, Trenowałem go techniką FIM a Shaman [Fem] użyłem techniki FIM + LST. No name był chyba z palenia. Były wysadzane na przełomie kwiecień-maj. Wszystkie roślinki są podlewane biohumusem a za kilka dni planuje kupić jakiś inny dobry i oczywiście naturalny preparat. Jeżeli chodzi o spota to troche się boje o pleśń jest tam wilgotno zwłaszcza w nocy ale mam nadzieje że wy mi pomożecie. Z***ka mile widziana. Na razie mam tylko 3 fotografie i to AK ale dziś około 22 będzie na pewno jakiś UP bo to fotki z tamtego tygodnia:
AK 47 Auto Fem:
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Zdjęcia średnie ale roślina widać zdrowa jak boisz się o pleśń to zacznij się na poważnie zastanawiać nad czymś bo jak ją nagle ***nie to nie zdążysz zadziałać tylko kose walić będzie trza.. Ja na pleśń stosuje miedzian akurat w tym sezonie.. I co zamierzasz im dać? One teraz potrzebują dużo dobrego jedzenia. Miałem takie w zeszłym roku i powiem Ci, że jakość kwiatostanów zadowalająca... Moc za***ista zapach cytrusowy wygląd i struktura 10/10. Odmiana ogólnie całkiem spoko nic tylko polecić..
 
A

AmnesiaLemon

Guest
Kurde, nie mogę zebrać żeby pójść na tego spota ciągle wypadają mi jakieś inne sprawy... Dzięki że zainteresowałeś się moim tematem i doceniam to, jutro jade do miasta i kupuje miedzian poza tym ludzie piszą że się dobrze spisuje jako środek grzybobójczy, na razie lipa troche z hajsem ale widze ze to groszowe sprawy... Wieczorem będzie up i zobaczycie jak wygląda szaman bo jest też obiecujący :)
 
Ostatnia edycja:
A

AmnesiaLemon

Guest
UP
Byłem dziś na spocie po tym jak rano kupiłem Miedzian 50 WP co mi zaproponował mój przedmówca, AK-47 został już zabezpieczony :)

No to w takim razie na początku Shaman, Troche wygiętą ma łodyge ponieważ wcześniej chyba złe nagiąłem go przez co powykręcało ją co widać na zdjęciu poza tym sunie po ziemi nie wiem czy to dobrze ale w każdym bądź razie slimakol jest tak że nic go nie wpie****i...

AK-47 ładnie wygląda i zaczyna pachnąć faktycznie cytrusami :D dostał zraszanie Miedzianem i widać u niego potencjał...


Jeżeli chodzi o No name to po prostu dostał Fim'a, późno go trochę wysadziłem mam nadzieje że to automat.
 
A

AmnesiaLemon

Guest
UP !​

AK-47 co by tu dużo mówić... ładnie już wygląda i pachnie niesamowicie :) Niedługo zbiór, nie mam pojęcia czy jeszcze dwa tygodnie czy trzy, pomocy <lol> myślę że trzeba go trzymać jak najdłużej.


Shaman- Dobrze sie trzyma ale niektóre liście mu żółkną... pewnie czegoś mu brakuje chociaż leje mu biohumusa a on podobno ma wszystko co potrzeba żeby roślina dobrze funkcjonowała.



No name.

 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
biohumus to za mało, daj nawóz organiczny jak chcesz naturalnie, albo garstkę azofoski.
 
A

AmnesiaLemon

Guest
UP !​

Na AK i Shamanie widać że są żółte liście, niedawno dostał podsypkę nawozem Fruktovit do warzyw i owoców tak samo jak Shaman i No name. Niedługo AK :harvest:

AK-47 AF
Shaman Fem
Mam jeszcze pytanie co do Shamana, czy jak go trenuje to powinienem FIM'ować wszystkie szczyty które są z odrostów łodygi ??? AK miał tylko jednego Fima szczytu i jak ładnie wygląda ale czy nic by sie nie stało gdybym Fimował wszystkie szczyty ogladałem jakaś fotorelacje i koleś tak zrobił i miał go bardzo krzaczastego..

No Name
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Tnij najwyższe szczyty, mniejsze odrosty nadgonią i będzie kula :)

Ak wygląda smakowicie.

Z fartem do :harvest:
 
A

AmnesiaLemon

Guest
Siema ziomeczki, AK został ścięty 29.07 szuszył się tydzień na poddaszu. Całego suszu wyszło 40g.
 
A

AmnesiaLemon

Guest
UP !​
Witam, byłem wczoraj w nocy na spocie, Shaman i No name całkiem dobrze sie trzymają jak na taki gorąc <rotfl>
Shaman bardzo się zrobił krzaczasty bardzo nawet sie go nie da objąć w obwodzie, a no name już jest niewiele większy od Shamana...

Shaman



No name


 
A

AmnesiaLemon

Guest
UP !

Witam po dłuższej przerwie, byłem dziś na spocie po 2,5 tygodnia. No... trochę jestem na siebie zły, że dałem krzaczkom trochę odpoczynku bo coś mi zjadło krzaka ale na szczęście nie całego lecz tylko jeden z większych odrostów... Nie tylko Shaman dostał po dupie bo na No name tez widać ślady obgryzania ale nie takie duże a szkoda bo liczę na Shamana najbardziej. Jak by tego było mało przed przerwa zapomniałem go bardziej przymocować, teraz sie troszkę wyprostował i nie miałem go czym przywiązać... Tak to jest jak sie dupy na spota nie chce ruszyć a zające albo inne kur***wo zostają wpisani na moją czarną listę zaraz po ślimakach :D Za tydzień przyniosę mydło może to pomoże i dodam jeszcze ze shaman jeszcze nie odpalił flo.

Shaman



No name
 
A

AmnesiaLemon

Guest
UP !

Witam, byłem wczoraj zobaczyć co się dzieje na spocie... Jak widać Shaman zaczął już Flo a No name okazał się być automatem i też widać już na nim jak się formuje topek <rotfl> Teraz czekać tylko do zbioru, robione kalkulatorem ale macie tu parę zdjęć.

Shaman
Wysokość- ok.160cm





No Name
Wysokość- ok.180cm
Po dwóch tygodniach od podlania dolomitem no name od razu wygląda lepiej, problemem były żółte liście na środkowych partiach rośliny teraz już jest wszystko ok.



 
A

AmnesiaLemon

Guest
Witajcie. Wracam do was po dwóch tygodniach przerwy... Shaman łącznie z No name zostały skradzione, pocieszam się faktem, że zostały ścięte w początkowej fazie Flo. Dostałem małą lekcje pokory i z niecierpliwością czekam na następny sezon. Jak każdy tu uczę się na błędach i na pewno w roku 2016 wjadę na pełniej ku**ie ! Out 2015 zaliczam z pewnością jako udany mimo małych wyników osiągnąłem bardzo dużo... Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, życzę wam owocnych plonów. Z fartem ! 5 :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół