nasiona marihuany

[20 x sezon] [WARR OP 1,3,4,8,10] out 2015

  • Autor wątku prawie weteran
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

prawie weteran

Guest
Witam oto moje tegoroczne poczynania

NASIONKA

WARR
(Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant) x Congolese Double Gold

(Guerilla Gold x HashPlant) x Congolese Double Gold

HashKush x Congolese Double Gol

Sdognesia x Arne (green) X Congolese Double Gold

Sdognesia x Arne x Congolese Double Gold x Hash Kush

Z dwudziestu wykiełkowały wszystkie z niewielką pomocą 3-4 sztuki

NAWOZY / INNE PREPARATY

Azofoska Biohumus dolomit Asahi sl Tytanit Betokson hydrożel ślimakol trutka na gryzonie coś na pleśń A na flo polifoska8

GLEBA

Z pod pokrzyw wymieszana z azofoską dolomitem i hydrożelem

SPOTY (4)


Dwa z nich to tereny podmokłe Rośliny rosną w donicach 25-30 litrów łącznie 13 sztuk








Świetne miejsce znalezione w tym roku Teren podmokły nieurzytek głęboko w lesie Wyciołem tam ze trzy niewielkie drzewka z których zrobiłem zagrodę przeciw zwierzakom
Drugi bagienny spot z czterema pannami znajduje się na legowisku saren, jako zabezpieczenie dałem tam pastucha elektrycznego
Pozostałe rośliny rosną w gruncie w dwuch miejscach


Nasiona były kiełkowane na raty, pierwsza partia 10 sztuk pierwszego maja druga na początku czerwca Na spoty poszły po około trzech tygodniach z pod HPSu






Trochę popalone wszystkie po fimie

A tak było dalej spot bag. nr1 6+3






Po lST
















Spot bagienny nr 2














Spot w brzuzkach cztery samice




https:
//www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/80582/normal_nokia_768.jpg






Parę cipek już kwitnie są to projekty 1 i 3 Na razie nie mam paru aktualnych fotek ale będę je uzupełniał już na bieżąco

I coś na koniec:



Szukać też potrafię



@up
Nie nie te łysiczki to dwa lata temu trafiłem na wysyp a hodowla moja
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ładne i zdrowe kwiatki, fajne otoczenie.
 

prostomixtape

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
64
Buchów
0
za***iscie lecisz panie, myslalem wlasnie nad warrami w tym roku, ale jednak braklo czasu i ogaru.. ale na next out nie omieszkam :crazy: btw. juz masz lysiczke w plenerze? :eek:
 
P

prawie weteran

Guest
Dzisiaj odwiedziłem dwa spoty bagienne
Suki dostały oprysk z Asachi sl Betoksonu oraz Tytanitu Zostały podlane melasą i niektórym zrobiłem fima i trzem maluchom LST

Spot nr1





Donice zostały szerzej porozstawiane i obrócone do słońca





te miały pójść na nasiona ale...



Jeden już solidnie kwitnie reszta zaczyna



Spot nr2 (pastuch)
Tutaj również opryski fim i melasa









A tutaj h*j wie, myślałem i myślałem i wymyśliłem że podczas mieszania ziemi zapomniałem dać dolomitu bo ziemia spotowa W boksie wszystkie szły równo bez mutantów
A no właśnie co jej może być ??





Na dniach odwiedzę pozostałe spoty, miałem iść jutro ale wypadły balety
Pozdro szatany
 
Ostatnia edycja:

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Pewno PH gleby. Ja gdybym sadził w donicach, albo innym zamkniętym medium. NA pewno kupiłbym Ph-metr. Ładne planty ;)
 

taktojakto

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2013
Postów
65
Buchów
0
No jasne ze to ph. zdejmij ten mech to masz w pierwszej kolejnosci. strasznie zakwasza. i podsyp dolomitem albo czyms co ci ureguluje ph
 
P

prawie weteran

Guest
Tez tak sądzę że chodzi o ph Najwidoczniej mieszając składniki zapomniałem do jednej donicy dosypać dolomitu A ziemia nie nie była z pod pokrzyw i choć była o dobrych parametrach to mogła być kwaśna Dlatego przy ostatniej wizycie podsypałem dolomitem, innej opcji nie ma
 
Ostatnia edycja:

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Bardzo pożądnie to wszystko wygląda może oprócz tej jednej gwiazdy z problemami osobistymi. Też kiedyś tak poletka zabezpieczałem na lisy sarny czy jakieś jelenie działało ale na ludzi... słabo pod napięciem może by podziałało. Z fartem ziomuś
 
P

prawie weteran

Guest
Tam jest napięcie, na siódmym zdjęciu w prawym dolnym rogu widać pastucha Wiadomo że tylko na zwierzynę, człowiek za***ał by krzaki wraz z nim Na szczęście tam gdzie sadzę największy mój problem to zwierzęta
Na przyszły rok mam plany co do tego ustrojstwa bo szkoda go na cztery donice Zamierzam zrobić poletko auto jakieś 30-50 sztuk w donicach na pełnym oświetleniu gdzieś w wysokich trawach które teraz szukam i obserwuje czy nie są koszone itd
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Z pastuchem to śmiało poletko 50 drzew i niech rosną bez obaw o zwierzyne teściowie mają sporą gospodare i kiedyś sprawdzałem moc kawał drogi od tej skrzyneczki wytwarzającej napięcie miało ***nięcie spore zwierzyna jak takiego strzała wyłapie to od razu wypie****a w panice z rejonu
 
P

prawie weteran

Guest
Z pastuchem to śmiało poletko 50 drzew i niech rosną bez obaw o zwierzyne teściowie mają sporą gospodare i kiedyś sprawdzałem moc kawał drogi od tej skrzyneczki wytwarzającej napięcie miało ***nięcie spore zwierzyna jak takiego strzała wyłapie to od razu wypie****a w panice z rejonu

Do tego leje wokół za każdym razem szczyny tak aby wiedziały za co i od kogo dostały kopa
Szczyny najlepiej z niedzieli rana po imprezach najlepsze paromiesięczne <lol>
 

BudowniczyBob

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2015
Postów
296
Buchów
1
Fajnego masz tego spota ;D Nawet można by przechodzić obok i nie zauważyć ;)
 
P

prawie weteran

Guest
Witam odwiedziłem ostatnio parę sporów, szału nie ma Pogoda ostatnio nie za ciekawa a i donice również ograniczają rozwój roślin choć to było pierwotne założenie Zreszta co wizyta zawsze coś zfimuję

Spot w brzózkach zdjęcia z ponad tygodnia

W drodze do...


(GGXHP) CDG kwitnie


(GGXMMXHP) CDG kwitnie







HK X CDG



A tu dwa (GG X MM X HP) CDG kiełkowane pod koniec czerwca





Spot z pastuchem
Mix warr dobrze rozktzaczone i niskie bo tak trzeba tam










I jeden kwitnie



Spot bagienny
Tutaj troszkę poszły do góry, dwa ostro kwitną część sie zbiera a inne czekają Niestety dałem dupy i pomieszałem krosy






Te trzy kiełkowane najpóźniej po lst a i tak lecą lepiej niż inne w gruncie


Ten kwitnie pełną dupą


Wszystkie dostały papu jedne gnojówkę z pokrzyw skrzypu i skórek banana inne podsypałem Polifoską podlewając melasą Gdzieniegdzie na niekwitnących fim i pierwszy oprysk na pleśń

Na koniec zdjęcia z pod namiotu na wyspie, gdzie o mały włos nie straciłem życia jak wywróciłem się łodzią
w nocy pływając na nie świadomce po przedawkowaniu GBLa Nic nie pamiętam i na resztkach sił dociągnąłem prawie kilometr łódkę na oparach do sił która była przewrócona do góry nogami i nabierała wody




I śniadanko
 
Ostatnia edycja:

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Niezly z Ciebie koczownik :D. Zycze jak najwiecej. Problemow z plesnia nie bedzie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół