nasiona marihuany

Co dokupić na FLO

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Siemanko, chciałbym zaczęrpnąć waszej opini/porady co dokupić na FLO,a więc

Częsć moich roślin już zakwita, część "dzieki bogu" jeszcze z Flo sie nie spieszy a więc w skrócie

Na Wegu nawoziłem Azofoska(wymieszana z ziemia oraz na górze dołka) + Pokrzywówką
Jako iż część krzaczków zbiera się do flo czas zakupić odpowiednie preparaty, chciałbym na FLO polecieć w pełni organicznie:)

Zakupiłem juz Kurzak granulowany firmy PROPLANTA, będę robić wywar/gnojówke ze skórek banana oraz w koncowych dniach zastosuje miód/melase

Wyczytałem ,ze nawozy mineralne zabijają całe zycie w glebie i mieszanie nawozów organicznych z mineralnymi nie ma sensu, jako leciałem cały Weg na chemii podejrzewam,że całe "życie" w glebie zostało usmiercone, czy muszę dokupić jakiś preparat który wspomoże nawożenie?

Czy Kurzak z Bananówką wystarcza na Flo , czy może proponujecie coś jeszcze dokupić.
Jestem kompletnie ZIELONY w tym temacie, zazwyczaj lałem cokolwiek,patrzac tylko żeby NPK sie zgadzało na odpowiednia faze.

Odpowiedzi które uznam za pomocne oczywiscie nagradzam buchami ;)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Na flo granulat o niskim N a wysokim PK z rodziny Azofosek i Plantavitów jest tego od cholery po Leroyach i innych kastoramach.
Z reguły mają w nazwie Jesienny. Dodatkowo polecam zaopatrzyć się w jakiś PK boost podawany w opryskach razem z topsinem/miedzianem. Canna PK/Big bud sprawdzone wielokrotnie na oucie nadają się idealnie.
Jak już pociągnąłeś je mineralką to niema sensu teraz przesiadać się na organica. Zanim odbuduje się fauna w glebie będziesz miał czas harvestu. Niemniej PK do oprysków możesz wybrać organiczne
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Mierzej dobrze prawi na flo dajesz Polifoske lub coś podobnego,mi Ice king polecił


Planuje z tego opryski robić bo jest w formie kryształów(babka w sklepie pokazywała mi też bodajże w formie granulek)mam też BIG BUDa od AN więc pewnie zapodam na zmiane z tym ze zdjęcia.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
A więc tak Mierzej: Topsin mam, mam melase, mam wywar z banana mam kurzak granulowany
(nie wyczytałem npk, ale z tego co wiem kurzak ma idealne npk na flo)ehh kurcze, teraz mnie zmartwiliscie...
Ostatnią dawkę azofoski dostały 3 dni temu, czyli jeśli zaczałbym nawozic moje pomidorki organicznie, to tak samo jakbym wcale ich nie nawoził?

Czy jest jakiś preparat, którym mógłbym wspomóc faune w odbudowaniu?

Czytałem, że zwykły biohumus ma w sobie bardzo duża ilość przyjaznych bakterii, czy jesli przez nastepne pewnie około 3 tyg wega lałbym biohumusa i pokrzywówke wspomógłbym odbudowe?


Pan Susz, szczerze? Stałem przed dylematem, czy wziąć ten nawóz czy kurzak... Stwierdziłem, ze wolę polecieć na flo w pełni organicznie, niestety teraz uswiadomiliscie mnie, że to był bląd

Dzieki za odpowiedzi, łapcie po buszku i liczę na kolejne podpowiedzi
Pozdro ! :spalony:
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
niekoniecznie błąd. jeżeli chciałbyś fulloganic to na ten moment byłby lipą.
ale samo pk + kurzak zrobią robotę. Spokojnie Panie Piccolo :)

jak chcesz organic to na jesieni gnój na spoty i widły teraz nie ma co czarować hehe.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Kurde, zostałem namierzony :( Hhahaha :D

Szczerze, własnie takie miałem plany jeśli spot okaże się być pewny, to napewno zostanie na zime skopany z kurzym gnojem.


No to dziekuje za rady, nic tylko kupić ten substral, pozdro ! :D
 

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
p2_m_pomidor_b.jpg


Używaliście tego nawozu? Zakupiłem właśnie i nie wiem czy to nawóz na weg czy flo.A możliwe,że na cały okres życia rośliny?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół