nasiona marihuany

[20 x sezon] [WARR OP 1,3,4,8,10] out 2015

  • Autor wątku prawie weteran
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Gratuluję udanego sezonu. Świetna fotorelacja, zawiera dużo cennych informacji odnośnie posadzonych odmian, które pomogą w niełatwej decyzji co posadzić na przyszły sezon. Smacznego i buch z Tobą.
 
M

makaro

Guest
Ze względów na to co sie dzieje obecnie w Europie oraz na świecie polecam zaopatrzyć się w pestki i inne niezbędne środki do uprawy które w razie zadymy nie beda już dostępne w necie lub sklepie z przyczym oczywistych [/COLOR]
a co sie dzieje bo nie jestem na bieząco z wydarzeniami w kraju i ze swiata bo nie ogladam tv i nie słucham radia.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
a co sie dzieje bo nie jestem na bieząco z wydarzeniami w kraju i ze swiata bo nie ogladam tv i nie słucham radia.

Jak to co? Muslimy zalewają Europę, PiS wygrał wybory, Macierewicz przejął dowodzenie nad Polską Armią, wojna będzie! Ale nie ma co się martwić. Dzięki takim miejscom jak te forum, konopne podziemie nigdy nie umrze!

Sorry za off top ale nie mogłem się powstrzymać.
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Jak to co? Muslimy zalewają Europę, PiS wygrał wybory, Macierewicz przejął dowodzenie nad Polską Armią, wojna będzie! Ale nie ma co się martwić. Dzięki takim miejscom jak te forum, konopne podziemie nigdy nie umrze!

Sorry za off top ale nie mogłem się powstrzymać.

zapomniales dodac,ze ministrem sprawiedliwosci ma zostac Ziobro
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Świetnie Ci to poszło, szacunek za to koczowanie-nie wiem czy to poświęcenie dla sprawy czy rekreacyjnie, ale świetnie Ci poszło, no i świetne wyniki, pały niczego sobie, generalnie mam pytanie co to jest dokładnie ten "BETOKSON" z czym to się je i na co to jest? Ja używałem w tym roku stymulatory, azofaske, dolomit, pakiet biobizz out, kilka nawozów z hesi, jakies regulatory i za chu*a nie miałem takich szczytów-miejscówki ładnie oswietlone. I pytanie gdzie się kończy ograniczenie korzeni konopi-tzn jaka ilość ziemi? 200/300/500 a może 60l ? Dzięki i Pozdrawiam
 
P

prawie weteran

Guest
Świetnie Ci to poszło, szacunek za to koczowanie-nie wiem czy to poświęcenie dla sprawy czy rekreacyjnie, ale świetnie Ci poszło, no i świetne wyniki, pały niczego sobie, generalnie mam pytanie co to jest dokładnie ten "BETOKSON" z czym to się je i na co to jest? Ja używałem w tym roku stymulatory, azofaske, dolomit, pakiet biobizz out, kilka nawozów z hesi, jakies regulatory i za chu*a nie miałem takich szczytów-miejscówki ładnie oswietlone. I pytanie gdzie się kończy ograniczenie korzeni konopi-tzn jaka ilość ziemi? 200/300/500 a może 60l ? Dzięki i Pozdrawiam

Tym Betoksoem zainteresował mnie Rusek który cieszył się z wczesnych zbiorów Przeczytałem że jest to środek do pomidorów i ogórków
na zawijanie sie pąków kwiatowych nie odżywka Niestety wiedzy nie uzyskałem bo pryskałem wszystkie

Zauważyłem od rodzaju nawadniania, jeśli roślina rośnie na wyższym terenie wtedy nie ma szans na dokopanie się do wody więc jest podlewana wodą i deszczem przez co korzenie rozrastają się na bokii wbija się w ziemię spotową
Generalnie ile litrów było by w dołku to i tak jakieś tam korzenie przerosną dołek Jedno co można zrobić to szeroko podsypywać dolomitem
Miałem taki przypadek w tamtym roku ze korzenie poszły za dołek do kwaśnej gleby i ograniczył dostawy minerałów do rośliny która stanęła w rozwoju o czym przekonałem się dopiero po wyrwaniu korzenia Teraz na kiepskich glebach będę wkopywał worek do ziemi Ale tam gdzie na spocie jest dobra ziemia to rosną jak na drożdżach Generalnie ziemi wiadomo im więcej tym lepiej im większe korzenie tym roślina większa wiem bo teraz miałem w donicach i gruncie Ilość ziemi ogranicza rozwój One rozrastają przez cały czas gdy roślina rośnie tym wksze
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
No to zapas na zimowe wieczory Konkretny .... Pozazdrościć mam nadzieje że za rok i mi się uda przekroczyć granice kilograma ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół